Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2
ABBA JE ZPĚT!
Autor: Lele (IP zalogováno)
Datum: 29 April, 2018 19:46

Pro Ty co ještě nezaznamenali mám novinku, ABBA v červnu 2017 nahrála dvě nové písně "I Still Have Faith in You" a "Don't Shut Me Down", které budou uvedeny v prosinci tohoto roku v pořadu BBC, snad bude i singl.
Poprvé v životě se tak těším na prosinec :-)

Re: ABBA je zpět!
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 29 April, 2018 20:29

Já ne poprvé v životě, ale po hodně dlouhé době smiling smiley Jinak se o tomtéž bavíme ještě zde: [www.abbaworldrevival.com]

ABBA je zpět!
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 29 April, 2018 23:44

Ahoj, moji lidé :-D ...co říct? Zázraky se dějí a tohle fórum nemohlo být probuzeno lepší zprávou...ale překvapili, co?

ABBA je zpět!
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 23 September, 2018 15:17

Tak vydání singlů se posouvá na jaro 2019. Doufejme, že si to A-B-B-A nerozmyslí...

-
Autor: Michal (IP zalogováno)
Datum: 3 October, 2018 22:34

[www.express.co.uk]

Posílám odkaz, podle kterého údajně Björn včera tvrdil, že možná bude nové album ABBY nebo 4 písně. Snad to není zase nějaký výmysl novinářů. Ty dvě již zmíněné písně by měly vyjít v březnu 2019.

Re: -
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 4 October, 2018 20:48

Tohle už je překroucená verze, zde původní článek: [www.standard.co.uk] Björn v rozhovoru pro Evening Standard řekl doslova toto: "Nové album, možná. Nebo čtyři písně nebo něco takového - to je možné. Ale abychom znovu vystupovali, to se prostě nestane. To je úplně jisté." Je to ale v každém případě posun. Dosud Björn s Bennym mluvili o tom, že mají v hlavě nápad na ještě jednu píseň. Teď se tu mluví o čtyřech a potenciálně o celém albu. Osobně doufám, že vyjdou alespoň ty dvě, i když celé album na rozloučenou by bylo fajn smiling smiley

ABBA je zpět!
Autor: Michal (IP zalogováno)
Datum: 4 October, 2018 22:03

O té třetí písni se tak nějak nejistě zmínil Benny, ale dodal tam, že vyjde, až ABBA zase vystoupí nebo tak nějak, tak jsem to považoval za nesmysl. Přišlo mi to, že tím naznačoval, že žádná další už nevyjde, i kdyby ji měli nahranou. Teď zase přišel Björn s těmi možná čtyřmi písněmi nebo i albem, ale řekl to tak opatrně, že tím vlastně nic neslíbil. Proč nás pořád takhle napínají? Jinak o tom vydání dvou písní v březnu 2019 to bylo na mezinárodním ABBA fanklubu, tak snad to už bude platit. Přijde mi to, jako by se nemohli dohodnout, jestli ty písně vydat, protože se jim nezdají dost dobré.

ABBA je zpět!
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 6 October, 2018 21:43

Problém asi nebude v písních - vzhledem k tomu, že je nahráli v létě 2017 a vydání ohlásili až na jaře 2018, měli dost času si to pořádně rozmyslet. Kdyby byli na pochybách, prostě by o nich vůbec nemluvili. Spíš se jim nedaří ta virtuální ABBA tak, jak si představovali, takže Avataři nejsou hotoví a připravení promovat nové singly. To by mi snad ani nevadilo, pokud to ovšem nepovede k tomu, že se zruší i vydání už přislíbených nových písní. Protože členové Abby je osobně promovat zcela jistě nebudou...

ABBA je zpět!
Autor: Michal (IP zalogováno)
Datum: 9 January, 2019 23:20

[www.noise11.com]

Po dlouhé době nový rozhovor s Bennym o nových písních. Problém je údajně v nějakých smlouvách, které Benny blíže nespecifikoval, ale údajně je problém mimo ABBU, samotná ABBA by měla být v pohodě. K problémům došlo až po zveřejnění té zprávy o písních loni v dubnu. Benny písně dosud nemá namixované (má jen hrubé mixy), dokonce potřebuje ještě nahrát nějaké vokály a orchestr. Písně ale údajně budou hotové na jaře. Třetí píseň Benny plánuje, až bude rozjeté to turné Avatarů, ale zatím žádná neexistuje.

-----------------------------------------------------------------------------------

Tak snad na tom Benny zapracuje a dočkáme se konečně něčeho nového. Na mě to teda působí tak, že na rozdíl od Björna se mu do toho zase nějak moc nechce. A třetí píseň bych spíše ani neočekával, když od června 2017 na ty první dvě písně zřejmě ani nesáhli.

ABBA je zpět!
Autor: Michal (IP zalogováno)
Datum: 18 January, 2019 19:20

Tak podle Görel Hanser budou dvě nové písně nejdříve v létě 2019, album žádné nebude.

Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.