Odkazy a dokumenty : Diskusni forum o skupine ABBA
Najdete-li odkaz na zajímavé stránky s tétmatikou ABBAy nebo máte-li nějaké zajímavé dokumenty, přidejte je prosím do tohoto fóra)
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: Hlasování o nejhorší album
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 22 March, 2008 14:01

Mě potěší nejen pamětníci smiling smiley Aspoň nemám pocit, že se tady snažíme zbytečně. Takže vítej a doporučuj, kde můžeš, ať nás má víc lidí v oblíbených položkách smiling smiley

Re: Hlasování o nejhorší album
Autor: Lele (IP zalogováno)
Datum: 22 March, 2008 19:03

Díky za uvitání a mám radost že také máte radost. Zatím se probírám pořád Vašimi diskuzemi a snad se postupně tím prokoušu, abych se neopakoval a tak... Doporučovat budu ale nevím komu, nemám skoro žádné známe co by tak žrali ABBA-u ale pokud na někoho kápnu jistě budu. Ivano nezlob se ale jaksi zůstanu u svého již po léta navyklého skloňování, mně to jednoduché hold nejde, mně se to prostě tak líbí, ale nemám nic proti tomu když si to každý bude psát po svém.

Re: Hlasování o nejhorší album
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 22 March, 2008 22:38

OK :-D

Re: Hlasování o nejhorší album
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 23 March, 2008 08:08

To je jedno, doporučuj to i lidem, který Abbu nežerou grinning smiley

Re: Hlasování o nejhorší album
Autor: lagarto (IP zalogováno)
Datum: 25 May, 2008 21:53

Dlhšiu dobu som si (kvoli povinnostiam) nenašiel čas na písanie príspevkov- teraz to napravím...
Takže: nemožem objektívne zhodnotiť, ktorý album od ABBY je najhorší (nie som totiž hudobný kritik a tak podobne). Môžem len napísať, ktorý album (teda vlastne albumy- lebo sú dva) ma najmenej oslovil(i) a teda sa mne osobne najmenej páči(ia). No a je to práve už spomínaný album THE VISITORS, spolu s albumom RING RING. Je to dané asi tým, že na ich prvom albume to EŠTE nebola tá abba, ktorú mám tak veľmi rád a na ich poslednom albume to UŽ nebola tá abba (ktorú mám tak veľmi rád) Hoci na oboch albumoch je vela skladieb ktoré si naozaj veľmi rád vypočujem, nájde sa tam aj dosť takých ktoré sa mi až tak nepáčia. A že sú na ich poslednom albume hlbšie texty?- môže byť. No ja osobne nepočúvam ich piesne kvoli textom (i keď mnohé sú i po textovej stránke perfektene urobené), ale hlavne pre tú neopísatelnú energiu a radosť zo života ktoré sú cítiť takmer z každej ich pesničky. A tento moment som hlavne na ich poslednom albume dosť postrádal.

Re: Hlasování o nejhorší album
Autor: voulezvous (IP zalogováno)
Datum: 14 January, 2009 07:22

já osobně mám oblíbené album podle nálady jakou zrovna mám a ať přemýšlím jak přemýšlím ,asi bych si nevybrala kdybych měla hlasovat v určitý okamžik do nějaké ankety. Když jdu poslouchat ABBU vyberu si CD podle jedné písně, kterou zrovna mám v hlavě a pak jedu dál.............. Párkrát se mi poštěstilo, že jsem si poslechla celou řadu za sebou, třeba u šití, ještě z LP, od výběru z alb RING RING a Waterloo (doufám, že si to pamětníci pamatují, jak to tenkrát u nás prodávali) až po THE VISITORS a bylo mi krásně. Všechny LP za jedno odpoledne. Jenže tenkrát člověk opečovával těch pár desek co měl, dneska na poslech všeho co je s nimi spojeno bych potřebovala 2 roky prázdnin...............

Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.