Odkazy a dokumenty : Diskusni forum o skupine ABBA
Najdete-li odkaz na zajímavé stránky s tétmatikou ABBAy nebo máte-li nějaké zajímavé dokumenty, přidejte je prosím do tohoto fóra)
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2
ABBA a nemovitosti
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 26 January, 2007 09:37

Kdo chce navštívit zajímavá místa a podívat se na domy, chaty a jiné nemovitosti, které mají vazbu na členy skupiny ABBA a lidi kolem nich, může tak učinit prostřednictvím ,myslím zajímavých fotek, které na svých stránkách nyní prezentují Rafael a Stefan - [www.raffem.com]

Re: ABBA a nemovitosti
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 27 January, 2007 16:51

Ano... třeba můžete jít šmírovat Agnethu na Ekerö - bude děsně ráda grinning smiley

Re: ABBA a nemovitosti
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 29 January, 2007 08:11

Jistě, ale dejte pozor, abyste nedopadli jako jistý holandský pseudofanda či úchyl, který ji šmíroval několik týdnů tak vehementně, že Agnetha ze strachu musela požádat o zásah policii - psal švédský tisk.

Re: ABBA a nemovitosti
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 29 January, 2007 17:53

Pozor, to nebylo tak jednoduché...Gert van der Graaf s Agnethou krátce žil - sama mu otevřela dveře svého domu. Že je úchyl, poznala až pozdějš..takže šanci na pozvání ke švédskému čaji máme :-)

Re: ABBA a nemovitosti
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 30 January, 2007 21:42

... jak se pozna uchyl ? Dobre, abych nebyl out of topic tak "Podle ceho Agnetha poznala ze je to uchyl?"

Re: ABBA a nemovitosti
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 31 January, 2007 08:44

Nemyslím, že by tyhle detaily vyšly někdy na veřejnost. Četla jsem to v Abbamailu - najdi si třeba duben 2003 - a různé odkazy dávali na fóru abbasite. Podle všeho ji před ním varovali i blízcí přátelé.
Možná, že přesně kvůli podobným polemikám a šťourání se v senzacích se rozhodli zavřít fórum na abbasite.com :-)
Existují fotky Agnethy s Graafem i fotky, kde požádala o policejní ochranu - raffem.com, abbamail a další. Tak pátrejte a kdo ví víc a přesněji - napište.
Slavní to holt mají docela těžký..

Re: ABBA a nemovitosti
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 31 January, 2007 09:39

No, úchyl... co si pod tím představit? On byl prostě Agnethou posedlej. Proč se s ním rozešla se neví (ale dokážu si to představit grinning smiley ), ale on jí pak nedal pokoj, pořád jí psal, pronásledoval ji, ať se hnula kam chtěla. Skončilo to tím, že ho na několik let vykázali ze Švédska.

Re: ABBA a nemovitosti
Autor: thunder.bird (IP zalogováno)
Datum: 5 December, 2007 15:31

LOL..tak v jednom rozhovoru na Youtube řekl Gert van der Graaf tohle: "Měl jsem autohavárii. Když jsem se z toho zotavoval, napsal jsem jí dopis o tom co se stalo. Po čase jsme uslyšel "ťuk ťuk ťuk" na dveře. Byla to ona, stála v mých dveřích se svou kamarádkou. Díval jsem se Agnetě přímo do očí, byl to můj klukovský sen, který se právě stával pravdou. Naštěstí, díky těm tolika dopisům co jsme si napsali, jsme přesně věděli jak spolu komunikovat, takže jsem přesně věděl co mám říct. Pozval jsem je na kafe. Její kamarádka hodně mluvila, ptala se a tak...ale já jsem se soustředil jen na Agnethu. Poprvé jsme se políbili jěště ten večer...ale v noci došlo i navíc...ano, Agnetha byla moje první. Měl jsem sice předtím přítelkyně, ale nikdy žádné sexuální vztahy. Myslím že si to opravdu užívala. Poté, když už jsme odpočívali vedle sebe, přemýšleli jsme nad tím, jak je možné že jsme se ocitli v této pozici..."

Re: ABBA a nemovitosti
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 15 February, 2008 07:53

Jo, četla jsem to taky a nevěřila... Taky se vám to zdá tak šílené? Ona, její veličenstvo Agnetha , a nýmand se srdcem na dlani...Četl někdo z vás její knihu As I Am ? Já ne, bohužel. Myslím, i podle dokumentu z r. 2004, že moc šťastná v životě nebyla; sama potvrdila, že se s různými problémy vyrovnává teprve s postupujícím věkem.

Re: ABBA a nemovitosti
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 15 February, 2008 10:09

Nymand se srdcem na dlani ? Tak to prece v zivote byva, romantika neeee ? ;-)

Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.