Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  1234Následující
Aktuální stránka:1 z 4
Premiéru filmu Mamma Mia! videla aj skupina ABBA
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 1 July, 2008 12:55

Ahoj - prikladám link na článok.

[noviny.joj.sk]


Neviete o nejakých fotkách z premiéry? Je už niečo na nete? Boli tam naozaj všetci štyria?

Slavo

Re: Premiéru filmu Mamma Mia! videla aj skupina ABBA
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 1 July, 2008 17:44

[abbatoday.googlepages.com]
No a samozřejmě byli jen tři...jinak to nebude, jinak to nevidímgrinning smiley
Na youtube jsou videa z premiéry. Být tak u toho...

Re: Premiéru filmu Mamma Mia! videla aj skupina ABBA
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 1 July, 2008 22:02

Hej všichni, na seznam.cz opět skvělá diskuse o tom, jak je všechny čtyři uvidíme na stockholmské premiéře. Ajta, tož mohlo by být...!!grinning smiley

Re: Premiéru filmu Mamma Mia! videla aj skupina ABBA
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 2 July, 2008 09:47

[www.novinky.cz]

No počtěte si...

Re: Premiéru filmu Mamma Mia! videla aj skupina ABBA
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 2 July, 2008 12:10

Super. Ak by to bolo naozaj tak, ze by sa na Stockholmskej premiere objavili spolu vsetci styria, bolo by to naozaj skvele.
Kolko je to uz vlastne rokov, odkedy bolo mozne ich naposledy vidiet vsetkych spolu? A este keby uplne spontanne nieco spolu zaspievali - trebars len nejaky á capella fragment ich pesnicky - bola by to udalost roka!!!
Ale asi som velky idealista, co? :-)))

S.

Re: Premiéru filmu Mamma Mia! videla aj skupina ABBA
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 2 July, 2008 12:10

Super. Ak by to bolo naozaj tak, ze by sa na Stockholmskej premiere objavili spolu vsetci styria, bolo by to naozaj skvele.
Kolko je to uz vlastne rokov, odkedy bolo mozne ich naposledy vidiet vsetkych spolu? A este keby uplne spontanne nieco spolu zaspievali - trebars len nejaky á capella fragment ich pesnicky - bola by to udalost roka!!!
Ale asi som velky idealista, co? :-)))

S.

Re: Premiéru filmu Mamma Mia! videla aj skupina ABBA
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 2 July, 2008 12:10

Super. Ak by to bolo naozaj tak, ze by sa na Stockholmskej premiere objavili spolu vsetci styria, bolo by to naozaj skvele.
Kolko je to uz vlastne rokov, odkedy bolo mozne ich naposledy vidiet vsetkych spolu? A este keby uplne spontanne nieco spolu zaspievali - trebars len nejaky á capella fragment ich pesnicky - bola by to udalost roka!!!
Ale asi som velky idealista, co? :-)))

S.

Re: Premiéru filmu Mamma Mia! videla aj skupina ABBA
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 2 July, 2008 12:13

Jaaaaj - asi som nieco dodrbal - prosim spravcu, aby zmazal tie opakovane prispevky. dakujem

Re: Premiéru filmu Mamma Mia! videla aj skupina ABBA
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 2 July, 2008 15:52

No, buďme realisti... I bych věřil tomu, že na stockholmské premiéře budou všichni čtyři, ALE... skoro bych se vsadil, že přijdou každej zvlášť a sedět budou co možná nejdál od sebe, aby ani supermegagigaširokoúhlým foťákem je nikdo nemoh ani náhodou zabrat společně. smiling smiley Jinak naposled se dohromady oficiálně nechali vidět v roce 1986. Pak ještě jednou v roce 1999, ale to bylo jen pro velice úzkej okruh lidí na oslavě narozenin Görel Hanser. Takže možnost, že je uvidíme všechny čtyři najednou, vidím jako mizivou a že by něco "spontánně zapěli" je sice pěkná, ale poněkud bláhová představa smiling smiley

Re: Premiéru filmu Mamma Mia! videla aj skupina ABBA
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 2 July, 2008 16:30

Pomoooooooc - Isil mi zobral iluzie!!! :-)

Jdi na stránku:  1234Následující
Aktuální stránka:1 z 4


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.