Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  1234Následující
Aktuální stránka:1 z 4
2017
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 31 December, 2016 20:36

Happy New Year 2017, drazí lidé. Zdravím a děkuji, že jste nezmizeli. Mějte se parádně...už aby se zase někde objevilo trochu abbaenergie, silně ji potřebuju. Na zdraví!

Re: 2017
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 31 December, 2016 21:57

Tobě též! A myslíš, že letos bylo abbaenergie málo? smiling smiley Všichni čtyři členové na jednom pódiu dokonce 2x v jednom roce... to je pro mě úplná atomová elektrárna smiling smiley

Re: 2017
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 3 January, 2017 21:37

Souhlasím, jen klidně ještě houšť a větší kapky :-D

Re: 2017
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 5 January, 2017 13:53

Ahoj, díky za novoroční pozdrav. Budu dobíjet na koncertu ABBA.cz v CB, tak jsem zvědav :-))

Re: 2017
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 9 January, 2017 13:17

ivana napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Souhlasím, jen klidně ještě houšť a větší kapky
> :-D


Myslíš, že to může být ještě hustší? smiling smiley Já myslím, že na větší kapky už je trochu pozdě... Ale zas se držím úsloví "Nemusí pršet, jen když kape", když už jsme u těch překladatelských oříšků grinning smiley

Re: 2017
Autor: René (IP zalogováno)
Datum: 15 April, 2017 17:06

Zdravím všechny a taky přeju trochu pozdě,hezký Nový rok :-) Jsem rád,že jsou pořád fanoušci,nemám teď vůbec přehled,co je nového kolem ABBy. Kde byly společně? Doufám
že se někdy sejdem na nějakém srazu a pokud by to bylo reálný,vyrazit na koncert,dokud ještě občas hrají.

Re: 2017
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 18 April, 2017 18:48

Poprvé se sešli na premiéře Mamma Mia! The Party v lednu ve Stockholmu - na krátkou chvíli se objevili všichni čtyři společně na pódiu: [www.youtube.com]

Podruhé k tomu došlo na oslavě 50. výročí společného působení Bennyho a Björna na hudební scéně. Agnetha s Fridou jim na soukromé party zazpívaly The Way Old Friends Do: [www.youtube.com]

Jinak sraz uvítám, ale jediný koncert členů Abby, na který společně ještě můžeme jít, jsou koncerty BAO...

koncert BAO
Autor: p323 (IP zalogováno)
Datum: 26 April, 2017 02:04

Podle toho co je na Youtube tak to na koncertech Bao vypadá jak na hasičský zábavě v Horní Dolní. Helen tam ze všech sil pěje tesklivé písně a lidi se tam poflakujou sem a tam.

Re: koncert BAO
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 27 April, 2017 21:17

Pěkné přirovnání... Za sebe ale musím říct, že jestli v Horní Dolní mají takový hasičský zábavy, tak tam jedu. BAO mě baví a co se týče toho "poflakování" lidí na jejich koncertech - ve Švédsku jde o tradiční formu zábavy. Oni si přinesou vlastní rozkládací židličky, piknikový koše, když se jim chce, tak si zatancujou.. podle mě příjemná atmosféra smiling smiley

Re: 2017
Autor: René (IP zalogováno)
Datum: 8 May, 2017 15:30

No já stále doufám,že společně ještě zahrají a snad někde poblíž :-) A co ti naši
ABBA STARS? Četl jsem jen chválu.

Jdi na stránku:  1234Následující
Aktuální stránka:1 z 4


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.