Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2
HAPPY NEW YEAR 2019
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 31 December, 2018 11:53

......a tak dál..Vám všem, kteří milujete ABBU a taky se tak těšíte, kdy konečně, i když se zpožděním, vypustí ty nové songy... zdravím Vás a prosím, zůstávejte na příjmu :-D

Re: HAPPY NEW YEAR 2019
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 2 January, 2019 15:06

Přidávám se s přáním. Nevím ale, jestli ještě bude reálné to tady dále držet - zahlcení spamem je neúnosné a vzhledem k frekvenci nespamových příspěvků se ani nevyplatí ho mazat... Takže zůstat na příjmu bude snad lepší někde jinde... Máte nápad?

Re: HAPPY NEW YEAR 2019
Autor: p323 (IP zalogováno)
Datum: 20 January, 2019 16:02

Zdravím. Nešlo by to forum přesunout někam kde je lepší antispamová ochrana?

Třeba hodně diskusních for používá :[www.phpbb.com]
Bylo by škoda to zabalit, když je tady hodně dat od české komunity ABBA.

Jinak se zpožděním také přeji vše nej v 2019.

Re: HAPPY NEW YEAR 2019
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 20 January, 2019 16:09

Safa se pokoušel nějak transformovat celé stránky ABBA Wonder, ale nějak se to nepodařilo - jediná možnost, zdá se, je začít někde jinde od začátku. Ale vzhledem k tomu, že tady je, jak říkáš, hodně obsahu z minula, je to docela škoda. I kvůli tomu, že tady leží téměř deset let práce, je ten web pořád k dispozici, i když je v podstatě mrtvý...

Re: HAPPY NEW YEAR 2019
Autor: René (IP zalogováno)
Datum: 7 June, 2019 20:15

Taky zdravím všechny a stále doufám ve sraz. Snad tahle stránka neskončí,to by byla škoda. Zrovna dnes jsem si přes net poslechl výběr a stále my v uších zní nádnehrná skladba Tiger,podle mě jedna z nej :-)

Re: HAPPY NEW YEAR 2019
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 9 June, 2019 11:30

René, nedoufej a konej (tzn. uspořádej) smiling smiley Jinak, se obávám, nikdy k ničemu nedojde...

Re: HAPPY NEW YEAR 2019
Autor: René (IP zalogováno)
Datum: 16 November, 2019 17:48

Ahojte včera měla Frida narozeniny a na netu psali,že se dost nesnášela s Agnethou. Moc tomu nevěřím,rivalita asi byla,ale že by až tak velká?

Re: HAPPY NEW YEAR 2019
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 24 November, 2019 08:41

To je jen jeden z mýtů často opakovaných v médiích. Podle obou dam nebyly sice nejlepší kamarádky, ale vycházely spolu dobře. A dokládají to tím, že kdyby se nenáviděly tak, jak se píše, těžko by spolu vydržely 10 let pracovat. Navíc jeden čas všichni čtyři členové ABBA bydleli kousek od sebe a trávili spolu např. i dovolené. Do dnešního dne se bez problémů potkávají. A kdyby tam přes to všechno byla skutečně tak silná averze, asi by těžko spolu všichni po 35 letech vlezli do studia a pracovali na nových nahrávkách, ne? :-)

Re: HAPPY NEW YEAR 2019
Autor: René (IP zalogováno)
Datum: 31 December, 2019 18:03

Také přeji všem hezký a úspěšný Nový rok :-) Co se týče případného přesunu na jiné forum,co zkusit "Lopuch"?

Re: HAPPY NEW YEAR 2019
Autor: René (IP zalogováno)
Datum: 6 March, 2020 17:41

Ahojte vůbec jsem nevěděl,že tenhle starej krásnej hit zpívá Frida.

Nebo jsem jen zapoměl,bylo mi zrovna jedenáct :-)

"I Know There's Something Going On"

Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.