Hudba skupiny ABBA a jednotlivé sólové projekty : Diskusni forum o skupine ABBA
Písně ABBAy, muzikály a sólové desky protagonistů
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: Otázky pro znalce!
Autor: Václav (IP zalogováno)
Datum: 21 December, 2011 08:16

Ahoj, mám to doma. V podstatě se jedná o hodnocení hudebních kritiků a hudebníků alba The visitors. Je to v angličtině a nejsou k dizpozici anglické titulky, což mi vždycky pomáhá s překladem. U DVD je jako obsah uváděné záběry z natáčení. Ale kromě několika zkrácených záznamů z koncertů skupiny (které jsou k vidění jinde celé), šot z interview v televizi a těch komentářů kritiků, tam není nic moc zajímavého. Při objednání mě ovlivnila právě ta anontace dokumentu o natáčení alba The visitors, což nebyla tak úplně přesná informace. Svět chce být klamán, co naděláme. Václav

Re: Otázky pro znalce!
Autor: Lele (IP zalogováno)
Datum: 31 December, 2011 15:48

Děkuji všem, za informace a příspěvky v tomto roce a přeji stránkám i fóru hodně návštěvníku a příspěvků i novinek kolem našich oblíbenců v Novém roce 2012 a taky všem přeji hodně zdraví, štěstí a pohody ...
A ještě k prvnímu příspěvku píseň "Er det kun en dröm" v podání Susanne Lana je dánskou koververzí písně "En söndag i maj" v originálním podání Birgitta Wollgard.
Hudba a švédský text je z péra B&B! To jen pro doplnění ... ať nezůstavají resty :-) ... zdravím Leszek



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Lele (31.12.2011 15:49)

Re: Otázky pro znalce!
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 31 December, 2011 22:54

Zdravím, a děkuji za odpovědi na mé otázky, jsem ráda, že jsem si to DVD nekoupila, a všem přeju v roce 2012 to nej...zrovna něco posloucháme, není zajímavé, čím končí tahle sloka? (Happy New Year)

...

It's the end of a decade,
In another ten years time,
Who can say what we'll find,
What lies waiting down the line,
In the end of eighty-nine.
...

Tonio Green - Die Große Chance
Autor: Lele (IP zalogováno)
Datum: 28 October, 2017 11:41

Zdravím, nedávno jsem našel níže uvedenou píseň na youtube a na přebalu jsem našel jako autory Ulvaeus - Andersson - Loose, nejspíš se jedná o nějakou německou coververzi, ale vůbec nedovedu určit pro koho byla píseň původně určená a kdo ji nazpíval v originále. Může mi s tím někdo pomoci? Znáte to někdo z Vás? Připojuji i odkaz na píseň:

Tonio Green - Die Grose Chance
[www.youtube.com]

děkuji a mějte se fajn, třeba při poslechu Bennyho piána (skvělé album)!
Leszek

Tonio Green - Die Große Chance
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 30 October, 2017 21:16

Taky to nejsem schopen identifikovat... upřímně mi to zní spíš jako styl, co zpívala Agnetha na svých prvních deskách. Ranou tvorbu B&B nemám vůbec naposlouchanou, tipnul bych, že to může být něco, co napsali třeba pro Lenu Andersson... Na Hep Stars to nevypadá (i když ke konci s Lottou už taky hráli podobné věci). Našel jsem, že je to coververze z roku 1970. Zkusím ještě zapátrat v chytrých knihách a poslechnu si po dlouhé době Lenu Andersson a uvidíme...

Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.