Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  Předchozí123Následující
Aktuální stránka:2 z 3
Re: ABBA The Wonder - el. verze (navrh)
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 30 January, 2006 10:09

Ahoj!
Safa - mam pre teba naskenovanych zopar ukazok z povodneho casopisu ABBA - The Wonder. Nemam vsak vela casu - preto som na ukazku oscanoval iba podstatne veci z prveho cisla - dalej tiez titulne strany z prvych 5 cisel a z poslednych 5 cisel - viac som bohuzial nestihol. Chcel som este oscanovat kompletne posledne cislo - aby bolo vidno, aky kus prace spravili ludia, ktori ten casopis tvorili - od spracovania prveho cisla "na kolene" (pomocou vtedy dostupnej techniky! :-)) k takmer profesionalnemu grafickemu spracovaniu poslednych cisel. Bohuzial - toto nebude mozne zatial posudit - az ked dodam dalsie cisla. Zatial vsak viac nemam! :-(

Teraz sa vsak na teba Safa obraciam s prosbou - kam ti mam tie nascanovane obrazky poslat? Su pomerne velke (cca 1,5 MB az 3 Mcool smiley. Tak mi sem uved nejaku mailovu adresu, kde by si tie obrazky mohol prijat.

Zatial je to odo mna vsetko - pozdravujem vsetkych a prajem pekny den.

Ahoj - Slavo.

Re: ABBA The Wonder - el. verze (navrh)
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 30 January, 2006 11:09

mail na me je: safa (zavinac) abbaworldrevival.com

Nebo pokud umis s nejakym FTP klientem tak se muzeme domluvit ze mi to hodis na nase FTP .

Re: ABBA The Wonder - el. verze (navrh)
Autor: Clown (IP zalogováno)
Datum: 15 February, 2006 14:04

Ahoj, Jsem nově zaregistrovaný. Jmenuju se Jirka (nick Clown), již 10 let jsem členem českého a slovenského ABBA FC. Od "vedoucího" fan klubu Vaška a později od Lucky jsem dostával časopis ABBA The Wonder poštou domů. Mám doma asi 16 čísel. Je opravdu znát, jak Vašek a spol. časopis postupně vylepšovali. Nedávno jsem s Vaškem mluvil, říkal mi o možnosti uvádět časopis na www.stránkách. Myslím si, že by se zhruba rubriky mohly ponechat - pokud to bude možné - hlavně CD news, novinky, texty písniček, kontakt (adresy, burza ? ) atd.

Mějte se

Re: ABBA The Wonder - el. verze (navrh)
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 16 February, 2006 10:56

Ahoj Jirko ... a vitej do klubu :-).

Rad upravim elektronickou verzi k obrazu nasemu ;-) ... . Zatim jsou rubriky udelane tak jak si pametnici vzpomeli ze to asi bylo v puvodnim casopisu ... cili novinky a texty pisnicek tam jsou. CO se kontaktu a burzy tyce k tomu by melo slouzit (a myslim si, ze velmi dobre poslouzi) toto elektronicke forum.

Skutecne umyslem a smyslem stranek [abbafc.abbaworldrevival.com] je byt elektornickou podobou puvodniho casopisu stejne jako jeho archivem. Bohuzel ja nejsem a ani jsem nebyl puvodnim clenem FC, cili nemam k dispozici originalni cisla ani jejich prepis. Proto jsem rad za kazdou naskenovanou stranku tak, aby se veskere puvodni clanky po zpracovani mohly objevit na uvedenem webu.

Vcera jsem se setkal s panem Skobrankem. Slibil, ze pokud najde doma nejaka volna cila casopisu navic ze mi je poskytne k oskenovani. Navic myslim, ze to nebylo nase posledni setkani a ze do budoucna se jiste uvidime. Cili k naplneni archivu bude cesta pomala, zdlouhava, ale nemusela by byt az tak trnita jak jsem puvodne predpokladal.

