Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: Anekdoty aneb vtipy o ABBAe ?
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 15 December, 2006 15:38

... az budu velky, slavny a bohaty, tak budu moct byt i skromny. Zatim musim byt neskromny a ambiciozni ;-D



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil safa (16.12.2006 03:35)

Re: Anekdoty aneb vtipy o ABBAe ?
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 15 December, 2006 15:45

Ty vtipy jsou trošku kostrbaté a na české poměry přitroublé. Ten poslední u kterého lze pointu vysvětlit různě, bych asi přeložil takto:
ABBA se prochází po Stockholmu, stmívá se. Bjorn a Benny hladovýma očima sjíždějí každou krásnou a milou osobu (myšleno asi dívky), kterou po cestě míjejí. Říká tiše Frída Angnetě : "Jen je nech ať se dívají a nasávají apetit, snídaně stejně bude doma.

Re: Anekdoty aneb vtipy o ABBAe ?
Autor: Agnita (IP zalogováno)
Datum: 31 December, 2006 23:10

Já znám taky jeden!

Po ulici jde Agnetha a na ruce drží svoji dceru Lindu!

Opilý Björn k ní přijde a začne jí osahávat a nakonec řekne:,,Ty máš s Bennym dítě?''

Re: Anekdoty aneb vtipy o ABBAe ?
Autor: Scandiaca (IP zalogováno)
Datum: 25 September, 2007 16:46

To mi nějak unikla "vtipná" pointa...

Zato mě mnohem víc pobavil safův výrok "az budu velky, slavny a bohaty, tak budu moct byt i skromny. Zatim musim byt neskromny a ambiciozni" :-D Tak to je fakt dobrý..

Re: Anekdoty aneb vtipy o ABBAe ?
Autor: Lele (IP zalogováno)
Datum: 22 March, 2008 22:50

Ahoj, tak jsem pro Vás přelouskal zbylé dva vtipy, ten první a třetí co přeložil Safa jsou v pohodě tak není důvod je znovu překládat, tak že:

2. Dva narkomani pokuřujou trávu auž jsou v rauši, a vtom zvoní zvonek. Jeden se jde ke dveřím podívat do kukátka, dlouze se dívá a ten druhý se ptá, tak co kdo je tam? Druhý odpovídá, nevím, nějací neznámí lidé dva muži a dvě ženy. A ten druhý na to, tak rychle otvírej to je ABBA!

4. ABBA se prochází podvečerním Stockholmem, a Björn s Bennym hladovýma očima sjíždějí kolemjdoucí neznáme dívky od hlavy k patě! Frida tiše říká Agnetě : Jen ať koukaj, dostanou chuť, ale večeřet stejně budou doma!

Předpokládám, že všem došlo, že ta večeře, bude s manželkami v posteli!
Tak snad se tomu zasmějete a pobavíte se.

Re: Anekdoty aneb vtipy o ABBAe ?
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 29 May, 2008 22:57

Dekuji za doplneni. Vtipy jsou sice slabsi, ale zato tematicke ;-) .

Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.