Skupina ABBA a všechno kolem ní : Diskusni forum o skupine ABBA
Všechno co se točí kolem Bjorna, Bennyho, Agnety a Fridy
novinky skupiny ABBA World Revival
DVD z koncertu
Autor: slezsky (IP zalogováno)
Datum: 27 February, 2007 15:40

zdravím všechny fanoušky skupiny ABBA. Chtěl bych si koupit nějaké koncertní DVD. Můžete mi někdo prosím poradit jaké a kde sehnat? díky

Re: DVD z koncertu
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 27 February, 2007 18:21

Čistě koncertní DVD bohužel nevyšlo a pravděpodobně ani nikdy nevyjde. Část koncertu z Wembley 1979 je na DVD ABBA In Concert, záběry z australského turné 1977 jsou ve filmu ABBA - The Movie. Obě DVD by měly být k dostání v jakémkoliv obchodě s CD a DVD, případně se dají objednat na internetu. Z turné 1975 záznam neexistuje. Věčná škoda...

Re: DVD z koncertu
Autor: slezsky (IP zalogováno)
Datum: 27 February, 2007 21:32

no tak to je na prd. chtěl jsem nějaký celý koncert sad smiley(

Re: DVD z koncertu
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 1 March, 2007 18:53

No to bysme chtěli všichni, ale bohužel. Budem moct být rádi, jestli vyjde kompletní koncert aspoň na CD. Mluví se o tom už kolik let, ale moc tomu taky nevěřím...

Re: DVD z koncertu
Autor: Scandiaca (IP zalogováno)
Datum: 10 September, 2007 23:37

"No to bysme chtěli všichni" :-D :-D Tak to bylo dobrý ;-) Jojo...Kdyby aspoň to Wembley vydali celý, když už schválili to, co vydali. Ačkoliv.. australský turné by pro mně bylo zajímavější ;-) Jóó, nechám si zdát...

Re: DVD z koncertu
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 11 September, 2007 08:59

Mně taky přijde australský turné zajímavější, i když Wembley má zas takový perly jako I'm Still Alive, As Good As New, Money Money Money... Jinak pořád ještě trochu doufám, že při práci na The Movie vyhrabali nejen audio ale i nějakej video materiál, kterej by se dal v budoucnu použít... Přece to nemůže bejt všechno zničený.

Re: DVD z koncertu
Autor: Scandiaca (IP zalogováno)
Datum: 29 September, 2007 23:16

Jo, to máš pravdu... I´m Still Alive, vydání toho by byl asi sen :-) I když vlastně i taková Not Bad At All by taky nebyla bad at all :-D
Já něvěřím (nebo nechci věřit?), že je to všechno zničený. Spíš si myslím, že nikdo z Universalu nemá zájem se hrabat v archívech... dnešní veřejnost už to moc nepřitáhne - kromě zarytejch fandů, a navíc by jejich nejlepší eso bylo fuč ;-) Já nevim. Ale je to škoda.

Re: DVD z koncertu
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 30 September, 2007 10:51

Universal o to má velkej zájem. Vědí moc dobře, že by jim to vydělalo spoustu peněz. Sice to možná nepřitáhne "dnešní veřejnost", ale fanouškové jsou na záznamy z koncertů už "nadržený" stejně jako na Just Like That. Myslím, že ať v audio nebo video podobě by se koncerty prodávaly hodně dobře...

Re: DVD z koncertu
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 30 September, 2007 12:46

Scandiaca napsal(a):
-------------------------------------------------------
> veřejnost už to moc nepřitáhne - kromě zarytejch
> fandů, a navíc by jejich nejlepší eso bylo fuč ;-)
> Já nevim. Ale je to škoda.

... mno taky si myslim, ze i kdyz to asi nepritahne tolik lidi-pupcu jako by to pritahlo treba pred 20ti lety tak svoje posluchace-kupre to porat ma a neni jich malo. Na druhou stranu budou nejspis ubyvat spis nez pribyvat tak by IMHO bylo logicky aby si Univerzal pospisil a "vytriskal" z toho aspon ten potencial, kterej v tom jeste ted z obchodniho hlediska je.





Upraveno 2 krát. Naposledy upravil safa (30.09.2007 12:47)



Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.