Skupina ABBA a všechno kolem ní : Diskusni forum o skupine ABBA
Všechno co se točí kolem Bjorna, Bennyho, Agnety a Fridy
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  Předchozí123
Aktuální stránka:3 z 3
Re: Četli jste...?
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 16 August, 2007 09:27

thunder.bird: Digipack verze vyšla opravdu jen ve Švédsku a u nás se sehnat nedá (teda teď už se nedá sehnat žádná, jak to tak vypadá). Objednával jsem ji myslím buď ze Skivhugget nebo ABBF Record Service - už si přesně nepamatuju (už ji taky nemaj). Rozhodně se jí nehodlám vzdát ani za příplatek, to asi chápeš, ne? smiling smiley

Scandiaca: Diskuse se nevzdávej, my už jsme asi skončili winking smiley A jestli ne, tak se přesunem někam jinam winking smiley

Re: Četli jste...?
Autor: thunder.bird (IP zalogováno)
Datum: 18 August, 2007 15:12

Joj, bojím se že chápu, je to škoda (alespoň pro mně smiling smiley..každopádně prosím zůstaň v bytí k dispozici s tím plastovým,kdyby ho neměli na skladěsmiling smiley

Re: Četli jste...?
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 18 August, 2007 22:30

"zůstaň v bytí" ... to je sloh ! Kdo to prekladal, clovece ?

(mimochodem opravdu krasnej vyraz ... neudrzel jsem se kdyz me napadl vyse uvedeny citat )

Re: Četli jste...?
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 19 August, 2007 09:10

safa: Nějakej Lukeš... grinning smiley

thunder.bird: Pokud to neseženeš, dej vědět winking smiley

Re: Četli jste...?
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 20 August, 2007 22:56

ISIL) ... ja vedel ze se chytis ;-P

Re: Četli jste...?
Autor: thunder.bird (IP zalogováno)
Datum: 6 September, 2007 17:31

zdarec Isile..tak to vypadá že to nemaj na skladě..obracím se teda na tebe..hodláš to poslat dobírkou nebo jak? A hlavně za kolik? Je to v dobrým stavu?smiling smiley

Re: Četli jste...?
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 7 September, 2007 07:51

Vzledem k tomu, že ostatní nemůže tohle zajímat, navrhuju přesun do "soukromých zpráv" nebo na email winking smiley

Re: Četli jste...?
Autor: Scandiaca (IP zalogováno)
Datum: 10 September, 2007 23:51

To je v poho (náhodu, začalo to bejt docela zajmavý :-D ). Diskuze jsem se vzdala, páčs mě umlátil argumentama.. Pamatuješ? ;-) Ten rozhovor s Björnem jsem taky četla. Ale přijde mi to vyšinutý

Re: Četli jste...?
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 11 September, 2007 08:47

Cože? Já? Tebe? Umlátil? Argumentama? Není možná! grinning smiley Fakt se nepamatuju...

Jdi na stránku:  Předchozí123
Aktuální stránka:3 z 3


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.