Skupina ABBA a všechno kolem ní : Diskusni forum o skupine ABBA
Všechno co se točí kolem Bjorna, Bennyho, Agnety a Fridy
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2
Ktery z clenu ABBA je vam nejsympatictejsi ?
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 9 January, 2006 23:37

Tak me napadlo, kdo z ABBA myslite ze je ten nejnormalnejsi ? Proste clovek se kterym by se dal dat nrmalni pokec ?

Pro me to je nejspis Frida ... projde mi takova normalni ... v pohode.

BTW skoda ze sem neumim vlozit hlasovani ... mozna se to casem naucim ;-)



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil safa (09.01.2006 23:38)

Re: Ktery z clenu ABBA je vam nejsympatictejsi ?
Autor: Vintage (IP zalogováno)
Datum: 10 January, 2006 11:57

Ahoj všem !
Tak toto je poměrně záludná otázka:-)), ale pro mě to je nejspíš Benny.
Vynikající instumentalista a skladatel, ale také velmi sympatický chlapík se smyslem pro humor a s nezaměnitelně znějícím smíchem:-)).
Rád si dá, jako správný seveřan skleničku něčeho ostřejšího a na zapití pivo:-))
Když mu navíc přijde do cesty klavír nebo piano, je schopen i dnes bavit svou hrou společnost v baru nebo klubu, třeba do samého rána:-)) Navíc mám z něho dojem, že ze všech členů ABBA se právě Benny nejméně odpoutal od "obyčejných" aktivit a "obyčejného" muzicírování s "obyčejnými" muzikanty:-)) a udržel si přirozeným způsobem díky své povaze i kontakt s obyčejnými lidmi. Prostě mám dojem, že i vzdor šedesátce na "krku" a šedinám na hlavě, která složila třeba Dancing Queen je to stále ten Benny Anderson, kterého vždy nejvíc zajímala právě hudba sama a její provozování! Ano, s Bennym si opravdu dovedu představit velmi příjemný pokec o všem možném:-)).
........jsem moc zvědavý jak jednotlivý členové ABBA působí na ostatní ABBA šílence a kdo nám zde na fóru vyjde nakonec jako nejoblíbenější ze čtyř??:-))

That´s it.............Vintage

Re: Ktery z clenu ABBA je vam nejsympatictejsi ?
Autor: lamna (IP zalogováno)
Datum: 15 January, 2006 18:07

Ahojte!

To jsou teda otázky :-) Nejoblíbenější? Těžko říct.... Já nesmírně obdivuju Fridu. Je přirozená, živel, a ta energie co z ní vyzařuje... Je úžasná. Agnetha je takový symbol, hezká žena s krásným hlasem. Benny je hudební génius. A Björn, Björn je ten, s kým si chtěla pokecat :-)

Re: Ktery z clenu ABBA je vam nejsympatictejsi ?
Autor: lamna (IP zalogováno)
Datum: 15 January, 2006 18:09

...bych si chtěla pokecat, samozřejmě.... Pardon za překlepy.

Re: Ktery z clenu ABBA je vam nejsympatictejsi ?
Autor: Marieb (IP zalogováno)
Datum: 26 February, 2006 22:44





Ahoj,obdivovala jsem a obdivuji všechny,měla jsem možnost setkat se s Bennyho synem,který hrál ve skupině ONE more time,a bylo to nezapomenutelné...


Ahoj
Marie Braucci

Re: Ktery z clenu ABBA je vam nejsympatictejsi ?
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 27 February, 2006 10:12

Ahoj Marie. Gratuluji ... kde jsi ho potkala ?

Re: Ktery z clenu ABBA je vam nejsympatictejsi ?
Autor: Marieb (IP zalogováno)
Datum: 1 March, 2006 17:59




Ahoj potkala jsem ho v roce1999 v Mar.Lázních,a při setkání jsem brečela.
Ahoj Marie Braucci

Re: Ktery z clenu ABBA je vam nejsympatictejsi ?
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 1 March, 2006 21:01

... to verim. Mela jsi cas si s nim trochu popovidat ?

Re: Ktery z clenu ABBA je vam nejsympatictejsi ?
Autor: Marieb (IP zalogováno)
Datum: 4 March, 2006 18:09





Ahoj.

Pouze jsem ho pozdravila,a řekla mu,že jsem nikdy nevěřila,že zrovna já budu mít tuto možnost se s ním pozdravit.Pamatuji ji si ,že když tu jeho skupinu One more time uváděli na vystoupení ,tak ten co to moderoval zakřičel ,že přichází skupina Abba.
Vlastně on je Bennyho prvorozeným synem,Bennymu bylo 16 let, když se stal otcem poprvé.Myslím si, že ta jeho skupina asi už neexistuje,ale to nevím jistě ....


ahoj

Re: Ktery z clenu ABBA je vam nejsympatictejsi ?
Autor: Dan (IP zalogováno)
Datum: 5 April, 2006 19:24

Jako muzikantovi se mi nejvíc líbí Agnetha, jako muži taky. Z profesního hlediska má nejhezčí hlas ze skupiny, opravdu je to požitek.

Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.