Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: Stastny a vesely nejen 2007 ale i ty dalsi roky... !
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 31 December, 2008 11:12

Tak teda i Happy New Year 2009; a díky, že tu jste. Hledím na bonusy DVD Mamma Mia; co nás od Abby asi čeká v příštím roce? Každopádně - my stárnem, a jejich muzika ne. To je bezva. je to jeden z dárků, který mi parádně zlepšuje náladu už ...no hodně let.
Mnoho štěstí a skvělé hudby do roku 2009!!

Re: Stastny a vesely nejen 2007 ale i ty dalsi roky... !
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 31 December, 2008 23:18

Ahoj všetkým!

Prajem Vám všetko dobré v novom roku 2009 - ABBA FOREVER!!! :-)

Slavo

Re: Stastny a vesely nejen 2007 ale i ty dalsi roky... !
Autor: voulezvous (IP zalogováno)
Datum: 1 January, 2009 12:10

Loňský rok byl ve znamení MAMMA MIA (naštěstí v tom švédském pojetí, ne italském) ,letošek bude ve znamení VOULEZ VOUS (ať už je to překládáno jakkoliv) tak do Nového roku 2009 všechno nej přeji. Jana

Re: Stastny a vesely nejen 2007 ale i ty dalsi roky... !
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 30 December, 2009 20:05

Moji milí abbáci,
je to úžasné, že jste tu...a je super, že znovu na konci roku - stejně jako loni a předloni- sedím u nového DVD, tentokrát je to pochopitelně Abba in Japan...díky těmto dárkům, které tak hezky sedí zrovna ke každým Vánocům, si můžem znovu prožívat návrat k té veliké věci, jakou je jejich hudba. (Patetické, ale pravdivé.)
Asi jsem to tu už kdysi psala...můj otec, beatlesák, s jistotou tvrdil, že za 20 let od největší slávy Abby nebude skoro nikdo vědět, že tu tahle skupina vůbec byla; nejsou to přece Beatles. Teď se dívá se na Mamma Mia a já se bavím.
Tak se zítra taky bavte, a díky Vám za celoroční, vlastně u většiny asi celoživotní vášeň.
Happy New Year 2010!!

Re: Stastny a vesely nejen 2007 ale i ty dalsi roky... !
Autor: voulezvous (IP zalogováno)
Datum: 31 December, 2009 16:17

jo Beatles je Beatles. I ABBA se jimi inspirovala a obdivovala je, s tím nic neuděláme (taky si je ráda poslechnu i jejich solovky po Beatles, hlavně Lennona), snad jen smeknout..... HAPPY NEW YEAR všem Jana

Re: Stastny a vesely nejen 2007 ale i ty dalsi roky... !
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 1 January, 2010 11:54

I já se přidávám - všechno nej do roku 2010 všem!

Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.