Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
ABBA kalendar na rok 2008
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 3 January, 2008 21:17

Vsiml jsem si pri svem pruletu knihkupectvim (vlal jsem za dvema detma ... ) kalendare s ABBA ... nemate ho nekdo. Nestihl jsem si ho prohlidnout (notabene tusim byl vakuove zaigelitovan) tak ani nevim, zda tam je neco, co stoji za to.

Re: ABBA kalendar na rok 2008
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 6 January, 2008 11:48

Viděl jsem pouze obal. Mám ale od stejný firmy kalendář 2007 a je to docela pěkný...

Re: ABBA kalendar na rok 2008
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 7 January, 2008 08:48

Ahoj, kalendář mám loňský 2007 i letošní 2008 a mohu říci, že jsou oba koncipovány samozřejmě každý s jinými snímky v podobném duchu. jsou vydány v Anglii. Pokud se týká užitnosti, kalendář je veliký 30 x 30 cm s tím, že při pověšení na zeď vzniká pod daným snímkem další čtverec 30 x 30 s "chlívečky na denní poznámky pro celý měsíc. Cena cca 195,- Kč. Předchozí vydání jsem odkládáním nákupu prošvihl, ale pak sehnal na netu na www.curepink.eu (firma z Ostravy - Poruby),kde ho mají každý rok. Samozřejmě se to prodraží o poštovné, tak to většinou spojím s nějakým nákupem CD/DVD. Cenově dle mého názoru patří firma k nejlevnějším, což lze rychle rozpoznat i v katalogu, o který si lze do zásilky zadarmo požádat. Pepa

Re: ABBA kalendar na rok 2008
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 9 January, 2008 17:17

S hodnocením CurePinku souhlasím, ale dodal bych, že to je firma jen pro lidi obrněné trpělivostí, protože dodací lhůty jsou i na běžný sortiment, pokud není přímo skladem, 4 - 6 týdnů (tomu, co se píše na jejich webu rozhodně nevěřte smiling smiley)

Re: ABBA kalendar na rok 2008
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 10 January, 2008 07:35

Nechci jim dělat advokáta, ale co jsem si zatím objednával já, tak bylo vyřízeno max. do 14 dnů s několika průběžnými, mejlovými zprávami jak to s vyřízením objednávky vypadá. Ale možná jsem nechtěl žádné spešl vychytávky :-)

Re: ABBA kalendar na rok 2008
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 13 January, 2008 10:28

Tak to jseš asi nějakej protekční "hajzlík" grinning smiley Do čtrnácti dnů mi vyřídili jen objednávku, která byla skladem. Jinak i na tuzemský alba čekám vždycky tak měsíc. A některé ty "spešl vychytávky", jak píšeš, mi přišly třeba i za víc jak půl roku od objednání... Rekord mám, tuším, asi deset měsíců.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Isil (13.01.2008 10:32)



Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.