Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: CZ ABBA Day - ma to cenu ?
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 19 July, 2006 18:12

... jaky materialy mas na mysli ?

Jinak podle hlasovani na webu prevladaji pomerne skepticke nazory ...

Re: CZ ABBA Day - ma to cenu ?
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 20 July, 2006 22:28

Jestli máš jakýkoliv materiály, který by se hodily ke zveřejnění na těchto stránkách, tak sem s nima, protože starat se o obsah jen ve dvou lidech je poněkud únavný.

Re: CZ ABBA Day - ma to cenu ?
Autor: Jirka83 (IP zalogováno)
Datum: 24 August, 2006 07:26

Já bych byl pro všemi deseti + vzdálenost by pro mě nebyla problém. ABBA je pro mě srdeční záležitost, a proto by mi ani delší vzdálenost nevadila, i když se mi Praha také jeví, jako docela dobrý nápad.......

Re: CZ ABBA Day - ma to cenu ?
Autor: Mirka (IP zalogováno)
Datum: 6 October, 2006 23:10

Lidičky!!! Bylo by super, kdyby někdo zrealizoval Abba-day CZ...skvělá myšlenka, ale bylo by výborné nezůstat jenom u ní a rozhoupat se!
Já neumím vytvářet žádné webové ankety, ale myslím si, že tady na tomto fóru by se nějaká určo hodila (k zjištění, jestli má vůbec nějaký Abba-day u nás co se týče návštěvnosti šanci)-viz: "kolik lidí by se zúčastnilo Abba-day např. v případě jeho konání v Praze?!" Máme Abbu rádi, proto by bylo dobré se sejít a uspořádat pořádnou Abba přehlídku se vším všudy...
Co vy na to?! :-)
Mirka

Re: CZ ABBA Day - ma to cenu ?
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 7 October, 2006 09:18

Anketa na téma ABBA Day už tu byla - viz rubrika ankety winking smiley

Re: CZ ABBA Day - ma to cenu ?
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 20 February, 2010 17:27

Vážení přátelé, vzhledem k tomu, že náš nový redaktor pro myšlenku českého ABBA Day přímo plane a je podle vlastních slov víc než ochoten osobně organizačně přispět, otevírám znovu tohle téma. Na ABBA Wonder dám novou anketu s jednoznačným "Na případný ABBA Day do Prahy (protože ta se mi opravdu jeví jako nejpříhodnější) přijedu ANO/NE", takže račte hlasovat, ať víme, jak na tom po pár letech od původní myšlenky jsme (tehdá to nebylo nijak slavný). Zároveň vyzývám k diskusi o možnostech, co byste chtěli na takové akci mít, čím můžete přispět a tak všelijak podobně. Osobně mě napadlo zkusit kontaktovat českou pobočku Universalu s žádostí o podporu, pak by se dal přizvat zástupce nějakého hudebního obchodu, aby udělal prodejní stánek, dokážu si představit alespoň nějakou minivýstavu osobních sbírek... Pište, pište, pište.

Re: CZ ABBA Day - ma to cenu ?
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 19 March, 2010 07:38

Po měsíci máme 16 (slovy šestnáct) zájemců, takže toto téma bych uzavřel a už bych se k tomu, nedej Bože, nevracel grinning smiley Aspoň máme jasno a oněch šestnáct statečných se může sejít někdy v létě a dát si společně pivo či jinou tekutinu dle vlastní chuti. Howgh!

Re: CZ ABBA Day - ma to cenu ?
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 20 March, 2010 12:59

Jsem to nějak prošvihla, takže jsem sedmnáctý zájemce. ;-)

Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.