Hudba skupiny ABBA a jednotlivé sólové projekty : Diskusni forum o skupine ABBA
Písně ABBAy, muzikály a sólové desky protagonistů
novinky skupiny ABBA World Revival
DJUPA ANDETAG - - - OBAL
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 11 January, 2006 14:24

Ahoj!
Moja prosba o pomoc so zohnaním albumu DJUPA ANDETAG bola úspešná, preto to skúšam ešte raz.
Obraciam sa na vas s prosbou - nema nahodou niekto z vas k dispozicii obal Fridinho CD DJUPA ANDETAG (najlepsie vo formate *.jpg) v dobrej kvalite? Na nete som zopar obrazkov nasiel, ale ziaden z nich nebol v uspokojivej kvalite. Jedna sa mi hlavne o back obalu s tracklistom. Ak by niekto z vas mal moznost a mohol mi to poslat mailom, bol by som velmi rad. Diky...
Ahoj - Slavo.


P. S.
Moj mail: emtec@azet.sk

Re: DJUPA ANDETAG - - - OBAL
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 11 January, 2006 22:28

... myslel jsem, zes rikal ze mas original, nerikal ?



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil safa (11.01.2006 22:28)

Re: DJUPA ANDETAG - - - OBAL
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 12 January, 2006 08:13

Ahoj!

Jasne - "rikal" - ale ze mam original kazetu. Nie CD. Preto som to zhanal v CD kvalite, lebo keby som si to stahoval cez PC z kazety - v kazdom pripade by mi to chytilo sumy. Preto som tymto sposobom zhanal toto CD - a kedze sa mi to aj vdaka tebe podarilo - chcel by som si este spravit obal ale uznas sam - z kazety to neda, resp. nie je to ono. Rad by som sa priblizil originalu aj prevedenim CD... Snad som to vysvetlil dost jasne - a v Safovych ociach nebudem vyzerat ako podvodnicky "loudil".

Prajem pekny den - ten obal zhanam stale. :-)

Ahoj - Slavo. ;-)

Re: DJUPA ANDETAG - - - OBAL
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 15 January, 2006 16:17

Hmmm, proč si prostě nekoupíš originál verzi na CD? Já bych Ti ten obal mohl oskenovat, ale kvalita by nebyla nic moc, protože náš scaner už má toho hodně za sebou...



Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.