Hudba skupiny ABBA a jednotlivé sólové projekty : Diskusni forum o skupine ABBA
Písně ABBAy, muzikály a sólové desky protagonistů
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  1234Následující
Aktuální stránka:1 z 4
Djupa Andetag
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 31 December, 2005 11:26

Ahoj!
Milujem Fridin solovy album DJUPA ANDETAG - je fakt skvely a zda sa mi, ze sa mu nevenuje pozornost, aku by si zasluzil. Mozno je to jazykom, v ktorom ho Frida naspievala... :-) Ale nie o tom som chcel. Mam ten album iba na kazete a chcel som si ho zaobstarat nejakym sposobom vo forme "stiahnutia z netu". Bohuzial - Kazza v tomto smere zlyhala (nijako sa mi ho nepodarilo najst), tak som to skusal aj cez Torrent - vysledok takisto ziadny. Vedeli by ste mi v tomto smere poradit? Viem, ze to nie je celkom "koser" sposob, ale ako som uz pisal - mam kazetu, takze mi ide v istom zmysle o "zaloznu kopiu" pre vlastne ucely - na CD. Nemate niekto lepsie skusenosti nez ja? Pripadne link na torrent alebo popis sposobu, ako sa k tomu albumu cez net dostat. Vopred diky... Slavo

Re: Djupa Andetag
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 31 December, 2005 17:37

... tak clovece at hledam jak hledam tak nenachazim. Leda nekdo z obecenstva ze by mel ... (Lynn, Isil ap.)

Re: Djupa Andetag
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 1 January, 2006 17:11

Tak někdo z "obecenstva" by měl :-) Mohl bych poslat po Internetu, kdybys chtěl... Jinak souhlasím, že to je výborný album - jednoznačně nejlepší Fridina deska.

Re: Djupa Andetag
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 1 January, 2006 21:16

... tak kdybys to moh` hodit ... tak PLS hod` ... .

Jinak je v poradku ze z toho "Perth"u mam jen skladeb a z "The Girl With The Golden Hair (Munich 1977)" jenom ctyri ?



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil safa (01.01.2006 21:16)

Re: Djupa Andetag
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 2 January, 2006 09:20

Ahoj!
Tak to je skvela sprava ze ten album mas a si ochotny poslat to internetom. Bol by som ti za to velmi vdacny. Predpokladam, ze to mas vo formate *.mp3, tak ak budes taky laskavy, posli mi tracky na adresu emtec@azet.sk . Tato moja schranka by mala byt dostatocne velka na to, aby prijala vacsie subory. Vopred ti dakujem. Ahoj - Slavo.

Re: Djupa Andetag
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 2 January, 2006 19:33

Slavo75:

Mám originál CD, takže mp3 z toho můžu udělat v jaké chceš kvalitě - stačilo by 192 kbps? Jinak bych to radši poslal přes ICQ nebo tady přes Safu, pokud bude ochoten to vystavit na jejich stránkách (Ty by sis to potom stáhnul a mohli by i jiní...) Pokud ale nebude možno, tak můžu i přes mail.

Safa:

Je to v pořádku - "The Girl With The Golden Hair" se skládá jen ze čtyřech písní, je to "minimuzikál", kterej ABBA hrála na turné 1977. Co se týče koncertu z Perthu - nemám ho komplet a vybral jsem jen pár písniček, který jsou podle mě nejlepší ;-).

Re: Djupa Andetag
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 2 January, 2006 19:56

Isil napsal(a):
-------------------------------------------------------

> bych to radši poslal přes ICQ nebo tady přes Safu,
> pokud bude ochoten to vystavit na jejich stránkách

... na chvili neni problem, taky si to rad poslechnu. Jen bych to na serveru nerad nechaval dyl nez treba tyden.


Re: Djupa Andetag
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 3 January, 2006 09:44

ISIL:

Skvela sprava - uz aby to bolo na webe! :-) Myslim si, ze to asi bude najlepsi sposob ako tie songy spristupnit v sucasnosti uz dvom zaujemcom - vsak safa? :-)

Co sa tyka kvality - bol by som rad, ak by bola co najvyssia. :-) Nebudeme predsa amateri - nie? :-) Neviem odhadnut technicke moznosti alebo obmedzenia pri tom kopirovani na net - tak to vlastne necham na teba. Uz teraz sa tesim - len prosim ta potom uved presnu adresu, odkial sa to bude stahovat. Diky...

Prajem pekny den a uspesne a rychle kopirovanie! :-)

Cauko - uz som nedockavy! :-) Slavo.

Re: Djupa Andetag
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 3 January, 2006 11:06

Este raz ja! :-)

Na tom albume mi dost zalezi - tak len by som to chcel upresnit! Ak by bol problem v umiestneni suborov *.mp3 na net, mozem ti potom dat kontakt aj na ICQ alebo na SKYPE - tam by to hadam tiez slo! :-) O.K.? Ale najradsej asi ten net - to len na upresnenie!

Cauko - S.

Re: Djupa Andetag
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 3 January, 2006 15:35

... problem s umistenim nedude, Isil vi kam s nima, az to tam bude dam vedet pres PM. Nicmene jak jsem psal nerad bych to na serveru nechaval dele nez je nutne ...



Upraveno 2 krát. Naposledy upravil safa (03.01.2006 15:44)

Jdi na stránku:  1234Následující
Aktuální stránka:1 z 4


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.