Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
VESELÉ VÁNOCE 2010 a ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2011
Autor: Waterloo (IP zalogováno)
Datum: 23 December, 2010 12:22

Veselé vánoce a šťastný nový rok 2011 všem věrným fanouškům skupiny ABBA

přeje Waterloo.



Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Waterloo (01.01.2011 12:57)

Re: VÁNOCE 2010
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 24 December, 2010 23:20

Pripájam sa k prianiu - všetkým KRÁSNE VIANOCE!

A nedá mi, aby som sa nespýtal na vianočnú nádielku všetkých Vás. Našli ste si pod stromčekom - alebo hoci aj sami si nadelili - nejaký darček súvisiaci s ABBOU? Ja sa musím pochváliť - dostal som 9LP box ABBA THE VINYL COLLECTION a cd GREATEST HITS - 30th anniversary... No skrátka orgazmus!!! :-)
Tie vinyly sú fakt paráda, je to vlastne replika originálnych pôvodných vydaní - vrátane vnútorných papierových obalov. ABBU si teraz vychutnávam naozaj doslova, pretože vinyl je sviatok, je to rituál.
A čo vy ostatní? Podeľte sa... :-)

Slavo

Re: VÁNOCE 2010
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 25 December, 2010 10:52

Ahoj,a taky pěkné Vánoce. S Abbou musí být spojeny vždycky :-D . Letos - Voulez-Vous Deluxe Edition. Pěkně se mi to řadí...A Benny a Björn mi s tou svou vánoční pro Rival šikovně spravili předvánoční depresi!
Jinak, drahé spřízněné duše, jak Vás vždycky stejně nudně oslovuji s koncem roku-Happy New Year 2011...i když jsem nikoho z Vás nikdy osobně neviděla, je moc fajn,že jste..Těm, kterým to patří,DÍKY za všechny překlady, a za práci, kterou tady dělají. Ivana.

Re: VÁNOCE 2010
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 25 December, 2010 11:54

Též přeju všem šťastné a veselé! A současně se omlouvám za momentální minimální aktivitu ABBA Wonder, ale prostě není čas... Doufám,že nám zachováte přízeň smiling smiley

Jinak já jsem si letos taky nadělil vinylovou kolekci. Stojí to za to... a ještě když je člověk zapsanej v bookletu tongue sticking out smiley grinning smiley

Re: VÁNOCE 2010
Autor: Václav (IP zalogováno)
Datum: 27 December, 2010 16:32

Zdravím všechny spřízněné duše a přeju Vám všem šťastný a veselý rok 2011! Mě Ježíšek nadělil Abba gold special edition. Nevím, možná dělám něco špatně, ale na rozdíl od původního DVD Abba gold má to nové nějaký zmenšený formát obrazu a nedá se s tím hnout. Jako bonus je na novém DVD několik skladeb "vyčistěných". Je to provedeno takovým zvláštním způsobem, kdy na obrazovce běží klip (opět zmenšený formát) a úhlopříčkou je rozdělený na původní verzi a druhá je jakoby vylepšená. Takže se díváte na detail někoho z Abby a on nebo ona má kus obličeje plus pozadí v jiném odstínu a barvě než zbytek. Asi chtěli autoři ukázat, jak si s tím vyhráli, nevím, moje původní představa o bonusech byla trošku jiná. Ale nevadí!V levných knihách mají docela pěkný neofiko kalendář s Abbou - za 39,- Kč, nekupte to! Václav

Re: VÁNOCE 2010
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 27 December, 2010 20:38

Já si ještě v listopadu nadělila od jedné paní komplet LP vydaných v Československu - sice jsem už tři desky měla, ale za tři kila to šlo :-)))) pak ještě ABBA Gold od Johna Toblera a nějaké drobnosti (výstřižky, kazetu Abba po polsku,...)

a Ježíšek nadělil ABBA Gold special (nejdřív jsem zahlédla v iTunes store, a když jsem 23. prosince naběhla (doslova) do Bontonlandu, tak jsem si to přidala k nákupu)

ad zmenšený formát: řekla bych, že původní DVD bylo vyrobeno jako 4:3 (zažila jsem jen VHS, soudím dle toho), kdežto tohle je širokoúhle.... Přehrávače, které umí ovlivnit poměry (VLC :-)), "odstraní" nežádoucí okraj...




Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.