Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2
Stastny a vesely nejen 2007 ale i ty dalsi roky... !
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 1 January, 2007 03:01

Uz to tady nekde ve vedlejsim tematu nakousla Ivanka ... preju vam za smutny "ABBA World Revival" i za elektronickou verzi "The ABBA Wonder" stastny a vesely novy rok a i ty pristi ... a at jsou lepsi ten ty roky lonske.

Dejte na sebe pozor at vas nepotka nic zleho a rozhlednete se kolem sebe. Urcite tam najdete spoustu lidi, kteri vas maji radi. Budte tu pro ne tak jako jsou tu i oni pro vas...

PS: stal se ni tu prisernej nerku-li fatalni preklep: "strastny a vesely novy rok" ;-DD



Upraveno 3 krát. Naposledy upravil safa (01.01.2007 03:09)

Re: Stastny a vesely nejen 2007 ale i ty dalsi roky... !
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 1 January, 2007 10:29

Přidávám se k přání a doufejme, že ten překlep nebylo nějaký znamení grinning smiley

Re: Stastny a vesely nejen 2007 ale i ty dalsi roky... !
Autor: Jirka83 (IP zalogováno)
Datum: 6 January, 2007 20:21

A proč "smutný" ABBA WORLD REVIVAL? Jinak do nového roku, sice opožděně, ale přece přeji nejen HAPPY NEW YEAR, ale abyste po celý rok měli HAPPY HAWAIsmiling smiley



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Jirka83 (06.01.2007 20:22)

Re: Stastny a vesely nejen 2007 ale i ty dalsi roky... !
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 8 January, 2007 01:02

... mmno ... proste smutny no. Lonskej rok neskoncil proste dobre ... proto se upiname k letosnimu, ktery jak verime bude lepsi.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil safa (08.01.2007 01:03)

Re: Stastny a vesely nejen 2007 ale i ty dalsi roky... !
Autor: PEtr (IP zalogováno)
Datum: 12 January, 2007 20:55

I já s určitým zpožděním přeji všem vše nejlepší v letošním roce.
Jinak jestli se mohu pochlubit - v Litoměřicích jsme dělali novoroční ohňostroj na hudbu a zodpovědná zástupkyně městského úřadu si vybrala "Chiquititu". Když jsem se to dozvěděl, šel jsem trochu do kolen, protože jsem si ohňostroj zrovna na tuto skladbu nedokázal představit, obzvlášť po to, co v létě předvedla jedna švédská ohňostrojářská firma v Brně na Ignus Brunensis. Ale výsledek mě hodně příjemně překvapil. (tím nechválím sebe - nejsem autorem scénáře, já akorát zapojoval)
Takže kdo se náhodou na silvestra 2007 bude pohybovat v okolí Litoměřic, bude se tentokráte pálit na "Happy new year"
PETR

Re: Stastny a vesely nejen 2007 ale i ty dalsi roky... !
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 31 December, 2007 16:27

Tož lidi...Happy new year 2008! Je bezva, že jste tady, a máte rádi Abbu...Těším se na další roky s vámi, a protože pod stromečkem bylo Abba Album de luxe atd., tak přežiju i Silvestra. Ahoj, Ivana.

Re: Stastny a vesely nejen 2008 ale i ty dalsi roky... !
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 31 December, 2007 23:34

Už to máme za pár...
Pravou, Abbáci, do nového roku pravou...

Re: Stastny a vesely nejen 2008 ale i ty dalsi roky... !
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 1 January, 2008 13:28

Ano - aj ja sa pripajam a prajem vsetkym uspesny vstup do noveho roka 2008! Som rad, ze nas je viac, ktori si radi sprijemnujeme chvile v priebehu roka genialnou hudbou ABBy a tiez touto diskusiou. Nech nam to vydrzi co najdlhsie a tiez nam prajem, aby sme stale mali o com diskutovat!:-)

ABBA FOREVER!

;-) Slavo

Re: Stastny a vesely nejen 2008 ale i ty dalsi roky... !
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 1 January, 2008 14:08

Šťastný nový rok všem! Ať je pokud možno lepší, než ten starý... a kdo byl absolutně spokojen, ať má rok 2008 stejně dobrý jako 2007! smiling smiley

Re: Stastny a vesely nejen 2007 ale i ty dalsi roky... !
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 3 January, 2008 21:15

Ja byl vesmes spokojen, takze at je 2008 prinejmensim tak dobry, jako byl 2007. Nebo samozrejme jeste lepsi.

Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.