Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  Předchozí1234Následující
Aktuální stránka:2 z 4
Re: ABBA fanklub v CZ
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 19 February, 2006 18:50

Jasně! Jak se něco šustne, tak s tím "přiběhnu", pokud mě Isil nepředběhne :-D

Re: ABBA fanklub v CZ
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 20 February, 2006 11:59

... diky Lynn, uz jsem se bal, ze ji na tyhle stranky zanevrela ....

Re: ABBA fanklub v CZ
Autor: (IP zalogováno)
Datum: 17 June, 2006 13:45

Ahojte!!
Jsem velký fanda skup.ABBA,můžete mi poradit?
Chtěl bych si na mobil stáhnout nějakou vyzváněcí
melodii od nich,kromě Dancing Queen,tu mám jako
uvítací.
Ale bohužel jsem na netu v nabídce jinou nenašel,
jenom takové ty verze,že to zní podivně (polyfoní apod.).


Díky.

Re: ABBA fanklub v CZ
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 18 June, 2006 13:57

Ahoj Rene,

nevim v jakem formatu tvuj telefon akceptuje vyzvaneni. Pokud jsou to standardni zvukove nahravky pak asi neni o cem mluvit, muzes si do nej naimportovat jakoukoliv skladbu z desky.

Tvuj pripad (hovoris-li o polyfonii) budou spis vyzvaneni ve formatu MIDI (pripona MID) vytvorene ve standardni GM (General MIDI) sade. Mam ten dojem, ze by mely fungovat MIDI soubory, ktere muzes najit na strankach Toma Hudce na [abba.cz] .

Re: ABBA fanklub v CZ
Autor: René (IP zalogováno)
Datum: 24 June, 2006 13:48

Ahoj.
Díky za odpověď,neuvědomil jsem si že mám trchu starší mobil(6610) a tím
pádem nemůžu stáhnout reálné melodie.
Ale nevadí,chtěl bych aspoň stáhnout nějaké do PC,můžeš mi poradit odkud?
Těch stránek na stažení na netu je sice dost,ale nevím,který jsou solidní.

Re: ABBA fanklub v CZ
Autor: René (IP zalogováno)
Datum: 24 June, 2006 14:12

safa: Právě jsem se díval na tu stránku Toma Hudce a ty melodie Midi zní
dobře.Ale nevím jak to stáhnout do mobilu.

Re: ABBA fanklub v CZ
Autor: Diccionario (IP zalogováno)
Datum: 19 July, 2006 15:16

Ahoj, tady Petr Vyhnal, byl jsem členem FC ABBA, a mám všechny jeho časopisy. S Luckou Špatenkovou se dobře známe. Divil jsem se, že je na Netu ABBA The Wonder. Myslel jsem, že je někdo z bývalého FC. FC i časopis, bylo to super. Jinak jsem velkým sběratelem ABBA, píši o skupině knížku od svých mladých let, tam jsou všechny možné příspěvky. Kniha má elektronickou podobu (zatím do roku 1996), a pracuji na jejím osvěžení spoustou obrázku (zatím 131 stran s obrázky je hotové).Jinak v poslední době se hodně zajímám o remixy ABBA i členů a sbírám a sbírám.

Re: ABBA fanklub v CZ
Autor: Diccionario (IP zalogováno)
Datum: 19 July, 2006 15:24

Jinak chci říct, že jsem nadšenej, co se na těchto stránkách děje. A doufám, že se to rozhoupá - pokračování Fc nebo časopisu The Wonder. A že se zase setkám s kámošema - Luckou, Vaškem a dalšími.

Re: ABBA fanklub v CZ
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 19 July, 2006 18:19

Ahoj Petre. I ja doufam, ze se vedeni a clenstvo FC probere a zacne neco delat. Ja jsem venoval prostor na serveru, rozchodil system, udelal design, rozchodil forum, nahazel tam nejake clanky (nesmim zapomenou na diky Isilovi, on jich tam nahazel vic) ... ale tohle vsechno jsem udelal s tim, ze starat o napln serveru se bude FC. Musim rict, ze pokud tenhle fanklub jeste existuje a pokud tedy vubec nejake vedeni je, pak me docela sklamalo. Jediny kdo na server prispiva je Michal aka Isil ... a p. Skobrankovi musim podekovat aspon za nekolik oskenovanych puvodnich casopisu, ze kterych cerpam pro rubriku ARCHIV.

Vazeni a mili, uprimne receno i ja mam spoustu jine prace a dalsi se blizi. Server i s redakcnim systemem bezi, cili pokud nejaky ten FC a jeho clenska zakladna a vedeni existuji pak necht se o napln serveru laskave postaraji. Pokud vedeni je mrtvym broukem a nebo FC uz neexistuje ... pak server nejspis spustne a ja s tim mohu udelat snad jen to, ze ho zrusim.

Safa.

Re: ABBA fanklub v CZ
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 20 July, 2006 22:36

Nazdar Petře, taky Tě zdravím. Já osobně jsem z "bývalého FC", jen jsem si myslel, že ještě není bývalý. Ale vypadá to, že nám to poněkud chcíplo. Lucka, pokud vím, plánovala oživení, ale asi si to rozmyslela. Nemám jí to za zlý, je to určitě spousta práce a ne každej na to má čas a hlavně elán. Proto mi přišla cesta webových stránek, na který bude přispívat celá řada "redaktorů", jako optimální řešení. Jenže ejhle, o psaní příspěvků jaksi není vůbec zájem a věř mi, že naprosto sdílím Honzovo rozčarování, ne-li přímo znechucení. Těší mě, že jsi "nadšenej, co se na těchto stránkách děje", ale jestli se něco nezmění, tak asi brzo bude po nadšení, protože to budem muset zabalit...

Jdi na stránku:  Předchozí1234Následující
Aktuální stránka:2 z 4


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.