Odkazy a dokumenty : Diskusni forum o skupine ABBA
Najdete-li odkaz na zajímavé stránky s tétmatikou ABBAy nebo máte-li nějaké zajímavé dokumenty, přidejte je prosím do tohoto fóra)
novinky skupiny ABBA World Revival
JE TO MOŽNÉ?-KOUKNĚTE SE
Autor: mammamia01 (IP zalogováno)
Datum: 30 January, 2011 15:38

Čau procházel jsem celkem hodně stránek o abbě a všude može nabízeli různé nesmysly a často podle mě i kdyby si člověk něco objednal tak by mu stejně nic nepřišlo,ale tohle je snad poprvé co vidim něco takovýho v ČR,tak sem si řek že to sem hodim...Já začnu asi šetřit nevim fakt bych to chtěl jestli je to skutečné...

[cd-dvd-kazety-video.sbazar.cz]

Re: JE TO MOŽNÉ?-KOUKNĚTE SE
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 30 January, 2011 16:10

Rozhodně nedoporučuju kupovat! Tato CD a DVD skutečně existují, jsou to ale (jak i sám prodávající uvádí) neoficiální, nebo chcete-li, pirátské produkty a jejich kvalita nedosahuje ani zdaleka kvality oficiálně vydaných nahrávek. Např. ABBA Live At Last nebo Live In Perth jsou záznamy pořízené přímo fanoušky v hledišti na primitivních magnetofonech. Neříkám, že to nestojí za poslech, ale rozhodně to není tak krásné, jak se to tváří. Navíc podle fotografie soudím, že nejde o originály, ale přepálené kopie (ty obaly jsou viditelně dělané na kopírce, ale např. CD Live At Last má v originální verzi profesionálně zpracovaný obal!). Cena je tudíž vysoce nadhodnocená. Osobně jsem s prodávajícím v minulosti přišel do kontaktu a není to příliš důvěryhodná osoba. Takže znám lepší způsob, jak utratit 2300 Kč.

Re: JE TO MOŽNÉ?-KOUKNĚTE SE
Autor: mammamia01 (IP zalogováno)
Datum: 30 January, 2011 17:14

No to že se jedná o kopie mě asi napadlo,ale jak má člověk ty některé věci sehnat?Něco je samozřejmě na youtube co jsem koukal tak snad Eskilstuna nebo jak se to píše tam je,ale jako Perth tam je jenom pár songů,ale jako co se týče třeba toho muzikálu tak o tom jsem sice četl,ale nikde na netu jsem nenašel kde by to šlo třeba stáhnout,takže ten člověk to přece nevykouzlil doma...No to je další věc i kdybych teda se smířil s tím že jsou to kopie a že ne vše je alespoň zatím k sehnání na netu, tak kde je psáno že mě to opravdu pošle.Já toho člověka neznám tak nemůžu soudit ale jak říkám ty peníze nemám,ale zajímalo by mě kde to "sebral" páč si myslim že o některých těch titulech si většina fanoušků může nechat jen zdát.
A že cena je nadsazená to nemůžu posoudit,jestli jsou to kopie tak určitě.

Re: JE TO MOŽNÉ?-KOUKNĚTE SE
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 31 January, 2011 15:54

No, ono jde sehnat skoro všechno, otázka ale je, za jakou cenu. Před pár lety bylo možné originály těchto CD koupit za pár korun. Dneska se prodávají třeba za desetinásobek. Chtít ale takovouhle cenu za přepálený kopie je podle mě nemorální v každým případě...



Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.