Hudba skupiny ABBA a jednotlivé sólové projekty : Diskusni forum o skupine ABBA
Písně ABBAy, muzikály a sólové desky protagonistů
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  123Následující
Aktuální stránka:1 z 3
BAO
Autor: radekt (IP zalogováno)
Datum: 22 September, 2007 12:16

Pojedete někdo také na podzimní koncert do Stockholmu?

Re: BAO
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 22 September, 2007 13:13

ani ne, je to trocha z ruky a finance nejsou bezedné (lehce provětráno má od Mamma Mia grinning smiley)

Re: BAO
Autor: radekt (IP zalogováno)
Datum: 24 September, 2007 18:18

Levná záležitost to rozhodně není. Já se rozhodoval mezi Skansenem v létě a samostatným koncertem. Snad jsem se rozhodl správně. Ale ten Skansen musel být super! Záznam SVT byl vcelku povedený a dost vystihoval tu atmosféru. A na předkrm v podobě MM! se už taky těším! Snad se vše vydaří a bude to skvělý podzim s "Abbou"!!

Re: BAO
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 24 September, 2007 18:59

Tak daleko, abych jezdil na koncerty do zahraničí, jsem ještě nedospěl smiling smiley To by musel hrát nevimkdo... možná kvůli Marušce Fredrikssonový bych takový cestování podstoupil smiling smiley

Re: BAO
Autor: Scandiaca (IP zalogováno)
Datum: 24 September, 2007 22:05

Kdyby to nebylo tak zatraceně drahý, tak bych uvažovala o Goteborgu.

Re: BAO
Autor: radekt (IP zalogováno)
Datum: 30 October, 2007 17:20

Tak se mnou kupodivu letadlo SASu nehavarovalo a tak jsem zpátky ze Stockholmu. Koncert byl opět báječný, stál jsem hned u podia před pianem a Vy jste tam mohli stát taky...

Re: BAO
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 31 October, 2007 10:04

A nechtěl bys o tom napsat reportáž?

Re: BAO
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 31 October, 2007 16:19

Na ABBA Intermezzo jsou fotky z tohoto koncertu, ale objektiv měl Maik Dunkel natočený blbě a lidi před piánem nezabral. Škoda, mohli jsme Tě taky vidět :-)

Re: BAO
Autor: radekt (IP zalogováno)
Datum: 1 November, 2007 10:24

No, na mě není nic zajímavého k vidění:-) Žádný velký spisovatel nejsem, o tom koncertu lze najít dost informací jinde. Možná to chce Benny vydat na DVD, to usuzuju podle stylu natáčení kameramanů. Dost často totiž zabírali i publikum. Snad jen jeden postřeh: několik metrů od piana, mimo hlavní podium, stál mixážní pult. Benny se v jednu chvíli, když hrál na piano, otočil k chlapíkovi co ten pult ovládal a požádal ho aby to "položil níž". Prostě perfekcionista za všech okolností!

Re: BAO
Autor: Scandiaca (IP zalogováno)
Datum: 3 November, 2007 19:14

Tady nejde o to, jestli jseš spisovatel nebo né ;-) Informace o koncertě se sice najít daj, ale mě vždycky nejvíc zajímaj osobní pocity.. možná je to divný, ale já fakt ráda čtu takový ty postřehy...třeba zrovna takový jak jsi uvedl ;-) Tak víc, víc! Ať si to my, co jsme tam nebyli, taky trochu představíme :-P

Jdi na stránku:  123Následující
Aktuální stránka:1 z 3


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.