Odkazy a dokumenty : Diskusni forum o skupine ABBA
Najdete-li odkaz na zajímavé stránky s tétmatikou ABBAy nebo máte-li nějaké zajímavé dokumenty, přidejte je prosím do tohoto fóra)
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: ABBA a nemovitosti
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 15 February, 2008 23:15

Tak jo, asi to tak bylo "-) když celý ten příběh je tak neuvěřitelný, jako když se chudá sirota stane princeznou; a ten, kdo neumí noty, skládá nejlepší songy 70.let. To je Abba. V samotných základech - lidi, kteří celkem neměli až tak moc šancí. Je na tom něco zázračného. Možná, že i ten zvláštní vztah Agnethy s Graafem k tomu všemu patří. Ozaj, a kdo z vás četl As I AM??? Co říkáte na dokument z r. 2004? Napište, jak to na vás působilo! Všichni, kdo na tyhle stránky chodíme, máme Abbu (a prosím, není třeba skloňovat složitěji) tak hluboko pod kůzí, že bychom určitě měli co říci. Jednoduše -povídejte, zajímáte nás, jsme všichni stejně postižení"-) a dík za to; já osobně "-) se chci setkat s Fridou; Isile, GURU, kde jsi? Psal jsi, že je to možné; so Let's go! Život je příliš krátký...

Re: ABBA a nemovitosti
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 16 February, 2008 09:38

As I Am jsem nečet, ale pokud vím, tak z toho fanoušci moc nadšený nebyli. Agnetha tu knihu vydala zrovna v době, kdy byla v maximálním útlumu a podle všeho na ní s autorkou moc nespolupracovala. Jsou v tý knize ale pěkný fotky smiling smiley Dokument 2004 jsem neviděl, ale mám někde ten rozhovor - časem určitě zveřejním smiling smiley

Co se týče setkání s Fridou, tak to opravdu nebude zas takovej problém, ale to si každej musí zařídit sám. Když Frida natočila The Sun Will Shine Again, jezdila po Německu a vystupovala v televizi. V tý době bylo možný ji "odchytit" celkem snadno - vím, že jeden můj známej se s ní v tý době setkal dvakrát nebo třikrát po sobě. Zrovna tak teď, když byla s Björnem v Berlíně na premiéře Mamma Mia byla dobrá příležitost. Ale jak říkám - to je na každým, aby si řek: "tak, teď se sbalím a jedu za Fridou do Německa, do Švédska, do Bulharska, do Somálska... nebo kam" smiling smiley

Re: ABBA a nemovitosti
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 16 February, 2008 19:44

Díky, začnu na tom pracovat:-)))

Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.