Skupina ABBA a všechno kolem ní : Diskusni forum o skupine ABBA
Všechno co se točí kolem Bjorna, Bennyho, Agnety a Fridy
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  Předchozí123Následující
Aktuální stránka:2 z 3
Re: Vzdejme hold Abbě
Autor: Vintage (IP zalogováno)
Datum: 3 January, 2006 09:59

Thank you for your music ABBA !!!

Re: Vzdejme hold Abbě
Autor: (IP zalogováno)
Datum: 4 January, 2006 20:50

Souhlasím,že ABBA je nejlepší skupina všech dob!Poslouchám jejich 4 CD a DVD furt dokola,do zblbnutí,až mi za to doma i nadávaj!Vzdávám členům ABBY hold,protože si to opravdu na 100% zaslouží.Jestli si se mnou chcete psát občas tak mi napište na můj e-mail.

Re: Vzdejme hold Abbě
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 4 January, 2006 21:14

Ahoj Barusko,

budeme radi kdyz si s nami budes psat tady ...

Re: Vzdejme hold Abbě
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 9 January, 2006 15:24

Vzdávám hold ABBĚ s vámi všemi a jako "old boy" jsem, byť pasívním, souputníkem jejich písniček a muziky, počínaje pásky na starém magiči B42 a končící posledním uceleným boxem všech studiových alb, texty a trochou videa. Abych se po vás neopakoval, tak použiju slovo, že jejich krásná muzika byla a je pořád ještě NADČASOVÁ.........

Re: Vzdejme hold Abbě
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 9 January, 2006 21:32

... to je svata pravda ... vsimnul jsem si ze se stale docela dost hraje v radiich ... rekl bych mnohem vic nez treba Beatles. A to nemluvim o remixech a skladbach jez se ABBAou inspirovali (viz nova Madona)

Re: Vzdejme hold Abbě
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 9 January, 2006 21:57

Vše kolem Abby žije a tepe intenzívním děním - hlavně teda díky netu. Zrovna dnes na oficiální stránce www.abbasite.com je velký (a samozřejmě radostný) rozruch, protože Frida mailem poděkovala svým fandům za podporu, dopisy, dárky a přání k narozeninám, podporování její nadační činnosti...Je to dost velká událost, nestává se běžně, že by maily od bývalých členů skupiny přicházely na fandovské stránky. Toto je však oficiální stránka s přísným moderátorským týmem a vzkaz Fridy je ověřený. Vřele doporučuju. A znovu vzdávám hold...

Re: Vzdejme hold Abbě
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 9 January, 2006 23:35

... tos me prived na myslenku na dalsi tema ... ;-)

Jinak dik moc za upozorneni, uz je tech serveru tolik ze mi obcas neco unikne ...

Re: Vzdejme hold Abbě
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 9 January, 2006 23:40

... cece nejak to na ty The SIte nemuzu najit, posledni novinka je tam "December 2005 - ABBA - The Site Softlaunch" .

Re: Vzdejme hold Abbě
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 11 January, 2006 08:17

Musí se kliknout na FORUM, objeví se sekce sekce jednotlivých členů skupiny, pak na Annifrid Lyngstad. Vzkaz od ní je označen červeným čtverečkem. Pod ním - ohlasy na její poděkování, myslím, že tohle se zatím neudálo na žádných jiných stránkách, tyhle uznávám jako fakt nejserióznější.

Re: Vzdejme hold Abbě
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 11 January, 2006 12:43

souhlasím s Tebou, taky tam brouzdám, navíc myslím, že nové uspořádání je ještě lepší, akorát videa jsou krácena. Takže pro potěchu duše si odskočím pro muziku na ABBAEXPRESS a podívám se na podle mne také dobré stránky raffem.com

Jdi na stránku:  Předchozí123Následující
Aktuální stránka:2 z 3


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.