Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4
Re: ABBA fanklub v CZ
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 2 August, 2006 09:14

.... tak to je super ... ze se to takhle da. Pokud by ses neceho takoveho ujal budeme radi (to budeme ostatne za jakoukoliv prospesnou cinnost ;-) ).

Jinak ale nejdriv by chtelo napsat ten inkriminovanej clanek o tom casopisu ;-)))

Re: ABBA fanklub v CZ
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 2 August, 2006 11:04

........já nemám redaktorský přístup, musíš článek napsat ty. Až tam bude zkusím to radio GOLD.
Ten časák jsem našel tak, že na stránkách německého dámského časopisu " frau im spiegel" vyšel mimo jiné v edici LEGENDEN (legendy) 1.června pod číslem Ausgabe Nr.11 sešit celý o ABBĚ. Titulní strana je velké foto ABBY v modrém s nápisem Svět tančí Dancing Queen. Tento náhled na hlavní stránce je v bočním sloupci pořád k vidění. Navíc si můžeš i zobrazit jeho obsah. Pokud si na hlavní stránce rozklikneš záložku Kontakty, tak mimo jiné odkazy je tam také adresa,fax a telefon na objednávku starších vydání (Bestellungen altere Ausgabe). Pak už zbývá jen namejlovat své přání a přidat adresu místa dodání. Stálo mě to 2,60 EUR za časopis a 2,56 EUR poštovné (letecky). Nevím co mi naúčtuje banka za platbu této faktury (převod peněz do zahraničí).

Re: ABBA fanklub v CZ
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 3 August, 2006 15:25

"...já nemám redaktorský přístup, musíš článek napsat ty..."

Počítám, že redaktorský přístup můžeš získat, budeš-li mít o něj zájem. Jinak i bez přístupu můžeš články psát, rád Ti je vydám, Honza určitě taky.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Isil (03.08.2006 15:26)

Re: ABBA fanklub v CZ
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 3 August, 2006 15:42

Co se týče Lucky a Vaška, nemůžu k tomu nic říct - s Vaškem v kontaktu nejsem, s Luckou málo. Oba o těch stránkách vědí.

Re: ABBA fanklub v CZ
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 3 August, 2006 16:10

Psaní článků bez přístupu.......

Mám to chápat tak, že článek mám napsat zde a vy si ho nějak překopírujete nebo ho poslat jako přílohu mejlu na něčí adresu, či jiný způsob ? Rád to udělám dokud je to trochu aktuální, ale nejsem zas tak znalý možností těchto stránek ...

Re: ABBA fanklub v CZ
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 4 August, 2006 00:54

... takze v PM mas pristup do redaktorske casti webu ... cili pokud chces muzes psat rovnou tam. Druha moznost je napsat si to v klidu v nejakem textovem editoru, a pak to nekomu z nas poslat (me nebo Michalovi) - muj mail je treba:

"safa[zavinac]list.ru"



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil safa (04.08.2006 00:59)

Re: ABBA fanklub v CZ
Autor: Jirka83 (IP zalogováno)
Datum: 24 August, 2006 07:15

Pokud bude fanklub ABBy v ČR opět aktivní, dejte mi prosím vědět, rád se připojím.......

Re: ABBA fanklub v CZ
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 24 August, 2006 09:12

... mmno zatim se aktivita FC omezuje na provozovani casopisu "The ABBA Wonder" ... i kdyz to je spis aktivita Michala, Pepy a moje. Viz: [abbafc.abbaworldrevival.com]

Re: ABBA fanklub v CZ
Autor: Waterloo (IP zalogováno)
Datum: 7 August, 2010 15:53

Fan-club ABBA (ČSSR)- vznikl v roce 1986 na základě inzerátu v hudebním časopisu Gramorevue,kde Vašek Š.hledal fanoušky Agnethy,Björna,Bennyho a Fridy.
Tehdy byla ABBA v Československu zakázaná a tak se slovo ABBA nesmělo objevit ani v tomto inzerátu,který všechno rozpoutal...
Byl jsem u jeho zrodu a v začátcích jsem se podílel i na přípravě klubového časopisu ABBA Fan (jako ADDA infor).
Bylo to sice hodně amatérské,ale mělo to něco do sebe!
A setkání?-To by byla už samostatná kapitola!
např.'slezina' U Labužníka,disco v Adrii,nebo setkání fanoušků U Holubů v Praze.
Ale to už je skutečně dávno.Od té doby uběhlo už 24 let(!!!).
...THANK YOU FOR THE MUSIC..(ABBA).

Jdi na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.