Skupina ABBA a všechno kolem ní : Diskusni forum o skupine ABBA
Všechno co se točí kolem Bjorna, Bennyho, Agnety a Fridy
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: ABBA obchod
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 22 October, 2006 10:08

Přátelé mám tu doporučení na internetovej obchod s (nejen) švédskou hudbou. Mrkněte na [www.skivhugget.com] a nedejte se odradit tím, že ty stránky postrádají základní prvky jako "how to shop" nebo "FAQ", na který jsme zvyklí odjinud. Měl jsem trochu obavy, jestli se dá na společnost s takovým webem spolehnout, tak jsem nechtěl dávat odkaz, dokud to nevyzkouším. V pátek ale moje první objednávka dorazila v perfektním stavu, takže to funguje smiling smiley



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Isil (22.10.2006 10:08)

Re: ABBA obchod
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 22 October, 2006 20:09

... co sis koupil ? Prave ty CHess po Svedsku ?

Re: ABBA obchod
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 22 October, 2006 20:30

Mimo jiné... Ono objednávat jednu věc se fakt vzhledem k poštovnému nevyplatí, takže jsem toho bral trochu víc - ten Chess byl spíš na doplnění, protože ho měli právě skladem smiling smiley Prioritou bylo nový album Marie Fredriksson, protože vyšlo už na jaře, ale přesto se mi ho až dosud nepodařilo sehnat už žádný český firmy. No a pak jsem vzal tu novou kompilaci Petera Jöbacka (ten kluk je fakt dobrej winking smiley) a výběrovku Nanne Grönvall (taky šikovná holka, musim říct grinning smiley) A jak se znám, nebude dlouho trvat a zabrousím na ty stránky opět, protože si tam připadám jak v hudebním ráji smiling smiley

Re: ABBA obchod
Autor: Agnita (IP zalogováno)
Datum: 12 January, 2007 18:49

No jo,ale když jsem ho v září na Václaváku hledala v Bontonlandu tak ho tam neměli,já jsem ho taky chtěla ale koukala jsem na něj v televizi!

Re: ABBA obchod
Autor: voulezvous (IP zalogováno)
Datum: 15 August, 2007 10:01

books.musicabona.cz/
tady mají plno knih o ABBA, bohužel i abba pater tak se nedejte odradit a listujte

Re: ABBA obchod
Autor: Scandiaca (IP zalogováno)
Datum: 15 August, 2007 11:28

V DÁNŠTINĚ? Oj, tak to bych zas brala já :-P Kdes to prosím, viděla?

- Kromě odkazů na stránky bohužel asi nemůžu sloužit...

Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.