Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  Předchozí1234Následující
Aktuální stránka:3 z 4
Re: Premiéru filmu Mamma Mia! videla aj skupina ABBA
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 7 August, 2008 20:12

Jj, slza ukápla - když jsem viděla Bennyho mlátit do klavíru... smiling smiley a pak jsem jen čekala, kdy uvidím Björna.

Re: Premiéru filmu Mamma Mia! videla aj skupina ABBA
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 7 August, 2008 20:45

Taky tak...a vzala mě Slipping through my fingers, když jsem si představila Agnethu a hlavně Fridu, jak se na to dívají při stockholmské premiéře...

Re: Premiéru filmu Mamma Mia! videla aj skupina ABBA
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 9 August, 2008 20:10

Tak už jsem to taky viděl... tož musím říct, že jsem se docela nasmál smiling smiley Ale Pierce Brosnan bohužel se svým zpěvem působí komicky i ve vážnejch chvílích... ten jedinej mi tam trochu vadil. Ale celkově výbornej dojem, půjdu asi ještě jednou, až to budou dávat u nás smiling smiley

Re: Premiéru filmu Mamma Mia! videla aj skupina ABBA
Autor: Bery (IP zalogováno)
Datum: 13 August, 2008 00:18

Film jsem viděl dnes a celkem jej hodnotím pozitivně. Zarazilo mě však to, že oproti muzikálu byla zcela vypuštěna "Knowing Me, Knowing You" sad smiley tedy pokud nepočítám tu "dechovou sekci" při svatebním obřadu smiling smiley ). To je myslím škoda. Jinak mně se subjektivně asi nejvíce líbilo provedení "LAYLOM"...

__________________________________________________________________________________________________
Live "Eagle" forever... smiling smiley

Re: Premiéru filmu Mamma Mia! videla aj skupina ABBA
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 13 August, 2008 09:06

Tak patřím taky k těm spokojeným. Když film skončil podívali jsme se s přáteli na sebe, co k němu říct. Co pochválit, co pohanit. Vysypat ze sebe první dojmy. Jak by film dopadl bez písniček ABBY, bez malebného řeckého moře a ostrovů, že ženské role převýšily mužské,atd, atd... Nakonec jsme se shodli, že by to byla dlouhá, nekonečná debata a tak lépe neříkat raději nic a zážitek z filmu si nechat jen tak pro sebe, každý podle svého. Byla to hezká, jednoduchá, naivní pohádka, prošpikovaná tím co máme rádi, která nás všechny příjemně a pozitivně naladila. To vše ještě umocněné tím, že jsme z kina odcházeli za pěkného, teplého večera jako ve filmu. Zkrátka idilka. Nedá mi, zmínit se ještě o jedné věci. Na jedné straně mluvíme o jednoduché naivní pohádce, ale jak to, že sál kina v Budějkách byl plný, po skončení filmu diváci všech generací dokonce tleskali a všichni zůstali sedět až do posledních titulků? Úžasné, co říkáte...Naposledy jsem to zažil, ale bez potlesku u premiéry filmu "Rebelové". Tam to však mělo jiný podtext. Takže, odhodlají-li se lidé spontáně tleskat směrem k "mrtvému" promítacímu plátnu, to už mussel být silný prožitek. Asi jsme ho všichni měli....

Re: Premiéru filmu Mamma Mia! videla aj skupina ABBA
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 9 September, 2008 23:37

Tak dneska byla Mamma Mia! i u nás... Když tady chce jít člověk na něco do kina, musí si obvykle sehnat pár lidí, aby se vůbec promítalo, když se sejde 10 diváků, je to úspěch. Ovšem dneska... dneska bylo narváno smiling smiley Mamma Mia! vládne světem... tongue sticking out smiley

Re: Premiéru filmu Mamma Mia! videla aj skupina ABBA
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 23 September, 2008 16:59

Mamma Mia! atakuje hranici 5 miliónů prodaných CD
15.09. 2008

Mamma Mia aspiruje na jeden z nejúspěšnějších filmových muzikálů všech dob- po 2 měsících se tržby přehouply přes 400 mil. USD. Stejně dobře si vede i soundtrack, jehož prodej se blíží k 5 miliónům kusů. Je nadále nejprodávanějším albem ve 12 zemích na světě vč. ČR.

