Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  Předchozí1234Následující
Aktuální stránka:3 z 4
Re: ABBA fanklub v CZ
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 20 July, 2006 23:39

NE!!!!! PROSÍM... Věřte, že valná část čtyřicátníků se teprve učí zacházet s počítačem. Kupodivu jsou to často vzdělanci, leč k tomuto zprostředkování informací o jejich milované skupině, součásti života v určitém období a znovuzrození vztahu k naprosto unikátnímu soundu a geniálním melodiím dospívají velmi pomalu...pořád doufám, že se více osmělí a jejich příspěvky se objeví na těchto stránkách. Nemluvím z cesty, znám je...Ti, kdo zažili Abbu od v letech jejího reálného fungování, prostě zatím nepřispívají, a je to škoda.
TAKŽE, kDE JSTE VŠICHNI---?????

Re: ABBA fanklub v CZ
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 26 July, 2006 12:58

Ahoj Ivano, tu čtyřicítku si moc netrefila. Ti fanouškové co milují ABBU jsou i starší a ještě starší. Návrat nebo znovuoživení je opravdu asi nejlepší přes fanklub. Budou-li a vidím, že jsou lidi, kteří mají do toho chuť a vládnou PC ev. také znalostí jazyků, tak je to jen a jen o schánění informací, zajímavostí a jejich publikaci dále. Zkrátka mravenční práce. Linků zabývajících se skupinou ABBA není na Netu tak málo. Povede-li se takto oživit zájem, což se pozná i na těchto stránkách je vyhráno. Nebo zbudou jen "soukromníci, kteří si brouzdají internetem sami pro sebe a stačí jim to. Je to pohodlnější. Přiznám se, že i já jsem oživil starou lásku tím, že jsem dostal dárkem video The definitive colection a bylo to. Oprášil jsem staré pásky k tomu nějaké dizkuze na Netu o které se snažil Safa a je to tu znova................Ale abych jen nemoralizoval, hlásím se k těm, co jsou ochotni pro to něco dělat.

Re: ABBA fanklub v CZ
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 27 July, 2006 10:06

Uvidíme, jak to půjde - včera se mi ozvala Lucka Špatenková s docela pozitivním mailem, tak zas svitla naděje, že se řady přispívajících rozrostou. Ale popravdě řečeno, když se podívám na současnou anketu, tak mě optimismus opouští, protože provozovat stránky pro 7 lidí (resp. pro 5, protože do těch sedmi se počítá i Honza a já), je skoro nesmysl...

Pepabbo... říkáš, že se hlásíš k těm, co jsou ochotni pro to "něco" dělat. Výborně. Co konkrétně můžeš udělat? Pokud máš něco, co by se tu dalo publikovat, buď požádej Honzu o redaktorský přístup nebo můžeš cokoliv poslat jemu nebo mně a o vydání se postaráme. Za každý příspěvek budem jedině rádi. ;-)

Re: ABBA fanklub v CZ
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 27 July, 2006 15:16

... mmno aknetu zatim alibisticky svadim na prazdniny ... holdam ji tam nechat minimalne do konce zari.

Re: ABBA fanklub v CZ
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 28 July, 2006 07:46

Ahoj, já bych to tak brzo nebalil. Myslím, že ABBA má před sebou jako už několikrát období "renesance" a to sebou nese i větší zájem fanoušků. Jednak je na spadnutí film a kdoví jestli se muzikáloví magnáti neshlédnou v Mamma Mia. Navíc je před vydáním nově album "Arrival". Jinak si myslím, že lze k publicitě, oživení a upozornění na webové stránky Fan klubu pomoci prostřednictvím hlavně regionálních rádií - vždyť se v nich sememele kde co a zavolat tam vhodným způsobem můžeme každý. Vzhledem k tomu, že jsme každý odněkud......Apropóóó na jihočeském rádiu Gold (Faktor) hrají ABBU několikrát denně a Super Night City se drží už několik kol v popředí žebříčku jejich hitparády.

