Hudba skupiny ABBA a jednotlivé sólové projekty : Diskusni forum o skupine ABBA
Písně ABBAy, muzikály a sólové desky protagonistů
novinky skupiny ABBA World Revival
Number Ones
Autor: Scandiaca (IP zalogováno)
Datum: 11 December, 2006 20:07

Tuhle jsem koukala na to CD Number Ones v Hypernově nebo kde. Byla na tom nálepka "speciálně pro ČR, Slovensko, Polsko a Maďarsko" (myslím). Tak by mě zajímalo, co je na tom speciálního...?

Re: Number Ones
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 13 December, 2006 21:05

To jsou ty tzv. regionální verze. Pokud vím, tak jsou levnější, ale jak moc se lišej, to nevím. Jen jsem slyšel, že např. regionální verze nejnovějšího alba Roxette měla v porovnání s mezinárodním vydáním nekvalitně natisknutej booklet... to je velmi speciální grinning smiley

Re: Number Ones
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 13 December, 2006 22:37

je to speciální tím, že se to může prodávat v zemích, co tam jsou jmenované. :-)

Re: Number Ones
Autor: Jirka83 (IP zalogováno)
Datum: 14 December, 2006 14:06

Pokud jste si už někdo koupil DVD ABBA NUMBER ONES, myslíte si, že se vyplatí si ho koupit? Jaké jsou vůbec ty bonusy?

Re: Number Ones
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 14 December, 2006 16:04

Přečti si Jirko co o bonusech píše Isil 4.12. v jiné rubrice kde je taky odkaz na ABBA Number Ones. Apropóóó - navštívil jsem pár krámů s CD/DVD vč.Rakouska a zíral jsem jak se diametrálně dovedou lišit ceny této kompilace a to jak CD, tak DVD. Takže kdo chce kupovat, nejdřív se rozhlédněte kolem.......

Re: Number Ones
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 14 December, 2006 17:37

Bonusy tvoří šest písní z různých vystoupení v televizi - konkrétně viz [abbafc.abbaworldrevival.com] Je to celkem pěkný, ale jestli se to "vyplatí", to fakt radši nebudu hodnotit smiling smiley Prostě buďme rádi, že nám Universal tu a tam ucmrndne aspoň trochu novýho materiálu...

Re: Number Ones
Autor: Scandiaca (IP zalogováno)
Datum: 29 May, 2007 15:19

Aha, no že jsem si to hned nemyslela!! :-D



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Scandiaca (29.05.2007 15:20)



Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.