Podobně si ale vede i samotná ABBA. Prodeje jejich albpouze za měsíc srpen 2008 překročily 1 milión kusů a stále stoupají. Také proto se ABBA rozhodla vydat speciální 8-CD box všech svých řadových alb doplnění o jeden disk plný rarit a singlů. Luxusní box vyjde koncem října a bude za speciálně nízkoucenu.

Zdroj: Universal.cz

Re: Premiéru filmu Mamma Mia! videla aj skupina ABBA
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 23 September, 2008 19:52

Že by reedice Complete Recordings? :-)

Mohli by i slevnit ABBA The Album deluxe...

Re: Premiéru filmu Mamma Mia! videla aj skupina ABBA
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 23 September, 2008 22:14

Náhľad nového CD Boxu:



Po obsahovej stránke nič prevratné - všetko už vyšlo nespočetnekrát. Ale fajn - určite si to mnoho ľudí kúpi...

S.


Re: Premiéru filmu Mamma Mia! videla aj skupina ABBA
Autor: Michal (IP zalogováno)
Datum: 12 October, 2008 01:48

Tak už jsem taky viděl film Mamma Mia a byl jsem maximálně spokojen. Když jsem šel do kina, neměl jsem moc dobrou náladu, ani jsem toho od filmu zase tolik neočekával, ale během půl hodiny se mi nálada značně zlepšila, pořád se u mě střídaly chvíle úplného dojetí (u písní) s výbuchy smíchu. Když film skončil, byl jsem tak nadšený, že jsem měl chuť vyrazit si někam na diskotéku (jenže nebylo kam), což se mi nestalo už hodně dlouho, a ještě několik dní potom jsem měl lepší náladu než normálně. Kino bylo čtyři dny po sobě plné, což je u nás nepředstavitelné, někteří lidé na to šli dvakrát, i u nás na konci filmu lidé tleskali. Viděl jsem i Bennyho a Björna, škoda, že tam byli tak krátce. Co se týká věkového složení, tak tam byli lidé asi tak od 15 do 60 let, přičemž ti mladí (do 25 let) tvořili tak třetinu. Ještě to budou vysílat po 20. říjnu, tak si na to zajdu asi ještě jednou, protože ABBU v kině už asi nikdy potom neuvidím. DVD si určitě koupím.
Písně byly zazpívané většinou dobře, líbilo se mi jich více, než jsem čekal, v kině to zní mnohem lépe než doma. Je pravda, že Pierce Brosnan vypadal při zpěvu poněkud komicky, ale to mi nijak nevadilo.

Pokud si chcete trochu zkazit náladu, doporučuji přečíst diskusi na Česko-slovenské filmové databázi:
[www.csfd.cz]
Řada pseudointelektuálů film pojala tak, že na něm našli jen to nejhorší, co se jim hodilo a na tomto filmu nenechali nit suchou. Těch kritických až velmi zlých příspěvků je tam snad polovina. Dokonce to vypadalo, že ti lidé na film šli už rozhodnutí, že ho potom totálně shodí. Tito kritici oceňují jen ty filmy, kde se buď střílí, celý film vládne podivná depresivní nálada, děj je záměrně nesrozumitelný, jsou tam neustálé psychologické rozbroje atd. Pokud je film pohodový a optimistický, považují to téměř za zločin. Opravdu nechápu tyto duševní chudáky, tito suchaři jsou v kinech v totální menšině, ale o to aktivnější jsou potom při psaní negativních příspěvků o filmu. Přitom měli na výběr. Nikdo je nenutil, aby na film šli. Já bych také nešel na film o skupině, která mi nic neříká, i kdyby film byl sebevíc úspěšný.

Jdi na stránku:  Předchozí1234Následující
Aktuální stránka:3 z 4


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.