Odkazy a dokumenty : Diskusni forum o skupine ABBA
Najdete-li odkaz na zajímavé stránky s tétmatikou ABBAy nebo máte-li nějaké zajímavé dokumenty, přidejte je prosím do tohoto fóra)
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  Předchozí1234Následující
Aktuální stránka:2 z 4
Re: Mrkněte sem.........
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 3 June, 2007 10:45

Tak jsem na to jukla. Seed překvapivě velký... Teklo to kolem 45 kilo. :-)
jen jsem prolétla kapitoly - kvalita nic moc, po obrazové stránce tam jsou materiály, které notoricky známé nejsou, super!
abba-dabba-doo mám na Arrival Deluxe lepší :-D

Jestli se ke zkouknutí dostanu dřív než jiní, tak napíšu víc. :-)

Re: Mrkněte sem.........
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 4 June, 2007 08:11

Ahoj všem a Honzovi zvlášť :-), když zamrskám bičem přeložil bych ty recenze asi postupně takto: 1.ABBA byla brilantní na deskách, ale byli schopni vystoupení jako opravdu živá kapela...? Toto je dlouho očekávaná nezávislá kritika ABBA in Performance vykreslující na dochovaných záznamech kapelu na koncertech z celého světa tak, aby bylo vytvořeno co nejdetailnější zhodnocení ABBA-y jako živého fenoménu. Toto DVD ukazuje unikátní záznam expertů, první tiskovky po vítězství v Eurovizi. Barevná knížka pak obsahuje spoustu unikátních fotografií, zaznamenává vznik ABBA-y, první dny po úspěchu a další....

2.Chtěl bych kritiku rozdělit do dvou částí (vzkazů):
a) Vy jako fanoušci ABBA-y se pořád radujete z CD ABBA Gold, More ABBA Gold, boxu The definitive collection a za tento megaúspěch všech těchto kompilací vám děkuje celý svět - díky vám jsou ty nejlepší písně všech dob a projekty ABBA-y jako Mamma Mia v posledních letech ty nejprodávanější. Radujte se z perfektnosti písní a na tehdejší dobu skvělých klipů, ale nezkažte si obdiv výkonů těchto čtyř Švédů tímto kvalitativně špatným shrnutím! Pokud se chceme u ABBA-y podívat hlouběji ...a lidé to se vyplatí, tak si zasloužíme něco lepšího!
b) Pokud jste skuteční, skalní fandové ABBA-y a sbíráte veškeré útržky, tak budete zklamáni. Každá internetová adresa, kde se můžete podívat na vystoupení ABBA-y vám nabídne víc, neboť - představte si starý televizor v místnosti a něm běží ty nejúžasnější vystoupení ABBA-y. Před ním stojí filmový amatér, který tento starý televizor natáčí do všech možných úhlů - výsledek si můžete koupit zde - videonahrávky jsou špatně zpracované, nekvalitně ozvučené.....
Moje doporučení: Kupte si raději Arrival de luxe edition s DVD - to je opravdu něco skvělého nebo ABBA number one, tam jsou skvělé bonusy. Z obou DVD budete mít víc radosti! Vzkaz pro tvůrce DVD - měli jste neuvěřitelně skvělý materiál, proč jste ho kvalitně nezpracovali, tak jak by si ti čtyři zasloužili?
Jsem zklamaný, ale přeci jen šťastný, jelikož mi jako skalnímu fandovi přeci jen jedna či druhá sekvence ještě chyběla a tak přehlížím i tu špatnou kvalitu. ŠKODA!!!

3.Toto DVD je je jedno velké zklamání. Ani jediné živé vystoupení není bez přerušení žvatlání "expertů", takže člověk si živé vystoupení nemůže vůbec vychutnat. Nicméně nemůžeme tvůrcům vytýkat špatnou kvalitu obrazu - po 30 letech není holt původní materiál průzračný... Samotným fandům však nemohu toto DVD doporučit. Příliš mnoho mluvení a základních informací, které najdeme v různých knížkách, na CD atd...příliš málo hudby a nezpracovaných nahrávek. Hodnocení nula.

4.DVD/kniha je zpracována jen jako přepracovaná coververze, obsahuje 74 stránkovou biografii Johna Toblera s málo ne tak známými fotkami. Na konci knihy je přiloženo DVD obsahující vystoupení ABBA-y v televizi, tedy písně plus málá interview. Vystoupení nejsou řazena chronologicky za sebou a obsahují následující písně atd. (viz přehled.....).
DVD se příliš obsahově neliší od Arrival de luxe edition. Jednotlivé písně jsou moderovány jakousi Lindou serck a slovo má pár hudebních odborníků, mimo jiné také biografik ABBA-y John Tobler. Takže toto DVD nenabízí žádné zvláštnosti, je to jen milé shrnutí, zkrátka se dá říct: když máte peníze nazbyt....
Uf, uf, uf...to byla dřina

Re: Mrkněte sem.........
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 4 June, 2007 21:58

Teda Peeeepo .... TLESKAM !!! Diky moc !

Re: Mrkněte sem.........
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 2 July, 2007 22:20

Tak jsem taky videl "ABBA in Performance" ... a mne se to libilo. Mozna je to tim ze nejsem knizek znaly expert a tak pro me obsazene informace byly docela cenne. Faktem je, ze ackoliv komentare expertu byly fajn cekal jsem kdy a kde tam najdu plne verze skladeb, tedy bez komentaru v puvodni verzi (a na plnou obrazovku namisto tech retro-TV). Nuc oz, kdybych za to dal penize asi bych byl, pravda, zklamany. Takhle me to docela prislo k chuti ... ;-)

Re: Mrkněte sem.........
Autor: voulezvous (IP zalogováno)
Datum: 28 August, 2007 10:22

www.agnethaarchives.com je plno rozhovorů v originále i pár zajímavých raritních fotek Agnethy, to kdyby někdo přeložil a dal sem, mé znalosti angličtiny jsou mizerné

Re: Mrkněte sem.........
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 28 August, 2007 18:49

[www.youtube.com] - no tohle musíte vidět a slyšet; připomíná mi to trochu Björna: "Agnetha a Frida - to jsou opravdu krásné ženy. Ale my dva s Bennym, to není klasická krása...(LoL)"
Každopádně měl vždycky smysl pro humor. I to Fernando si ti dva pěkně procítili, i když to není zrovna klasika :-)

Re: Mrkněte sem.........
Autor: voulezvous (IP zalogováno)
Datum: 5 September, 2007 18:27

hm, tak to bylo dakt nádhera, ještě pořád jim to zpívá

Re: Mrkněte sem.........
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 6 September, 2007 22:16

Moc pekny ... jen ten papirek (ze by si Bjor nepomatoval vlastni text?) ... no dobre ;-)

Re: Mrkněte sem.........
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 21 October, 2007 11:47

Bezva fotky Fridy a Björna v Berlíně. Dnes oba na galapremiéře Mamma Mia. Kéž bych mohla napsat místo Berlín Praha...[www.raffem.com]

Re: Mrkněte sem.........
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 7 January, 2010 21:04

Ahojte, tak na tohle jsem natrefila náhodou a vidím to poprvé (znám jenom hotovou verzi), možná jste o kus dál..

[www.youtube.com]




Jdi na stránku:  Předchozí1234Následující
Aktuální stránka:2 z 4


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.