Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  123Následující
Aktuální stránka:1 z 3
ABBA DAY
Autor: Jirka83 (IP zalogováno)
Datum: 3 November, 2006 12:26

Vím, že se zde toto téma již objevilo, ale přesto si dovolím vyhradit mu samostatnou "kolonku". Dosud se, mám ten dojem, mluvilo o českém "ABBA-dni" pouze v rovině "co by, kdyby". Pojďme tedy nyní zkusit formu "brainstormingu" a dejte se konkrétní návrhy, postřehy, podněty, prostě cokoliv, jak si představujete, že by onen DEN měl vypadat. Já bych to viděl ne jako fikci, ale jako realitu, která si pouze vyžádá menší organizování. No a protože na jednoho člověka by toho bylo moc, tak si myslím, že bychom měli dát hlavy dohromady a začít už přemýšlet nad něčím konkrétním. No a na tomto základě už by se přeci stavět dalo, že? "ABBA den" by pro mě představoval splnění jednoho ze životních cílů a snů, proto jsem ochoten dát do toho svůj volný čas, či si volno na to udělat, ale pro tuto věc nás musí být více - více hlav víc ví. Takže pište, pište, ať se té události přiblížíme ještě o kouseksmiling smiley

Jirka N.

Re: ABBA DAY
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 3 November, 2006 13:40

Ahoj Jirko,
je mi jasné, že taková akce jako je ABBA day znamená spoustu práce, příprav a nerodí se lehce. Proto jsem v rubrice na anketu s myšlenkou na ABBA day hodil návnadu ve formě otázky: "Což takhle zajít na pivo ?" Protože první předpoklad je aby se lidé sešli a pak se dá něco domlouvat. Osobně, ne po internetu. Myslím, že by ani nebylo špatným vodítkem pro získání zkušeností návštěva dnů ABBA-y v Rossendalu v Holandsku, které bývají v dubnu každým rokem a pořádá je ofic. fanklub. Zkrátka to nějak odstartovat.........

Re: ABBA DAY
Autor: Jirka83 (IP zalogováno)
Datum: 3 November, 2006 13:58

Já jsem téhož názoru, a pokud by to bylo možné a schůdné, tak udělat nějakou společnou akci, že bychom se třeba do toho Holandska mohli zajet mrknout společně. To by mohla být taková první vlašťovka, i když se nebráním nějaké té osobní schůzce, kde by návrhy mohly nabýt konkrétní podoby.

Jirka N.

Re: ABBA DAY
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 3 November, 2006 16:15

Já jsem v tomto ohledu skeptik - podívejte se na výsledky ankety ohledně toho tzv. ABBA Day: [abbafc.abbaworldrevival.com]

20 lidí by "se rádo zúčastnilo" (což ale neznamená, že by všichni přijeli), dalších 13 můžem počítat mezi potenciální účastníky, ostatní jsou impotenciální grinning smiley Takže budeme-li hodně hýřit optimismem, mohlo by se nás sejít tak 15. Na to snad ani není potřeba pořádat něco extra - to je fakt lepší zajít "na pivo" (osobně bych si dal kofolu smiling smiley)



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Isil (03.11.2006 16:15)

Re: ABBA DAY
Autor: Jirka83 (IP zalogováno)
Datum: 3 November, 2006 20:21

Prozatím je to pouhý sen, ale myslím si, že to stojí zato, se alespoň pokusit o jeho oživení. Možná, že se nakonec ukáže, že doopravdy to byl jen sen, ale vyčítal bych si, kdybych se o to alespoň nepokusil. Místo toho, proč to nejde, bychom spíše měli myslet na důvody, pro které by to šlo uskutečnit, byť by nás v počátcích bylo třeba 5, 10 nebo i 20. Nepočítám automaticky s tím, že by tato akce mohla být příští rok nebo ten další, ale třeba to bude běh na dlouhou trať, kdo ví?

Jirka N.

Re: ABBA DAY
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 3 November, 2006 21:51

No, v mém případě je ta nechuť způsobená taky asi tím, že jsem na českém "ABBA Day" byl asi třikrát a nikdy mě to příliš nenadchlo - jezdil jsem tam spíš proto, abych se viděl s pár lidma, se kterýma jsem se z FC znal. Přitom vím, že s tím organizátoři měli dost práce a stálo to moc peněz (najít v Praze pronájem za rozumnou cenu je asi prakticky nemožné). Čili z mého pohledu by bylo rozumnější jít si pokecat někde u kafe winking smiley

Re: ABBA DAY
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 4 November, 2006 11:30

Já jsem pro tak i tak. To znamená, že se nebráním nadšení. Už jsem lecos pořádal (ne v muzice) a vím, že to není jen o nadšení, spíš o práci a starostech. Hlavně pak o penězích, které se do toho musí vrazit a které se hlavně pak musí vrátit. Tady jsou zatím záruky podle zmíněného průzkumu nulový. A to je velké riziko. Asi takové jako když nakoupíme jídlo pro 200 lidí a pak jich přijede 20 a se zbytkem se můžeme vyfotit...
Když na to přijde, mně stačí mít rád AABA-u sám za sebe, ale na druhé straně, rád se dozvím nové věci a rád se o ní budu bavit i když nejsem odborník na muziku. Proto mě to asi láká. Je fakt, že ale stačí opravdu jen zajít na pivo (kafe a kofolu), poklábosit a netrhat si játra.
Asi bych pro začátek viděl řešení v malé sešlosti v dobrém baru s projekcí (DVD ABBa-y) apod. tam, kde se dá pobýt levněji než v Praze.............



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil pepabba (04.11.2006 11:33)

Re: ABBA DAY
Autor: Jirka83 (IP zalogováno)
Datum: 4 November, 2006 20:02

Ani proti tomu nejsem. Nemusí to být velká věc, pokud na to není, co bychom si pak nalhávali. Pokud by se, byť i nějaká menší akce dělala, nejsem proti. A vo vo vo tom to jesmiling smiley

Jirka N.

Re: ABBA DAY
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 5 November, 2006 14:24

... mmno ja si myslim, ze by to klidne mohla bejt velka vec a ze by se mohlo sejit tak treba 500 lidi ... ale pak by to musela bejt verejna oslava ABBAy s velkou produkci a promotion ... . Proste neco jako matejska pout ! ;-))

Re: ABBA DAY
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 6 November, 2006 08:19

Asi by to šlo nejlíp napentlit to nějak na koncert ABBA World Revival....

Jdi na stránku:  123Následující
Aktuální stránka:1 z 3


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.