Hudba skupiny ABBA a jednotlivé sólové projekty : Diskusni forum o skupine ABBA
Písně ABBAy, muzikály a sólové desky protagonistů
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  Předchozí1234Následující
Aktuální stránka:3 z 4
Re: Djupa Andetag
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 11 June, 2006 09:49

Já jsem o tom boxu uvažoval, ale u nás pak najednou nějak zmizel z nabídky, takže by šel objednat jen přímo ze zahraničí. Nakonec jsem si to rozmyslel a koupil jsem si zvlášť DVD (fakt špička - jedno z nejlepších ABBA-related DVD, které mám doma) a zvlášť remasterovaný alba, protože v tom boxu nejsou booklety, což je docela škoda. Navíc Djupa Andetag má dobrej zvuk i v původní verzi a ty tři bonusy s klidným srdcem oželím :-)

Re: Djupa Andetag
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 15 June, 2006 13:48

Ještě se vrátím k Djupa Andetag. Kdo ho ještě nemáte a chcete, mrkněte sem [www.curepink.cz] - je to sice reklama, omlouvám se, ale tohle je docela solidní firma, album Djupa Andetag maj skladem (ještě 6 ks) a to za momentálně velmi pěknou cenu. ;-)

Re: Djupa Andetag
Autor: Clown (IP zalogováno)
Datum: 20 August, 2006 15:19

Ahoj, tak co Slavo, už ses dostal k nějakým těm mp3 z Djupy? Mám v mp3 asi 8 písniček, jinak cd mám vypaléné celé a bratr mi zítra z Prahy doveze originál!!!! cd, které mi koupil v Bontonlandu. 10 let po vydání.... super

Re: Djupa Andetag
Autor: Clown (IP zalogováno)
Datum: 20 August, 2006 15:22

Ještě se vracím... DVD FRIDY samozřejmě taky mám - je úžasné a "kapitola" 1996 - Djupa andetag je jedna z nejlepších na celém dvd

Re: Djupa Andetag
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 21 August, 2006 12:44

Ahoj, díky za upozornění. Už mají skladem jen "3"

Re: Djupa Andetag
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 22 August, 2006 10:02

Myslím, že ještě čtyři kusy, ovšem momentálně s 60%-ní slevou za velmi solidních 199 Kč, čili přátelé neváhejte... ;-)

Re: Djupa Andetag
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 23 August, 2006 08:17

Myslíš správně, ten jeden kus o který se rozcházíme je právě ten co jsem si objednal pro sebe - právě za tu dobrou cenu.

Re: Djupa Andetag
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 5 October, 2006 14:06

Tak koukám, že Djupa Andetag za 199,- je vyprodáno. Asi si řeknu o nějakou provizi grinning smiley

Re: Djupa Andetag
Autor: PEtr (IP zalogováno)
Datum: 5 October, 2006 20:47

Jedno jsem odebral já díky informacím zde uvedených. Poslechnul jsem si ho, ale dvakrát z něj nadšený nejsem. Narozdíl od toho považuji Agnetino poslední album za hodně poslouchatelné. Jsou to sice staré, ale léty ověřené skladby.

Re: Djupa Andetag
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 5 October, 2006 21:28

Cože? Jak se vůbec opovažuješ vyslovit takovej kacířskej názor?! Upálit! Upálit! grinning smiley

Ne teď vážně. Mrzí mě, že Tě to nenadchlo, ale tak každýmu se líbí něco jinýho, že? Já osobně považuju Djupa Andetag za jeden z nejlepších post-abbovských projektů. Hudebně i textově dokonalý album, který Fridě perfektně sedne. Naproti tomu Agnethino My Colouring Book mě těžce zklamalo, až asi napotřetí jsem ho slyšel celý, protože mě vždycky tak nudilo, že jsem přestal v půlce. Navíc je to album, který obsahuje podle mě nejhorší vokální výkon Agnethy v historii její kariéry v podobě The End Of The World - to je naprostá hrůza. Teď už jsem si teda na album docela zvyknul (TEOTW přeskakuju), mám i pár osobních favoritů (When You Walk In The Room, What Now My Love...), ale celkově mi připadá slabý a musím mít na něj náladu.

Jdi na stránku:  Předchozí1234Následující
Aktuální stránka:3 z 4


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.