Odkazy a dokumenty : Diskusni forum o skupine ABBA
Najdete-li odkaz na zajímavé stránky s tétmatikou ABBAy nebo máte-li nějaké zajímavé dokumenty, přidejte je prosím do tohoto fóra)
novinky skupiny ABBA World Revival
Frida ve francouzské TV 2008
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 29 March, 2008 19:56

[www.abbaontv.com]

Celý rozhovor trvá víc než hodinu; notoricky známé záběry i klipy. Ale díky za to.

Re: Frida ve francouzské TV 2008
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 30 March, 2008 09:31

Taky jsem to zaznamenal, ale na [www.abbainter.net] - v levé části vstupte do sekce "television today" a hned první je zmíněný rozhovor s Fridou (dal bych přímej odkaz, ale majitel stránek si to výslovně nepřeje smiling smiley). Na Abbaontv to nějak nemůžu najít.

Jinak kdyby tady náhodou někdo uměl dobře francouzsky a byl by ochoten to přeložit, nebylo by to vůbec špatný... tongue sticking out smiley

Re: Frida ve francouzské TV 2008
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 30 March, 2008 10:32

Jo, měla jsem rovnou napsat, že jsem celý ten pořad viděla z www.abbainter.net. To upozornění jsem tam viděla vůbec poprvé, zatím to tam nebývalo.
Jinak rozhovor v angličtině je právě na [www.abbaontv.com], jen kliknout na 2008, vlevo - Vivement dimanche (FRIDA) a vpravo je pak ten překlad, poslal to někdo z Abbamailu. Mezi fandy na zahraničních stránkách se bohužel řeší nejvíc otázka botoxu a plastických operací, a to mě nebaví :/
Znovu se tam řeší (teda mimo jiné) vztahy mezi členy, manželství, soutěživost, ponorka; je zajímavé, že tohle bude lidi zajímat asi vždycky. Nicméně Frida i Björn aspoň něco potvrdí či vyvrátí, když komunikují s médii; zbylí A + B toho mají za ty roky zjevně dost (není divu).




Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.