Hudba skupiny ABBA a jednotlivé sólové projekty : Diskusni forum o skupine ABBA
Písně ABBAy, muzikály a sólové desky protagonistů
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  Předchozí1234Následující
Aktuální stránka:2 z 4
Re: Djupa Andetag
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 17 January, 2006 22:06

Ceske preklady (nekterych) textu z tohoto alba jsou diky Isilovi k nalezeni zde:

[www.abbaworldrevival.com]

Re: Djupa Andetag
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 18 January, 2006 08:24

Ahoj!

Skvela praca - srdecna vdaka parti Isilovi - prekladatelovi i tebe Safa. Velmi ma preklady potesili. Osobne mam najradsej AVEN EN BLOMMA - s tym uzasne chytlavym refrenom Djupa andetag.... :-) Stalo sa mi, ze som sa tej hudobnej slucky nemohol v hlave zbavit cely den - ale nestazujem sa! :-) Je to skvely Fridin album... Prajem pekny den! :-) Ahoj - Slavo.

Re: Djupa Andetag
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 23 January, 2006 18:56

Jsem rád, že se překlady líbí, ale jelikož nechci nikomu upírat zásluhy, tak musím přiznat, že Alla Mina Bästa Ar a Älska Mig Alltid nejsou moje práce - první přeložila Lucka Špatenková a druhou Dana Drmlová - jen pro pořádek ;-)

Re: Djupa Andetag
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 23 January, 2006 19:03

... takze i jim diky (a at se sem prijdou podivat a pokecat ;-) )

Re: Djupa Andetag
Autor: Mirka (IP zalogováno)
Datum: 3 April, 2006 11:18

Ahojky!!
tak jsem musela napsat, už bych to nevydržela. Djupa andetag jsem poprvé slyšela loni na dovolené v Loparu a musím říct, že to byla bomba a alespoň pro mě srdeční záležitost :-) Od Fridy mám jinak Somethings going on a od Agnethy pak Tio ar med Agnetha, My colouring book, atd.

Škoda však že postrádám Djupa andetag, ale snad někde seženu, kdyby někdo z vás měl toto album, prosím ozvěte se mi!!! Mooooc vám budu vděčná!

BTW ty překlady ze švédštiny jsou vážně super! Všechna čest jejich autorovi! Osobně jsem překládala jen S.O.S. na Tomových abba stránkách, ale jak říkám, jen jedna skladbu.

Jinak vím, že to není k tématu, ale Abba mě přivedla ke švédštině-sháněla jsem jejich interwiew, písničky, atd. ve švédštině pro lepší studium tohoto super jazyka. Teď bych si chtěla udělat certifikát na jazykovce v Praze. Absolvoval ji někdo z vás? Dá se zvládnout?

Re: Djupa Andetag
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 3 April, 2006 21:36

Ahoj Mirko. Jsem rad, ze konecne potkavam nekoho kdo umi svedsky. Pokud budes nekdy mit chut neco prelozit neni problem to na serveru uverejnit aby to bylo k prospechu nam vsem, kdoz se o ABBAu zajimaji.

Re: Djupa Andetag
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 7 April, 2006 20:06

Ahoj Mirko! Celé album Djupa Andetag jsem už jednou dával k dispozici a bylo nějakou dobu ke stažení ze stránek ABBA World Revivalu. Předpokládám ale, že Safa už to odstranil... Můžu kdyžtak poslat např. přes ICQ ;-)

Djupa Andetag
Autor: enrikon (IP zalogováno)
Datum: 7 June, 2006 11:29

Ahojky já fridu miluju a chtěl sem vás poprosit jestli byste mi někdo nemohl poslat album Djupa Andetag mailem?? Na oplátku můžu poslat Somethig going on a Shine nebo nějaký písničky z Ensam. Byli byste někdo prosím tak hodní, předem vám děkuju

Re: Djupa Andetag
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 7 June, 2006 19:56

Možná by nebylo od věci si to koupit, podpoříš tím trošku i Fridu ;-) V Bontonlandu na Václaváku to mají :-)

Re: Djupa Andetag
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 10 June, 2006 19:06

Lidi!!!
Jestli Fridu fakt milujete, jak píšete...tak doporučuju znovu se pokusit sehnat kompletní Frida Box Set - 4 CD a DVD s víc než tříhodinovým trváním... Mám to doma od ledna a furt to jede. Součástí je i brožura s fotkami a zajímavou povídkou - pochopitelně se týká Fridy. Jo, nemáte už někdo čerstvě vydanou knihu A Tribute to Frida? Potřebuju radu, jak k ní přijít.
Frida Box Set jsem objednala přes audio3.cz. Je to bezva dílo, remasterované verze písní jako třeba Chemistry Tonight, to zní...

Jdi na stránku:  Předchozí1234Následující
Aktuální stránka:2 z 4


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.