Dalsi vec ovsem jsou nove clanky a novinkove zpravy. Jsem nesmirne vdecny (tedy za nasi komunitu) kolegovi Michalovi (Isil) za jeho preklady skladeb ABBAy a jednotlivych solovych interpretu. Nicmene nejen preklady ziv jest server a tak bych byl rad aby se na techto strankach objevovalo vice novinek ... a je na nas abychom si o nich rekli.

Tedy poprosil bych si vas vsechny ... kdyz se dozvite o nejake novince v souviskosti s ABBAou dejte mi vedet a ja uz s ni nejak nalozim. Serveru a for o ABBAe je hodne a neni v silach jednoho cloveka pochytat vsechno co se kde sustne ;-).

Na zaver znovu opakuji, ze ja umim zaridit veci ohledne serveru a publikacniho systemu, nicmene napln elektronicke verze casopisu je na vas, clenech Československého fanklubu skupiny ABBA a potažmo i na nas, fanouscích.



Upraveno 2 krát. Naposledy upravil safa (16.02.2006 10:58)

Re: ABBA The Wonder - el. verze (navrh)
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 1 August, 2006 10:40

lynn napsal(a):
-------------------------------------------------------
> zajimavy to je, jen mi prijde "zmatene" mit v
> kazde sekci webu jine graficke tema. forum je do
> fialova, tamto kriklave modre, mozna zjemnit ty
> barvy nebo vymyslet kompatibilni barvy tak, aby
> bylo poznat: "jooo, jsem na webu AWR"


... uz je to lepsi ?? Bohuzel nemuzu dat pozadi tu uplne tmavou modrou protoze pak neni videt modry a cerny text (a nejde v CSS prepnout hromadne, musel bych se s tim prepisovat u kazdyho zvlast).



Re: ABBA The Wonder - el. verze (navrh)
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 4 August, 2006 01:01

... hmmm tak sakrys pochvali nebo pohani me nekdo za novy barvy fora ? Nebo jste si toho nevsimli, barvoslepci ?

Snazil jsem se aby to bylo bliz k ABBA FC webu ...

Re: ABBA The Wonder - el. verze (navrh)
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 4 August, 2006 07:17

promiň, promiň, rss jsem měla schované, ať odpovím a pořád nic :-)))

Děkuji ;-) Je to zvláštní a zajímavá barevná kombinace! (takže vlastně pochvala ;-))



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil lynn (04.08.2006 07:18)

Re: ABBA The Wonder - el. verze (navrh)
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 16 November, 2006 09:00

Ahoj!

Mam v textovej podobe niekolko clankov z byvaleho FC casopisu - ABBA - The Wonder a rad by som ich ponukol na umiestnenie na elektronickej verzii casopisu. Komu to mam poslat? :-) Kto je ten zodpovedny? :-)

Ozvite sa mi prosim sem alebo do sukromnych sprav.

Cauko - Slavo.

Re: ABBA The Wonder - el. verze (navrh)
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 17 November, 2006 14:25

Ahoj Slavo,

mmno zodpovedny tu neni nikdo ale s archivnima materialama asi na me. Jak je to veliky ? Kdyztak je posli na safa (zavinac) abbaworldrevival.com

Diky moc !

Re: ABBA The Wonder - el. verze (navrh)
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 26 November, 2006 12:16

Honzo, nešlo by nějak zpřístupnit i starší novinky? Něco ve stylu jako je to na ABBA Site? Napadlo mě to v souvislosti s tím, jak se Slavo ptal na toho Toma Hankse... informace o tom byly mimo jiné i v novinkách a vzhledem k tomu, že na hlavní stránce jsou vždycky jen tři a ostatní mizej v nenávratnu, není možný se k nim vrátit. To je podle mě škoda...

Jdi na stránku:  Předchozí123Následující
Aktuální stránka:2 z 3


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.