Hudba skupiny ABBA a jednotlivé sólové projekty : Diskusni forum o skupine ABBA
Písně ABBAy, muzikály a sólové desky protagonistů
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4
Re: Djupa Andetag
Autor: PEtr (IP zalogováno)
Datum: 6 October, 2006 19:58

Co člověk, to jiný názor a jiný vkus. Ale nahlodal jsi mě. Párktát si ho ještě pustím a třeba se to zlomí. Aghnetino album mě na poprvé také neoslovilo. Ale pak jsem si ho jednou pustil při té správné náladě a ono mě chytlo.

Re: Djupa Andetag
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 10 October, 2006 18:47


---
ad agnetha - velmi doporučuji Almighty remixy ;-)

Re: Djupa Andetag
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 12 October, 2006 17:09

ad Agnetha - velmi doporučuji jiný alba grinning smiley



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Isil (12.10.2006 17:09)

Re: Djupa Andetag
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 12 October, 2006 19:51

Isil: mám De Första Aren 1967-1979 a nejraděj mám Singlar och andra sidor...
ale takové When You Walk In The Room (Soundfactory Radio Edit) nebo When You Walk In The Room (Almighty Mix) jsou geniální... prostě maxi singl Walk In The Room můžu moooc doporučit ;-)

---
och, zase nejde a s krouzkem...



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil lynn (12.10.2006 19:52)

Re: Djupa Andetag
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 12 October, 2006 20:33

De Första Aren je nádherná věc, i když ty první dvě alba vůbec neposlouchám. Pro mě je u Agnethy album č.1 (jak už jsem tu někde psal) Elva Kvinnor I Ett Hus. Opravdu je škoda, že tímhle albem víceméně skončila její skladatelská činnost, protože byla postupem času čím dál tím lepší (ale bohužel taky asi kritičtější k vlastní tvorbě). Ale jinak When You Walk In The Room je moje oblíbená písnička z My Colouring Book, takže tam bych ty remixy i bral winking smiley

Re: Djupa Andetag
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 16 October, 2006 14:18

Zaregistrovali jste, že dnes měl Univerzal music u příležitosti 30. výročí od vydání alba Arrival (1976) vydat vylepšené CD+DVD Arrival de luxe edition. Pod katalog. číslem 9858362 má stát v obchodě 657,- Kč. Tracklist, nebo-li co lze na CD s DVD čekat se lze dočíst na ofic. stránkách abbasite.com

Re: Djupa Andetag
Autor: Václav (IP zalogováno)
Datum: 4 May, 2009 11:19

Ahoj,
marně sháním s křížkem po funuse CD album Frida: Djupa andetag. Na fóru jsem si přečetl, že z něj nejsi dvakrát nadšený. Kdyby jsi ho mohl postrádat, koupím ho.
Dík za odpovědˇ.
Václav

Re: Djupa Andetag
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 5 May, 2009 09:53

Djupa Andetag je k dostání např. tady: [www.bengans.se]

Re: Djupa Andetag
Autor: Václav (IP zalogováno)
Datum: 6 May, 2009 11:15

Děkuji Ti za tip na získání CD. Prosím mohl bys mi napsat pár řádek, jaké máš s nákupem u tohoto prodejce ze Švédska zkušenosti. Mám totiž velmi špatné zkušenosti s naší českou poštou, konkrétně ukradení nebo poškození zásilky je běžnným problémem. Zkoušel jsem Ti poslat dotaz soukromě, ale nevím, zda Ti to došlo. Mojí e.mailovou adresu najdeš na mém profilu ve fóru. S nákupem zboží ze zahraničí mám malé zkušenosti a předem děkuji za pomoc. Na oplátku bych měl tip na "raritní" DVD z vystoupení Abby v německé TV a i jinde, např. s O.N. John.Sehnal jsem to náhodou a nevím, jaká je nyní dostupnost. Jsou to přepisy TV vystoupení a interview s Abbou. Ještě jednou děkuji. Václav

Re: Djupa Andetag
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 6 May, 2009 19:43

Soukromá zpráva mi došla, ale dobře, že ses ozval tady, protože soukromou "poštu" tady sleduju značně nepravidelně. Čili pokud v budoucnu budeš něco potřebovat (nebo kdokoliv z ostatních), kontaktuj mě buď přes fórum nebo přes mail Isil@seznam.cz. Co se týče Tvých dotazů - přímo ze Švédska nakupuju relativně pravidelně už delší dobu. Původně jsem využíval služeb Skivhugget, jenže ti bohužel teď spadají pod Megastore.se, který bohužel stejně jako CDon nezasílá do ČR. Od Bengans jsem nakupoval už několikrát a vždycky to bylo naprosto bez problémů (ťukám na dřevo), i když bohužel narozdíl od Skivhugget neposílají zboží doporučeně. Zabalené je to vždycky perfektně, takže zboží přichází v pořádku. Platba je možná jedině platební kartou online.

Ještě mě napadá jedna spolehlivá možnost, kde získat Djupa Andetag - přes obchod holandského ABBA Fan Clubu: [www.abbf.nl] Sice to vyjde dráž, ale zase máš možnost si připlatit za zaslání doporučeně letecky.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Isil (07.05.2009 09:41)

Jdi na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.