Odkazy a dokumenty : Diskusni forum o skupine ABBA
Najdete-li odkaz na zajímavé stránky s tétmatikou ABBAy nebo máte-li nějaké zajímavé dokumenty, přidejte je prosím do tohoto fóra)
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2
Maľovaná Agnetha
Autor: lagarto (IP zalogováno)
Datum: 8 February, 2008 13:11

Som fanúšikom iba krátko- asi pred pol rokom sa mi náhodou dostalo do ruky jedno ich DVD s klipmi a odvtedy som na ich hudbe priam závislý. Ako muža ma samozrejme najviac upútala Agnetha (výzorom, spevom a čarom svojej osobnosti) A keďže sa venujem trochu malovaniu, tak mi nedalo, aby som si aj ju nenamaľoval. Tu môžete vidieť výsledok:

[www.pytonikart.weblahko.sk]

Samozrejme budem len rád, ak mi moje výtvory stručne okomentujete smiling smiley

Re: Maľovaná Agnetha
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 9 February, 2008 14:10

Tedaaa, to je luxuuuus!

Re: Maľovaná Agnetha
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 11 February, 2008 12:04

Ahoj!
No - mozem byt uprimny? :-) Snad teda kritiku od amatera prezijes...

Ten uhlik na papieri sa ti naozaj podaril - je to prijemne.
Anna (harmonia v zelenej a ruzovej) sa mi vsak nepaci. Zda sa mi nejaka uplakana - s neprirodzenou grimasou v tvari. Ale vravim - som amater - a ak bolo toto tvojim "dotvaracim" zamerom - tak svoju kritiku beriem nazad! :-)
Rozhodne vsak pokracuj! Je to pekny konicek!

Slavo

Re: Maľovaná Agnetha
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 11 February, 2008 18:51

No ty jsi borec! Naprosto skvělý a to nemyslím jen tu Agnethu... Takhle bych se chtěl taky umět "věnovat trochu malování" smiling smiley

Re: Maľovaná Agnetha
Autor: lagarto (IP zalogováno)
Datum: 11 February, 2008 22:58

Slavo75 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj!
> No - mozem byt uprimny? :-) Snad teda kritiku od
> amatera prezijes...
>
> Ten uhlik na papieri sa ti naozaj podaril - je to
> prijemne.
> Anna (harmonia v zelenej a ruzovej) sa mi vsak
> nepaci. Zda sa mi nejaka uplakana - s
> neprirodzenou grimasou v tvari. Ale vravim - som
> amater - a ak bolo toto tvojim "dotvaracim"
> zamerom - tak svoju kritiku beriem nazad! :-)
> Rozhodne vsak pokracuj! Je to pekny konicek!
>
> Slavo

Nie v pohode, ak je kritika objektívna, tak proti nej nič nemám. Len to slovo grimasa ma trochu zarmútilo. Ale je to tvoj názor. Si o sebe zasa nemyslím, že som nejaký Rembrandt, ale samozrejme mám radšej pochvalu grinning smiley
No ja neviem- ono keď nad obrazom presedím niekoľko dní, tak je potom ťažké si zachovať oddstup a objektívne ho zhodnotiť.
Popravde tá Anna (harmonia v zelenej a ružovej) vznikla skombinovaním viacerých obrázkov- takže to ani nemôžem porovnať s predlohou, pretože tento výraz nie je zachytený na žiadnej foto (vlastne som jednu podobnú našiel ale až po tom, keď bol obraz dokončený). A že je uplakaná? Na tých predlohových obrázkoch mala síce široký úsmev ale taký trocha neistý pohľad- takže to bude asi aj tým (hoci som sa snažil namaľovať naozaj radostný výraz tváre) Ja osobne som bol s týmto obrazom výnimočne spokojný (vo veľkej väčšine som po dokončení maľby skôr nespokojný)
Tá uhlíková anna vznila podla konkrétnej predlohy- jedného záberu z videa "Take a chance of me"- takže tam som mal lahšiu robotu a nemusel som nič kombinovať. Ale tvoj názor si cením, pretože úprimná kritika je určite lepšia ako neúprimná pochvala- a možno ma to posunie niekam ďalej a zasa sa trošku zlepším.

Martin


Re: Maľovaná Agnetha
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 14 February, 2008 19:27

Chválím každého kdo umí to, co já ne a to je zpívat, hrát na nějaký hudební nástroj a malovat. A umí-li to tak, že mně to zaujme.....Nehledám příčiny, ale při prvním listování mně hned zaujala Agneta v harmonii a dívka Noc. Jen tak dál, zkus ještě třeba Frídu.

Re: Maľovaná Agnetha
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 15 February, 2008 10:12

Tyblaaaaho ! Parada ... hluboka poklona, pane !

Re: Maľovaná Agnetha
Autor: Lele (IP zalogováno)
Datum: 22 March, 2008 18:23

No skládám poklonu, mně se ty obrázky moc líbí a nejen Agnethka. Dík a pokračuj!

Re: Maľovaná Agnetha
Autor: lagarto (IP zalogováno)
Datum: 30 March, 2008 15:34

Dneska som na moju stránku prihodil (do tretice) ešte jednu Agnešku- pravdepodobne už poslednú. Tentokrát som sa snažil maximálne držať predlohy (teda do tej miery, ako mi to moje výtvarné schopnosti momentálne dovoľovali)- hľavne čo sa týka farebnosti- som už nevolil také kriklavé tóny, ako v predchádzájúcom prípade.
Takže stačí hodiť kuk na moju stránku, ktorá je tu uvedená hore v prvom príspevku.

PS: Ten smutný výraz v tvári bol zámerom smiling smiley

Re: Maľovaná Agnetha
Autor: Scandiaca (IP zalogováno)
Datum: 15 May, 2008 11:13

Agnetha je opravdová múza pro umělce, že? :-))

Taky jsem se kdysi pokoušela o portrét, no ale... Naštěstí už nevím, kde to všechno mám :-))

Mě teda nejvíc zaujala Harmónia v zelenej a ružovej - nevím proč, ale líbí se mi ta atmosféra.

/Nejlepší jsou ale portréty uhlem a pastelem (podle mého skromného názoru :-) ), ty jsou naprosto super../

Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.