Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4
Re: 2017
Autor: Michal (IP zalogováno)
Datum: 29 April, 2018 21:21

Musím se přiznat, že to všechno mě docela rozhodilo. Sice bylo dlouho nepříjemné, jak hlavně Björn odmítal návrat Abby, ale na druhou stranu byl jeho postoj přes 30 let konzistentní, takže se aspoň dal brát vážně, jeho výroky jsou mnohokrát natočené a odvysílané. A najednou změna - už to neplatí! Jak to teď vypadá? Co když už nejsou v pořádku? Mají ještě zdravý úsudek? Proč najednou ztratili zábrany?

Samozřejmě není ostuda, že někdo zestárne, to čeká většinu lidí a nedá se tomu vyhnout. Ale vypadá dost smutně, když někdo, kdo už je opravdu starý, začne ze sebe dělat mladého.

Jinak co se týká té digitální technologie, nic průlomového to není, to jsou jen takové marketingové řeči. Ve skutečnosti půjde o to samé, co je už na Youtube, ale jen ve vyšším rozlišení (lepší kvalitě) a trochu více realistických barvách (ale zdaleka ne dokonalých). Bude trvat ještě hodně dlouho, než ta technologie bude přivedena k úplné dokonalosti.

Re: 2017
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 30 April, 2018 07:48

To je sice pravda, ale na druhou stranu vždycky zaznívalo, že nějaká společná aktivita není zcela vyloučená. Že by ovšem všichni čtyři museli mít pocit, že je to zábava a že si moc nedokážou představit, při jaké příležitosti by se to mohlo stát. Vylučovali zcela rezolutně pouze možnost společného vystoupení, protože chtěli, aby si je lidi pamatovali jako mladou skupinu plnou energie.

Problém s vizuální stránkou teď vyřeší digitální technologie (do jaké míry úspěšně uvidíme v prosinci na BBC, takže po nikom se ani nechce, aby kupoval zajíce v pytli a dal horentní sumy za vstupenky na digi-turné, aniž by věděl, do čeho jde) a chuť něco dělat se za poslední roky asi postupně tak zvyšovala, že prostě nastala ta pravá chvíle. Nemyslím, že by všichni čtyři byli natolik senilní, že už nemají soudnost, jak naznačuješ winking smiley

Re: 2017
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 30 April, 2018 07:53

A ještě jedna věc mě k tomu napadá... musím přiznat, že když loni Agnetha s Fridou zpívaly The Way Old Friends Do na Björnově a Bennyho oslavě, říkal jsem si, že to asi nemělo uniknout na veřejnost, protože kvalita toho vystoupení byla všelijaká (ovšem nutno přiznat, že to někdy bývala i v době jejich největší slávy...). Na druhou stranu, kdo jste slyšel Andante Andante od Arturo Sandovala, můžete jistě potvrdit, že Frida zní skvěle, a o Agnetě snad vzhledem k tomu, co předvedla na albu A, není taky třeba pochybovat. To, že jde pouze o práci ve studiu, zajistí potřebnou kvalitu.

Re: 2017
Autor: p323 (IP zalogováno)
Datum: 8 May, 2018 23:07

Taky mě to zarazilo. Připadá mi, že Bjorn vypadá poslední dobou nějak zmateně. Ale nevadí určitě to bude dobrý a všichni se budeme těšit na prosinec. Co je proti tomu šaškárna někde v Korei .To že ABBA ještě něco natočila je událost století a jsem z toho uplně hotovej😀

Re: 2017
Autor: René (IP zalogováno)
Datum: 26 May, 2018 16:49

Pokud by to znělo úplně jinak a chtěli se jen zalíbit mladší generaci,tak je to určitě škoda.Jejich skladby jsou nádherný a myslím,že i v budoucnu budou fanoušci,kteří si raději poslechnou neupravený originál. Už jsem slyšel taky disco verzi jedné skladby od Pink Floyd a měl jsem chuť vyhodit rádio z okna.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil René (26.05.2018 16:57)

Re: 2017
Autor: René (IP zalogováno)
Datum: 26 May, 2018 17:01

A stále asi naivně doufám ve společný koncert,naše setkání taky snad vyjde :-)

Jdi na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.