Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2
CZ ABBA Day - ma to cenu ?
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 2 January, 2006 18:01

Myslite ze by melo cenu udelat v tuzemsku jedno jarni odpoledne/vecer ceskou verzi setkani "ABBA Day" v komercnim pojeti (tedy verejne setkani s hudbou a kultem ABBAy a nikoliv jen setkani uzkeho klubu fandu)?

Re: CZ ABBA Day - ma to cenu ?
Autor: Strapi (IP zalogováno)
Datum: 2 January, 2006 23:27

Muj nazor je takovy ze by bylo treba zalozit aspon nejake hlasovani na nejakem znamem ceskem webu. A zjistit tak kolik lidi by bylo ochotno jet nekam, treba pres celou republiku aby se neceho takoveho zucastnili. Ja osobne bych se rad neceho takoveho zucastnil ale jenom za predpokladu ze bych to nemnel nijak daleko. Predsatva ze bych jel treba do Prahy coz je pro mne cca 350km je neprijatelna.

Re: CZ ABBA Day - ma to cenu ?
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 3 January, 2006 15:32

... hmmm to je skoda, coby rodilej pragocentrista jsem mel Pragu zrovna na mysli ;-). Precijen je to nejlidnatejsi mesto CZ a nasledne je sance vetsi ucasti verejnosti. Nadruhou stranu pravda je, ze je tu vic jinych akci, ktere by nam mohly lidi odlakat.

Tedy ktere mesto by ev. prichazelo v uvahu ? Nekde kam to mame vsichni blizko ...

Re: CZ ABBA Day - ma to cenu ?
Autor: Vintage (IP zalogováno)
Datum: 6 January, 2006 18:05

Podle mě to cenu rozhodně má:-) Ten kdo si přečetl, třeba na abbasite.com články z ABBA-days pořádaných po světě, tak ví že tyto akce mají vždy vynikající ohlas!
Jde přece o to že se při této akci sejdou "šílenci" se stejným hobby a zájmem o stejnou věc a můžou v klidu a pohodě společně oživit vzpomínky na ABBA na dobu 70-tých a 80-tých let, můžou si vyměnit raritní nahrávky, fotky, ale i vědomosti okolo naší nejoblíbenější grupy. Dále například věřím, že promítání DVD ABBA-movie na velkoplošné plátno se super stereo zvukem musí mít opravdu vynikající a zvláštně sváteční atmosféru, když je společně sleduje doslova výsostné a znalé ABBA-obecenstvo:-) Navíc pravidelní zahraniční návštěvníci těchto srazů dojíždí údajně v docela hojném počtu(...ti zpravidla nehledí na vzdálenost, ale na příhodnost zvoleného termínu pro pořádání ABBA-day akce:-)) a vždy s sebou na jisto přivezou raritky kolem fenoménu ABBA. A tak si tuzemec a nadšenec může zakoupit foto či nový poster jaký dosud ve své sbírce neměl, originál vinyl LP do své sbírky, nebo třeba onu slavnou kšiltovku s nápisem ABBA(....jo přesně tu co ji v 77 roce nosila na hlavě celá Austrálie...:-)) Zkrátka atak dále, protože když se na jednom místě, ve volném čase sejdou lidé se stejným a opravdovým společným zájmem a koníčkem, tak nikdy není nuda a ani nemůže váznout zábava a společná řeč. Naopak věřím, že na takovouto akci by každý účastník s chutí a dlouho vzpomínal, tedy minimálně do příšího ročníku novodobých setkání ABBA šílenců:-)) Logicky je ideálním místem konání Praha a snad není třeba psát proč by se měl minimálně I.ročník konat v Praze, tedy jestli si CZ ABBA-day přeje aspirovat na přídomek mezinárodní:-))A věřte není v tom žádný Pragocentrismus:-).
Setkáni s názvem CZ ABBA-day cenu má a jsem si jistý, že celý CZ ABBA-day by byl určitě nabit událostmi a zážitky pro všechny účastníky akce.
....jistě, co člověk to názor:-)) a tak to zřejmě každý vidí jinak:-))
....ale jak?? .... tak to snad uvidíme:-)).....anebo si to alespoň přečtu zde na fóru!!!!!
Zdarec.........Vintage

Re: CZ ABBA Day - ma to cenu ?
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 12 January, 2006 10:25

Ahoj, pro ještě větší "nabuzení" a podporu myšlenky CZ ABBA day doporučuji shlédnout opakovaný asi hodinový dokument z loňských vánoc, který byl natočen k 30. výročí vítězství (ne KSČ :-),ale ABBY ) v soutěži Eurovize v roce 1974. Dávají to v televizi zítra na ČT 2 od 22,15 hod.

Re: CZ ABBA Day - ma to cenu ?
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 12 January, 2006 17:26

dik za upozorneni, zkusim zaukolovat manzelku aby me to nahrala

Re: CZ ABBA Day - ma to cenu ?
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 12 January, 2006 17:50

Zaúkoluj, už jsem to viděl - je to docela dobré, hlavně to bylo autentické. Nejvíc jsem si považoval toho, že bylo zase vidět jak naše lidičky naživo nyní vypadají. Těchto záběrů už dnes není mnoho. Je to laděné tak, že se na tu oslavu výročí snad sejdou všichni čtyři, bohužel Agnetha a její fóbie z létání a nechuť cestovat atd...........no uvidíš.

Re: CZ ABBA Day - ma to cenu ?
Autor: Strapi (IP zalogováno)
Datum: 13 January, 2006 12:10

Tento dokument byl v TV uz loni. A k 25. vyroci to byly ty same zabery a ted je tam doplneno jen velmi malo.

Re: CZ ABBA Day - ma to cenu ?
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 15 January, 2006 14:23

... tak dokument jsem videl ... a nevim na kolik to byl dokument a na kolik hranej dokument ;-) . Tim jsem chtel rict, ze nektery vypovedi mi prisly dost hrany a neuprimny (hlavne Agnetha). ALe jinak diky za kazdy takovyhle pocin ...

Re: CZ ABBA Day - ma to cenu ?
Autor: Diccionario (IP zalogováno)
Datum: 19 July, 2006 15:33

Má to cenu, já bych ho bral hned. Sejít se se starou partou a zavzpomínat si na staré dobré časy s ABBA. A taky se pořádně domluvit, co by se dalo dělat dál. Chtělo by to muziku a určitě video. A taky bazárek, jak tomu vždycky bývávávalo. Místo ? Praha by nebyla špatná, jinak nevím, kde byste to byli schopni zorganizovat ? Někde na chalupě ? To by mohl být dobrý víkend. (Ale já tyhle možnosti nemám). Určitě problémy s noclehem (aby byla pro všechny přijatelná cena). Takže rozhodně nějaká anketa, ale aby to zabralo. Jinak já nejsem moc počítačově zaměřenej a schopnej, moc s tímhle asi nepomůžu. Ale moje materiály jsou k dispozici (něco v počítači už mám).

Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.