Hudba skupiny ABBA a jednotlivé sólové projekty : Diskusni forum o skupine ABBA
Písně ABBAy, muzikály a sólové desky protagonistů
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  Předchozí123Následující
Aktuální stránka:2 z 3
Re: BAO
Autor: radekt (IP zalogováno)
Datum: 5 November, 2007 23:23

No postřehů je hodně. Mimochodem kdyby měl někdo zájem o fotky tak je rád pošlu.

Re: BAO
Autor: radekt (IP zalogováno)
Datum: 10 November, 2007 16:21

Už jste slyšeli nové album? Je tam několik povedených kousků, především CRUSH ON YOU /skladba napsaná v 70. letech pro Abbu/, když si představím jiné zpěváky tak je to prostě ABBA! Ale abych /jako správný kritik/ jen nechválil: třeba první skladba MARSCH PANNKAKA mi přijde spíš jako hudební doprovod cirkusového vystoupení než jako vrcholné dílo hudebního génia...

Re: BAO
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 10 November, 2007 20:30

Neslyseli, jak se to jmenuje ?

Re: BAO
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 10 November, 2007 23:28


Re: BAO
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 13 January, 2008 10:42

Pro BAO-začátečníky doporučuju album BAO Pa Turné - je to v podstatě taková bestofka živě, moc pěkný smiling smiley

Re: BAO
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 13 January, 2008 12:39

Tak to se po něm rozhodně poohlédnu. Studiovky mě až na výjimky příliš neoslovily, takže poslechnu a kdyžtak si koupím. Díky za tip. tongue sticking out smiley

Re: BAO
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 19 January, 2008 10:03

Já jsem studiovky neslyšel (mluvím z pozice toho "BAO začátečníka" smiling smiley) Uvažoval jsem o té poslední, ale můj oblíbenej e-shop prochází rekonstrukcí, takže zatím vyčkávám...

Re: BAO
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 15 February, 2008 10:04

A to je DVDcko a nebo normalne jen muzika ?

Re: BAO
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 15 February, 2008 20:32

to je normálně CD, ale nějaký DVD-čko myslím taky vydali... tuším nějakej záznam ze Skansenu že vyšel

Re: BAO
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 19 April, 2008 21:44

Tak BAO 3 jsem poprvé poslouchal dnes ráno a první dojem jednoznačně pozitivní. Helen Sjöholm exceluje jako obvykle, už jen kvůli ní se to album vyplatí. A pokud by někomu náhodou nestačila, tak Tommy Körberg přesvědčí snad už každýho smiling smiley

Jdi na stránku:  Předchozí123Následující
Aktuální stránka:2 z 3


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.