Skupina ABBA a všechno kolem ní : Diskusni forum o skupine ABBA
Všechno co se točí kolem Bjorna, Bennyho, Agnety a Fridy
novinky skupiny ABBA World Revival
DVD The winner takes it all
Autor: Václav (IP zalogováno)
Datum: 10 November, 2008 15:38

Zdravím všechny a prosím o Váš názor na DVD: The winner takes it all-údajně historie Abby.Jde mi o to, zda na DVD jsou jinde nezveřejněné klipy a záběry z dění kolem Abby nebo je to jenom jinak setříděné DVD z dříve vydaných DVD - Abba the movie, Number one, Abba in concert atd.Jinak čekám už druhý měsíc na CD Djupa andetag od Fridy. Je to už druhá objednávka na tento titul, předešlý internetový prodejce to po dvou měsících vzdal. Mohl by mi někdo poradit rychlejší a hlavně spolehlivý zdroj na tento titul. Já vím, že je problém s reklamou, ale e.mailem by to snad nebyl problém. Děkuji moc za odpovědˇ. Vašek

Re: DVD The winner takes it all
Autor: Michal (IP zalogováno)
Datum: 11 November, 2008 00:16

Je to vynikající dokument natočený v roce 1999 se všemi členy skupiny, není to jen sestřih z dříve vydaných DVD. V České televizi ho vysílali někdy v letech 2001–2002 i s českým překladem, což ale na DVD není. Dokument je celý v angličtině, nejsou tam ani české titulky. Jinak DVD mohu doporučit.
Co se týká Djupa Andetag, objednával jsem to tak před 6 lety u CurePink a asi po 2 měsících CD došlo. Jestli to ale mají ještě teď, to opravdu nevím. Neustále mi od té doby posílají spamy (novinky) a ani na opakovanou žádost s tím nepřestali.

Re: DVD The winner takes it all
Autor: Václav (IP zalogováno)
Datum: 11 November, 2008 10:42

Michale děkuji Ti za informaci, televizní vysílání "The winner takes it all" mě bohužel nějak minulo, vůbec o tom nevím. CurePink má Djupa andetag v nabídce, ale jak jsou na tom ve skutečnosti nevím. První prodejce byl Vltava stores, ti to vzdali. Tedˇ mám objednáno u Superstar shop.Tak uvidíme. Ještě jednou děkuji. Vašek

Re: DVD The winner takes it all
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 11 November, 2008 18:42

A kdyby byl ještě zájem o Frida - The Box, zde je nabídka za velmi dobrou cenu:
[www.audio3.cz]) - stačí zadat jméno interpreta, je tam i Djupa Andetag. Vše mi zatím dodali a k mé plné spokojenosti.

Re: DVD The winner takes it all
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 11 November, 2008 23:03

Juuu a dokonce i Dannii Minogue tam mají! - i když na ebayi jsem, co jsem chtěla, pořídila levněji.

Moc díky za tip!

Re: DVD The winner takes it all
Autor: Václav (IP zalogováno)
Datum: 12 November, 2008 14:23

Děkuji za tip na Frida - The box, ale bohužel jsem si už většinu koupil jednotlivě. A ještě jeden dotaz na Michala. Videa-klipy na DVD The winner takes it all jsou převzaté z jiných vydaných DVD nebo jsou to jsou zatím jinde nezveřejněné?
Děkuji.

Re: DVD The winner takes it all
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 12 November, 2008 19:23

The Winner Takes It All je dokument, takže od něj nečekej žádné kompletní klipy. Jsou tam pouze úryvky, ale i z věcí, které na žádném jiném DVD nejsou. Jinak souhlasím s Michalem, že je to dobrý DVD, rozhodně podle mě kvalitnější, než později vydaný titul Super Troupers. Co se týče Djupa Andetag, tak pokud neseženeš přes naše obchody, doporučuju objednat přímo ze Švédska - osvědčil se mi e-shop Bengans - [www.bengans.se]



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Isil (12.11.2008 19:23)

Re: DVD The winner takes it all
Autor: Václav (IP zalogováno)
Datum: 14 November, 2008 08:26

Děkuju za tip na získání CD Djupa andetag ve Švédsku a informace o DVD The winner takes it all. Ještě nějaký čas počkám, zda mi udělá radost místní prodejce, a pak to budu shánět jinde. Vašek



Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.