Re: ABBA fanklub v CZ
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 28 July, 2006 09:34

Mně osobně se taky zatím končit nechce, protože už jsme tomu věnovali dost času a práce a byla by škoda to jen tak zahodit. Ale jak jsem říkal, ještě uvidíme, jestli aspoň trochu stoupne návštěvnost. Co se týče zájmu o Abbu jako takovou, nemyslím, že by nás čekal ještě nějakej skok... ta zmiňovaná "renesance" odstartovala začátkem 90. let s ABBA Gold a od tý doby trvá. Pak to ještě nečekaně nakopnul muzikál Mamma Mia! (ač k němu mám značný výhrady, tak tohle mu upřít nemůžu), ale dál už to, myslím, nepůjde. S těma rádiama to není špatnej nápad... Gold není jediná stanice, která hraje Abbu. Na původní FC byla svého času taky reklama v časopisech... to by se dalo zopakovat. Jinak další možnosti hodláme probrat ještě s Luckou, Vaškem a spol. někdy v průběhu srpna. Pak dáme vědět :-)

Re: ABBA fanklub v CZ
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 28 July, 2006 10:54

Tak to je nadějné. No a kdyby to nevyšlo, tak si to budeme užívat z internetu po svém, možná přes Safu zůstat ve spojení a třeba někdy si udělat radost a vypálit na nějaký ABBAday do ciziny. Do Německa nebo Holandska je kousek........

Re: ABBA fanklub v CZ
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 31 July, 2006 22:28

... mmno ono pokud bude existovat tenhle hosting a domena (diky za nej skupine ABBA World Revival - tedy nasemu milemu revivalu ;-) ) tak neni problem to tu nechat bezet dal. To ale neni to co resime a to co nas trapi. Jedna vec je beh systemu a jeho databaze a fora, druha vec je ale nejaky rozvoj obsahu serveru. Pokud tu server nechame bezet samovolne (jako Tom svoji abba.cz) pak sem obcas nekdo nekdy zajde ... mozna na neco se podivat. Nam (tedy alespon me) od pocatku slo o to aby tento server fungoval tak, jako predtim klubovy casopis - jen diky internetu a redakcnimu systemu snaz a s minimalnimi naklady. Moje predstava byla, aby se to tu stalo mistem setkavani lidi z ABBA komunity a to i nas mene znalych, kterym se ABBA libi ale nevenuji se dennimu patrani co se o abe kde sustne.

Tato predstava se naplnuje jen z male casti ... odbornici na ABBAu sem, jak se zda, chodi, ale jsou lini napsat smysluplny otisknutelny prispevek. To neni problem jen tohoto serveru, podobne se staram jeste i o dalsi dva portaly a tam je to vesmes totez.

Co serveru chybi je reklama a publicita. Odmitam pristopupit na system vymenne reklamy ... myslim, ze si klubovy casopis nezaslouzi aby tu litaly agresivni flashove reklamy na nove mobilni telefony ci na kdo vi co. Mozna by nebylo od veci kdyby se Isilovy clanky (s jeho svolenim) daly uverejnit v komercnich serverech s hudebni tematikou s patickou ze "Tento clanek byl uverejnen ve spolupraci s The ABBA Wonder, klubovym casopisem ceskoslovenskeho fanklubu skupiny ABBA" - a samozrejme s odkazem sem.

Radia a casopisy jsou fajn napad ... pokud nejdko vite jak na to tak hura. Obavam se ale, ze dneska cokoliv ztroskota na penezich ...

Re: ABBA fanklub v CZ
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 31 July, 2006 22:30

Jo jeste jedna vec ... Michale ... proc Vaclav a Lucka neprijdou podiskutovat sem na forum ? Mozna by to nebylo od veci a nic to nestoji (jen trochu casu). Pristup k Interntu myslim maji ...

Re: ABBA fanklub v CZ
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 1 August, 2006 10:55

No s tím rádiem to myslím třeba tak, že jim zavolám (myslím radio GOLD na Jihu Čech), poděkuji za to, že hrajou často ABBU a sdělím jim informaci zajímavou pro fanoušky a myslím, že i pro ně, že v Německu vyšlo jedno mimořádné, stostránkové číslo, jednoho časopisu, které spolu se 150 fotografiemi je zajímavým průřezem éry ABBY. A podrobnosti mohou najít na stránkách fanklubu ABBY tam a tam. Příště se najde nějaký další důvod, abychom se dostali více do podvědomí. A to je myslím zadarmo. Mimochodem, ten časák už mám, stál pouhých 2,60 EUR + poštovné, celkem asi 5,10 EUR. Poslali mi ho včera poštou na objednávku, kterou jsem poslal mejlem už za 5 dnů (berou je i na stará, už dříve vydaná čísla časopisu). U časáku byla faktura a větička, že věří, že to do 14 dnů přes banku na jejich účet v eurech zaplatím. Takže to je třeba to, co jsem myslel v jednom z předchozích vstupů když jsem se hlásil do práce...........

Jdi na stránku:  Předchozí1234Následující
Aktuální stránka:3 z 4


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.