Skupina ABBA a všechno kolem ní : Diskusni forum o skupine ABBA
Všechno co se točí kolem Bjorna, Bennyho, Agnety a Fridy
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2
ABBA obchod
Autor: Jirka83 (IP zalogováno)
Datum: 24 August, 2006 07:33

Nevíte nějaké adresy na internetový obchod s věcmi, týkajícími se skupiny ABBA? V ČR, pokud vím, nic takového není, což je obrovská škoda.............

Jirka N.

Re: ABBA obchod
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 24 August, 2006 10:23

Tak obchod týkající se jenom Abby fakt v ČR asi není a pravděpodobně ani nikdy nebude. Dost věcí se dá ale sehnat u následujících firem:

[www.curepink.cz]
[www.musickatalog.cz]
[www.audio3.cz]

Kdo má možnost platit kartou, tak nedávno jsem našel jeden švédskej internetovej obchod (ještě jsem ho, pravda, nevyzkoušel) na [www.megastore.se] a docela bez problémů se dá nakoupit i v e-obchodě oficiálního ABBA FC na [www.abbf.nl]

Tak Megastore.se už jsem kontaktoval a bohužel zatím neposílají zboží do ČR :-( Ale psali něco ve smyslu, že budou rozšiřovat svoje služby, tak snad v budoucnu to půjde...



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Isil (01.10.2006 14:01)

Re: ABBA obchod
Autor: Mirka (IP zalogováno)
Datum: 1 October, 2006 13:04

Ahojky! Nevíte někdo, jestli se u nás dá sehnat DVD Abba-The Movie v nějakém klasickém obchodě (např. Praha, Brno,...)?! (ne na netu)
Díky

Re: ABBA obchod
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 1 October, 2006 13:56

Myslím, že třeba v Bontonlandu na Václaváku by ho mohli mít. Jinak podle mě Ti ho na požádání v kterémkoliv obchodě s CD/DVD bez problémů objednají. A copak máš proti nakupování po Internetu? :-)

Re: ABBA obchod
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 1 October, 2006 13:59

Tak ještě jsem koukal na stránky Bontonlandu a ABBA - The Movie mají normálně skladem. Takže kterákoliv jejich pobočka Ti ho může zajistit ;-)

Re: ABBA obchod
Autor: Mirka (IP zalogováno)
Datum: 5 October, 2006 01:15

Ahojky!! Jéé, teď tam zrovinka jsem, tak to je super!! Ne, vůbec nic nemám proti nakupování na netu - skvělá věc!!! Ale bavila jsem se s taťkou a on mi tvrdil, že to DVD nejde u nás nikde v klasickém obchodě sehnat!!! :-) tak jsem vyhrála!!! Díky, až bude čas, hned si ho půjdu koupit...
Mirka

Re: ABBA obchod
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 5 October, 2006 07:30

Ahoj, vzhledem k tomu, že prachyjsou až na prvním místě ještě bych porovnal ceny. Od hudebního "netového" obchodu curepink.cz jsem to nedávno kupoval za 449,- CZK. A leckde jsou různé slevy, bonusy, kupóny atd.

Re: ABBA obchod
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 5 October, 2006 10:35

Souhlasím s Pepou... trošku bych ještě zapátral ;-)

Např. [www.audio3.cz] - jednodisková verze 453,-

[www.audio3.cz] - limitovaná dvoudisková verze

Nebo tady to, co zmiňoval Pepa [www.curepink.cz]

Re: ABBA obchod
Autor: Mirka (IP zalogováno)
Datum: 13 October, 2006 01:05

Ahojky! Ještě mám jeden dotaz! Sháněla jsem na netu všude možně kde se dá, knihu od Brity Ahman- (Agnethina friend) SOM JAG ÄR...no, sehnala jsem, ale v AJ a dánštině, ne ve švédštině, což bych mooooc potřebovala...nevím, ale kdysi jsem měla možnost si přečíst asi 30stran, které nějaký dobrák umístil na svůj web, za což jsem mu nesmírně vděčná, ale kniha je podstatně obsáhlejší, takže ji dočíst celou by bylo určitě skvělé:-)
Je to fakt super kniha!!! Neví někdo z vás, kde by se dala sehnat a kolik by přibližně stála (vím, že se mám připravit na slušnou pálku)?! Už jsem si o ni dokonce psala i do nakladatelství, kde vyšla, ale ozvali se mi, že ji už nemají na skladě, což samozřejmě chápu vzhledem k faktu, že vyšla 1996 :-)
Moc prosím prosím poraďte!!!!
Mirka

Re: ABBA obchod
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 13 October, 2006 09:36

Tak s tímhle Ti asi neporadím, vůbec se divím, že jsi ještě někde narazila na tu anglickou verzi (mimochodem kde to bylo, prosím Tě? smiling smiley), protože jsou fakt vyprodaný. Jinak ale ta kniha, pokud vím, zas tak skvělá není, protože je psaná v době, kdy Agnetha byla v naprostým "útlumu" a nějak moc jí na výsledku nezáleželo a podílela se na tom minimálně. Som Jag Är vyšla jako reakce na The Name Of The Game, kterou sepsali anglický novináři a byla to snůška výmyslů, mýtů, lží a bůhvíčeho ještě. Na Som Jag Är (resp. As I Am) jsem čet několik recenzí i od fanoušků a většinou z toho byli zklamaný. Ale knížku jsem viděl a myslím, že stojí za to ji koupit už kvůli pěkným fotkám. Kvůli obsahu ale spíš ne winking smiley

Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.