Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  123Následující
Aktuální stránka:1 z 3
Diskuse k ankete o spokojenosti s fungovanim ABBA FC
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 6 February, 2007 14:10

Jiste jste si na hlavni strance ABBA FC vsimli nove ankety s dlouhym nazvem "Stránky The ABBA Wonder mají za sebou první rok života. Jak jste spokojeni s jejich podobou, obsahem, fungováním...?"

Protoze nas nezajimaji jenom bohapuste prazdne hlasy ale take vase obsahlejsi postrehy a hlavne napady na zlepseni (plus samozrejme nabidky na podileni se na funkci serveru) zakladam toto forum. Zde nam muzete napsat co se vam na strankach ABBA FC libi, nelibi a co byste dovedli udelat lepe (a jak).

==================================================================================

Re: Diskuse k ankete o spokojenosti s fungovanim ABBA FC
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 6 February, 2007 18:26

Chybí mi rss, ale to je tak nějak moje potíž u dost stránek. ;-)

Děkuji za webové stránky a informační servis související s ABBA FC, skvělá práce!

Re: Diskuse k ankete o spokojenosti s fungovanim ABBA FC
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 6 February, 2007 23:23

... jjja tam este neudelal RSS ? To se teda stydim ;-]

Re: Diskuse k ankete o spokojenosti s fungovanim ABBA FC
Autor: Vintage (IP zalogováno)
Datum: 7 February, 2007 17:25

Happy Birthday The ABBA Wonder!!!....ať již s RSS nebo bez něhosmiling smiley, zkrátka je skvělé, že konečně stránky jako The ABBA Wonder vznikly, fungují a existují.
Nesmíme však zapomenout, že každý takovýto počin potřebuje hybnou sílu!smiling smiley
Bez lidí jako jsou: safa, Isil, Slavo75, lynn, pepabba, ivana a samozřejmě mnoho a mnoho dalších...(laskavý čtenář promine, nelze vyjmenovat všechny skalnísmiling smiley, by takovýto web nevznikl anebo možná i vznikl jenom proto, aby rychle zanikl...kdo ví?.............smiling smiley.
Každá zajímavá věc či počin potřebuje tahouny, kteří nelení a obětují ze svého něco vzácného času a celkem dost ještě vzácnější energie často tak potřebné pro obyčejné nastartování komunikace mezi lidmi....Web The ABBA Wonder, takové správné a potřebné tahouny má a tak jim všem patří dík za vzkvétající existenci tohoto webu!!!....."Můžeme s tím nesouhlasit, můžeme o tom polemizovat, ale to je asi tak všechno co se proti tomu dá dělat"smiling smiley....Takže, díky moc Vám všem a webu The ABBA Wonder přejme spokojené návštěvníky a hlavně nechť se sem v novém roce každý rád vrací.

.....The ABBA Wonder for everyone!......Vintage!

Re: Diskuse k ankete o spokojenosti s fungovanim ABBA FC
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 9 April, 2007 17:37

Tak anketa je tu dva měsíce, máme 83 hlasujících a dva komentáře. Očekával jsem reakce od těch "relativně spokojených" a především od "spíše nespokojených." Ale jak vidno, tak naprostá většina těch, kdo by podle svého hlasování rádi něco změnili, jen tak plácá do větru...

Je sice krásné, že tady máme jeden příspěvek plný chvály (díky), ale nejvíc ze všeho potřebujeme konstruktivní připomínky takového typu, jako napsala Lynn (rovněž díky). Takže vážení, pište, co od nás očekáváte, co chcete změnit, sdělte nám své nápady, protože vytvářet tady něco pro hrstku lidí, z nichž ještě skoro polovině se výsledky nelíbí, skutečně nemá cenu...

Michal

P.S. Ještě bych znovu připomenul, že uvítáme další zájemce o AKTIVNÍ "redaktorskou" práci.

Re: Diskuse k ankete o spokojenosti s fungovanim ABBA FC
Autor: Scandiaca (IP zalogováno)
Datum: 12 August, 2007 17:27

Mě by akorát zajímalo, proč když kliknu na okorunkovaný ABBA logo (tady vlevo nahoře na fóru), otevře se mi stránka ABBA world revivalu. Čekala bych, že to bude směřovat na The ABBA Wonder...
Taky jsem si všimla, že v názvu je "československý FanClub skupiny ABBA", kdežto při vygůglování se ve vyhledávači zobrazí anglický "Bulletin board of The Czech ABBA FanClub", kde jsme Slováky vypustili... Možná by to chtělo sjednotit názvy.

P.S. já nekritizuju, ale ptali jste se ;-)



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Scandiaca (12.08.2007 17:36)

Re: Diskuse k ankete o spokojenosti s fungovanim ABBA FC
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 18 August, 2007 22:06

... a dobre delas ;-) . Dik za upozorneni, ten anglicky nazev budu muset zmenit nekde ve zdrojaku layoutu ... a nevim jestli to po tech letech provozu najdu ... snad jo. Odkaz na ikonce to je takove male podekovani serveru na kterem tohle forum a web fanclubu zadarmo hostuje.

Jinak NEMATE ZAC, ... radi se pro vas o tenhle web starame a venujeme mu svuj volny cas (tedy hlavne Michal). ;-]



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil safa (18.08.2007 22:08)

Re: Diskuse k ankete o spokojenosti s fungovanim ABBA FC
Autor: Scandiaca (IP zalogováno)
Datum: 13 September, 2007 15:19

Tak to potom jó :-)

P.S. Já jsem fakt ráda, že The ABBA Wonder je..

Re: Diskuse k ankete o spokojenosti s fungovanim ABBA FC
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 24 September, 2007 15:39

Ahoj!

Nevedel by mi niekto z vas poradit, ako dosiahnem vo WORD-e efekt obrateneho "B"? Potrebujem to kvoli umiesneniu a vernosti nazvu ABBA. A nech tam v tom worde hladam ako chcem a skusam vsetko mozne aj nemozne - nedari sa mi.

Ak s tym mate skusenosti - poradte! :-)

Diky.

Slavo

P.S. Nepatri to sice to tejto sekcie - ale ked som uz tu, tak pisem. Mam uz oskenovane vsetky (!) cisla povodneho The ABBA Wonder - cez vikend ich skusim nahodit na server cez ftp - to je odkaz pre teba, Safa.
Cauko - S.


Re: Diskuse k ankete o spokojenosti s fungovanim ABBA FC
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 24 September, 2007 20:20

... znamena po slonevsky VSETKY to co si myslim ? Jako ze VSETKY ? Uplne VSECHNY ? Slavo, teda ... smekam !

Jdi na stránku:  123Následující
Aktuální stránka:1 z 3


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.