Hudba skupiny ABBA a jednotlivé sólové projekty : Diskusni forum o skupine ABBA
Písně ABBAy, muzikály a sólové desky protagonistů
novinky skupiny ABBA World Revival
Josefin Nilsson - Shapes
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 15 November, 2006 18:42

Nevím, jestli někdo máte ve sbírce, ale vřele doporučuju. Ač je tohle album 13 let starý, dostalo se mi do ruky teprve před pár dny, ale od tý doby nemůžu dostat ty písničky z hlavy, obzvlášť pak Heaven And Hell. Björn s Bennym se docela vytáhli, rozhodně je to lepší než to, co psali v 80. letech pro Gemini. A Josefin má krásně nakřápnutej hlas, mňam smiling smiley Dokážu si představit, že by takhle vypadalo comebackový album Abby, kdyby se tehdy vrátili.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Isil (15.11.2006 18:43)

Re: Josefin Nilsson - Shapes
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 15 November, 2006 18:46

A tady malá ochutnávka smiling smiley [www.youtube.com]

Re: Josefin Nilsson - Shapes
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 17 November, 2006 14:32

... nemam rad klipy kde se lidi topi ... jinak hezky, pekna skladba a dobre zazpivana.

Super star (aneb ja se przní ABBA)
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 20 November, 2006 08:12

Když někde vidím spojitost se skupinou ABBA, potažmo Beatles, tak mě to zajímá. I v našem sloupku novinek byla upoutávka na to, že protagonisté Super star budou v televizi zpívat písničky těchto skupin. Tak jsem se včera díval... Brrr. Nejsem muzikant, ale rúzné coververze známých skladeb od různých skupin mi přijdou ve většině případů stravitelnější, než jsem viděl a hlavně slyšel včera od kapely, která "zpěváky" doprovázela. Trubka, saxofon a pozoun mě svými vstupy dorazily. Apropó, rádoby vtipná poznámka Leoše Mareše, který si jako nemohl vzpomenout na jméno té druhé a pak ji nazval Anni - frigit nebyla o nic lepší....

Re: Super star (aneb ja se przní ABBA)
Autor: Jirka83 (IP zalogováno)
Datum: 20 November, 2006 13:28

Včerejší přenos jsem přetrpěl. Písně od ABBy se nedaly hlavně díky pěveckým výkonům některým "talent" poslouchat...................

Jirka N.

Re: Josefin Nilsson - Shapes
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 20 November, 2006 16:31

... to je fakt ... dechova sekce byla skutecne hodne slaba (muzikantsky recenzo "z prdele" ... zato levoruky basista me docela nadchnul ... funky podali tusil Lay AYLOM se me docela libilo. Ostatni ... mmno bylo to casto necitlive zkraceny a zvukove trochu jinak ... ale mmno dalo se to prezit.

Jo co se me ale libilo byly sbory ... precijenom Alenka vi kde co a jak ;-)



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil safa (20.11.2006 16:31)

Re: Josefin Nilsson - Shapes
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 20 November, 2006 20:49

Já to čistě z povinnosti zkouknul taky a zhodnotil bych to asi tak: hudební doprovod se mi silně nelíbil, ale to se dalo čekat - reprodukovat zvuk Abby naživo znamená pozvat si symfoňák. Co se zpěváků týče - zaujalo mě SOS (stejně tak Yesterday) v podání Zbyňka Drdy. Obstojně se s tím poprali ještě David Spilka (u toho mě ovšem mrzí, že asi nezná ty metalový covery, protože takový podání by bylo super smiling smiley) a Leona Černá. Z ostatního se mi místy ježily hrůzou vlasy na hlavě.

Ale jinak mi, hoši, řekněte jednu věc - co má SuperStar společnýho s Josefin Nilsson??



Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.