Skupina ABBA a všechno kolem ní : Diskusni forum o skupine ABBA
Všechno co se točí kolem Bjorna, Bennyho, Agnety a Fridy
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  Předchozí123Následující
Aktuální stránka:2 z 3
Re: Četli jste...?
Autor: voulezvous (IP zalogováno)
Datum: 15 August, 2007 09:26

také by mě zajímalo kde skončila Fridina babička, na nějakých stránkácj je možno se dočíst o Agnethiných rodičích, teda datumy úmrtí, ale o té babičce nic. Myslím si, že by měla být taky tak nějak oceněna, přeci jen měla Frida jen ji

Re: Četli jste...?
Autor: Scandiaca (IP zalogováno)
Datum: 15 August, 2007 11:23

Tak pro Němce Skandinávci nepřátelé bejt neměli (" často vysoký, blonďatý, modrooký" než do toho přišla ekonomika - nevěřím tomu, ale to je fuk), nicméně ten jejich program byl kontrolovanej, né že by doporučovali vojákům, aby si něco začínali s náctiletejma holkama... Aspoň si to teda myslím (ale dějepis není moje hobby, tak mě kdyžtak opravte). Každopádně Fridina matka by horko těžko mohla bejt v programu "na vytvoření dokonalýho člověka", jak tady ta paní píše, protože jestli jste viděli fotky Fridiný matky, zdá se mi, že ona by nesplňovala ani ty základní předpoklady, který oni chtěli.
Jinak Fridin otec měl v tý době už rodinu v Německu, tak těžko říct, jakej měl vlastně vztah se Synni...

Re: Četli jste...?
Autor: thunder.bird (IP zalogováno)
Datum: 15 August, 2007 13:26

Hoj všichni, vím že to do téhle diskuze asi nepatří, ale já už nevím kde se zeptat - sháním CD+DVD edici alba Waterloo z roku 2004, moc o ni stojím,když někdo pomůže případně prodá budu moc vděčný!

Re: Četli jste...?
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 15 August, 2007 19:00

Člověče, tak jsem hledal všude možně a vypadá to, že tahle edice už je definitivně rozebraná...
Náhodou mám ale tohle CD dvakrát (jednou jako digipack verzi a jednou normální v plastovým obalu), takže bych Ti moh jednu prodat... jen se musím podívat, za kolik jsem to kupoval... winking smiley

Re: Četli jste...?
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 15 August, 2007 19:14

Co se týče Fridy, tak informace o tom, že je "produktem" (fuj) Lebensborn programu, se objevovaly na nejrůznějších místech - dokonce i nějakej televizní dokument ji údajně zmiňoval, v tomto smyslu se vyjádřil i Björn v jednom rozhovoru, takže bych MF z ničeho nevinil winking smiley

Re: Četli jste...?
Autor: thunder.bird (IP zalogováno)
Datum: 15 August, 2007 19:56

Isil: No já to právě taky mám jenom jako CD v plast. obalu, ale jinak dneska jsem ještě byl v Bontonlandu, tam řekli že to maj vyprodaný, tak prý jedině objednat na jméno ze skladu. Tak jsem to udělal, teď se jedině strachuju že mě zavolaj že už není ani na skladě sad smiley

Re: Četli jste...?
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 15 August, 2007 20:59

Tak teď nevím, jestli jsi pochopil špatně Ty mě nebo já Tebe smiling smiley Samozřejmě mluvím o CD+DVD verzi, která ovšem existuje ve dvou provedeních - buď jako digipack (papírovej rozkládací obal) nebo v plastovým obalu (vypadá to něco jako obal na 2DVD, ale ve formátu CD). Mám obě. Tu "plastovou" verzi jsem ochoten prodat... Pokud jsi mluvil o tomtéž, ale trváš mermomocí na digipack verzi, tak nemůžu sloužit. winking smiley

Re: Četli jste...?
Autor: thunder.bird (IP zalogováno)
Datum: 15 August, 2007 22:18

joj..chlape, to je ono, tu papírovou verzi jsem myslel...ten digipack sehnals u nás? já jsem na jedný stránce četl, že jako digipack to bylo vydané jenom ve Švédsku a zbytek světa se musel "spokojit" s plastovým obalem...

Re: Četli jste...?
Autor: thunder.bird (IP zalogováno)
Datum: 15 August, 2007 23:04

Jinak nechceš si to ještě s tím digipackem rozmyslet? Vím že je ti blbý říct jo když jsi už řekl ne, ale mám rád tyhle obaly a za toho "papíráká" jsem ochoten i připlatit...

Re: Četli jste...?
Autor: Scandiaca (IP zalogováno)
Datum: 16 August, 2007 01:01

Tož já se teda vzdávám diskuze ;-)

Jdi na stránku:  Předchozí123Následující
Aktuální stránka:2 z 3


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.