Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
ABBA společně opět zazpívala
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 7 June, 2016 10:14

Je to neuvěřitelné, ale ABBA nejen že spolu před nějakou dobou společně veřejně vystoupila na pódium při premiéře Mamma Mia The Party, ale teď spolu i zazpívali! Je to poprvé od roku 1999, kdy zaimprovizovali na oslavě 50. narozenin Görel Hanser. Tentokrát ale zazpívali vlastní písničku, což se nestalo od roku 1982!

[magazin.aktualne.cz]

Oprava
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 7 June, 2016 16:22

Takže to nebyla ABBA, ale jen Agnetha s Fridou a byla to píseň The Way Old Friends Do... Na cestě do českých médií se nám ta zpráva trochu pokroutila :-) Přesto je to událost!

Re: Oprava
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 8 June, 2016 20:42

Asi nejlepší a nejpřesnější shrnutí celé události najdete zde:
[abbaomnibus.wordpress.com]

Re: Oprava
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 12 June, 2016 23:55

SUPER....!! Věděla jsem, že se toho dočkám...poslouchám to pořád dokola. Dík za odkaz na ten článek. Když jsem zjistila, že se stalo nemožné, hned jsem hledala tyhle stránky :-D, a hned teda dvojnásobná radost :-D

Re: Oprava
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 13 June, 2016 13:22

Já jsem teda nevěřil, že se dočkáme, ale je to tady! :-) Tak by si "holky" mohly ještě střihnout to společné album, o kterém se mluví už od 80. let :-)

Jinak už máme konečně video:

[www.youtube.com]

Re: Oprava
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 22 June, 2016 21:23

[www.blesk.cz]

Tak nevím... :-D ale je to hezký snění :-D

Re: Oprava
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 23 June, 2016 20:24

"Žádný z nich zatím neodmítl..." Asi proto, že se takovou absurdní myšlenkou odmítají vůbec zabývat grinning smiley Ale taky si o tom nechám zdát smiling smiley



Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.