Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  Předchozí1234Následující
Aktuální stránka:2 z 4
Re: Chystate se nekdo do Bratislavy na muzikal ?
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 13 June, 2007 09:45

MMno o Drakolovi bych neco vedel ;-). Jinak jak rikas, da se to udelat na otocku ... a nebo pobejt pres noc v BA (proc dva dny ?). Nevim jak pro vas ale pro me to bude (doufam) prijemnej vylet, ostatne do BA se jede docela dobre.

Re: Chystate se nekdo do Bratislavy na muzikal ?
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 13 June, 2007 14:23

S tím Drákulou to byl jen příměr, že když to chtěl někdo vidět, tak se klidně hrabal na otočku autobusem přes celou republiku. Navíc byl pak doma ve Lhotě "in". Podle mých zkušeností chci jen říct, že pokud bych si to měl užít, tak to chce bejt v Blavě včas a nemít nervy ze zácpy na dálnici, která je každou chvíli, no a po koncertu pak to jít někam zažít a vyspat se. Zkrátka - akce kvapná H...o platná !

Re: Chystate se nekdo do Bratislavy na muzikal ?
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 14 June, 2007 09:57

Ok, kazdej mame jina meritka ;-) me treba akce kvapna nevadi, ja jsem na ne zvyklej.

Re: Chystate se nekdo do Bratislavy na muzikal ?
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 16 June, 2007 08:46

ani mně by to na otočku nevadilo...

Re: Chystate se nekdo do Bratislavy na muzikal ?
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 16 June, 2007 10:15

+1 (možná dva :-D)



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil lynn (16.06.2007 10:16)

Re: Chystate se nekdo do Bratislavy na muzikal ?
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 17 June, 2007 08:59

Doufal jsem Helenko ze se ozves(te = +1) ... ;-) . Mmno myslim, ze auto naplnime .

Re: Chystate se nekdo do Bratislavy na muzikal ?
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 31 July, 2007 08:44

Tak do Bratislavy asi nepojedeme? smiling smiley
Např.: [show.idnes.cz]

Re: Chystate se nekdo do Bratislavy na muzikal ?
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 31 July, 2007 12:21

Tak Helenko, to je tedy zprávička !!! (omlouvám se za to oslovení, Helenko říká safa a to lynn se mi pro to zvolání tak nelíbilo)

Re: Chystate se nekdo do Bratislavy na muzikal ?
Autor: Vintage (IP zalogováno)
Datum: 31 July, 2007 14:22

..je to zajímavý, ale trochu mě děsí níže zveřejněný názor z jedné internetové diskuze. Možná je to proto, že podvědomě mám z toho velmi podobný pocit, tedy samotřejmě pouze z ukázek a ze záznámů, které jsem viděl a slyšel.
Na youtube.com je možno najít snad celý muzikál a navíc v provedení různých souborů. Fakt je, že dojmu "laciné" show okresního formátu se nemohu ubránit ani já.:-)
To takhle pustit si DVD ABBA the movie nebo ABBA in concert je pro mě dostatečný zážitek a připomínka bezvadné skupiny a jejích hitů. ......a teď mě kamenujte proti argumenty Vy, kdo jste na muzikálu byli osobně v hledišti a máte opačný názor.....

Muzikal jsem videl v Hamburku a podruhe bych asi na nej nesel-pokud budu chtit slyset ABBU (i kdyz byl zvukove muzikal velmi dobre proveden) tak si radsi koupim CD - pribeh muzikalu a herecke vykony na urovni kultury okresniho mesta (okresni mesta prominou...)(pavelthelong, mail, 30.07.2007 20:50 )


Re: Chystate se nekdo do Bratislavy na muzikal ?
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 31 July, 2007 20:25

Jedná se o originál West End, jestli někdo máte cd Mamma Mia, original cast recording, můžete si udělat obrázek.
Příběh je opravdu jednoduchoučký. Není to o tom slyšet ABBu, je to o tom jít na muzikál, kde jsou jejich písničky. Tento názor jsem četla taky a prostě se domnívám, že ten človíček je typ člověka, který akceptuje pouze originál.
Mám jak original cast, tak i provedení z Hamburgu. Když je srovnám, tak je Hamburg takový živější, ale více se mi líbí West End.(Skoro jako by byl cítit vliv B&B, když se to připravovalo...)

Nebo takový španělé, to mi přijde celkem nuda... Případně ve švédštině to není marný (Dancing Quen je super! Celou dobu zpívají švédsky a najednou zaslechnete Dancing Queen, prostě nebyly lepší slova, no ;-)) Další jazykové verze musím sehnat... ;-)

pepo: Ty taky můžeš ;-)

I kdyby přijela dánská verze, tak bych šla, ale ta anglická je mi nejbližší (přece jen I can speak English, little bit :-D) a znám ji nejdéle (náhodný úlovek v Bontonlandu).

Jdi na stránku:  Předchozí1234Následující
Aktuální stránka:2 z 4


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.