Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  Předchozí1234Následující
Aktuální stránka:2 z 4
Re: 2017
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 15 May, 2017 10:45

Počkej, počkej... Ty skutečně věříš tomu, že ABBA ještě někdy společně vystoupí a navíc někde poblíž? :-) Když naposled vystoupili v roce 1986 a to ještě jenom ve Švédské televizi? No, nechci Ti brát iluze, ale nevím nevím :-) Co se týče ABBA Stars, nemůžu soudit, neviděl jsem žádný revival, i když na ABBA World Revival mě zakladatel tohoto fóra několikrát lanařil...

Re: 2017
Autor: Václav (IP zalogováno)
Datum: 18 May, 2017 19:19

Zdravím Vás všechny, dnes jsem zjistil, že v TV na ČT Art budou tři filmy s ABBOU. Bude to 27.5. (Abba dabba doo), 27.5. (The gold singles) a 28.5. (Agnetha - Abba a co bylo dál). Tak zase po čase nějaké oživení - a to je moc milé, nemám pravdu? Na viděnou u televizí!
Václav

Re: 2017
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 20 May, 2017 10:42

Bezva! Škoda, že nemám televizi... ABBA Dabba Doo je podle mě jeden z nejlepších pořadů o Abbě, kdo jste neviděl (je dostupný, ač jen v angličtině na DVD k deluxe edici alba Arrival), doporučuju!

Re: 2017
Autor: Václav (IP zalogováno)
Datum: 12 June, 2017 22:21

Ahoj,
doufám, že jsme se sešli u TV u těch ohlášených pořadů. Jak píše Michal, Abba daba doo, je na DVD de luxe. Ale ty ostatní dva filmy jsem viděl poprvé. A bylo to moc fajn zase po čase vidět a slyšet tyhle lidi! Byla a je to pořád krása. Jak v tom pořadu o nejlepších skladbách několikrát zaznělo, bylo to jedinečné a nikdy to už asi nikdo nezopakuje, i když bude hrát a zpívat jejich skladby.Tak doufejme, že se někde ještě něco z archívu vyhrabe a vydá. Třeba takovou Dick Cavett show bych moc rád viděl celou a trochu zremasterovanou. I když na you tube je to v HD kvalitě. Mějte se happy! Václav

Re: 2017
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 20 June, 2017 17:34

Jen se chci zeptat - ten dokument z 28.5. se točil kolem Agnetina posledního alba (tzn. "A")? Tedy bylo tam například setkání s Garym Barlowem apod? Pak by to byl ten dokument, který vyšel na deluxe verzi právě alba "A". The Gold Singles je podle mě jeden z těch neoficiálních... neviděl jsem.

Jinak máš pravdu, že kompletního Dicka Cavetta bychom si zasloužili. Na The Complete Studio Recordings jsou jen písně, které se objevily v sestříhané verzi vysílané svého času na SVT. Prý tehdy nestihli nalicencovat celý pořad v potřebné kvalitě od jiné televize (třeba ZDF). Snad se to ještě někdy podaří. Stejně tak by bylo fajn, kdyby vyšlo vystoupení ve Studio 2 (z Polska) - patří taky ke klasikám.

Re: 2017
Autor: René (IP zalogováno)
Datum: 23 July, 2017 16:37

Ještě dotaz na několikrát zmiňovaný sraz? Kam by jste to měli nejblíž? Jsem ze Znojma,to asi víte,tak bych navrhoval třeba Brno. Ale asi až příští rok, i tak
doufám v setkání.

Re: 2017
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 26 July, 2017 08:51

Já bych to měl nejblíž do Jičína grinning smiley Ne vážně... Praha by byla přijatelná. Do Brna to mám 3 hodiny cesty, takže tam se zcela určitě nepotřepu. Jako kompromis pro Moravu a Čechy bych byl třeba pro Svitavy...

Re: 2017
Autor: René (IP zalogováno)
Datum: 20 August, 2017 16:58

Zdravím chápu,že ta představa spol.koncertu je asi trochu naivní,ale úplně vyloučeno to snad není.Tušil jsem,že se Pražáci nepotřepou až do Brna :-)
Tak co třeba Jihlava?

Re: 2017
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 4 September, 2017 20:10

Svitavy by byly lepší, ale Jihlava už není o moc dál... a pro Pražáky je to asi lepší varianta. Jinak co se týče toho společného koncertu, tak podle mě to vyloučeno je. Pořád ještě doufám, že by se všichni čtyři mohli sejít třeba při natáčení nějakého vzpomínkového pořadu, kde by třeba zahráli např. Thank You For The Music jen s klavírem a kytarou (podobně jako v Nöjesmaskinen). Jak ale čas běží, i tato možnost se zdá čím dál tím méně pravděpodobná...

Re: 2017
Autor: p323 (IP zalogováno)
Datum: 13 September, 2017 03:29

Sraz by byl urcitě dobrý počin, když se tady roky nic nekonalo.Osobně bych se přimlouval za Prahu,protože to je jak známo matka všech městsmiling smiley Ve Svitavách je taky hodně cikánů.

To s tím společným vystoupením ve vzpomínkovém pořadu je asi o tom že od devadesátých let vystupují kromě Bennyho už jen ve vzpomínkových pořadech.Možná před smrtí je ještě někdo ukecá, ale myslím si že Bjorn je dost tvrdej a stojí si za tím aby si je lidi pamatovali tak jak byly a né tak jak jsou teď.

Jdi na stránku:  Předchozí1234Následující
Aktuální stránka:2 z 4


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.