Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: 2014
Autor: René (IP zalogováno)
Datum: 21 July, 2014 16:14

Zdravím setkáváte se někde pravidelně,nebo občas?

Re: 2014
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 23 July, 2014 11:50

Zatím jsme o tom pouze mluvili. Pokud by ale byla chuť, nemám nic proti. Svého času se pravidelně konaly české "ABBA Days", pořádal je tehdejší fanklub a bylo to docela příjemné. Dneska už ale zájem podle všeho moc není a náklady na uspořádání jsou vysoké. Takže zbývá jen zajít společně někdy na pivo. winking smiley

Re: 2014
Autor: René (IP zalogováno)
Datum: 9 August, 2014 15:44

Proč ne,ale pokud se ta setkání u pivka netýkají jen Prahy,jsem až ze Znojma.:-)

Re: 2014
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 10 August, 2014 13:07

Mno, tak to mám bohužel kapku z ruky... já jsem od Jičína. Ale třeba se tu nějakej pivař se zájmem o Abbu nebo Abbař se zájmem o pivo tam od vás najde winking smiley

Re: 2014
Autor: René (IP zalogováno)
Datum: 20 December, 2014 16:52

Asi je ještě brzo,ale co zkusit naplánovat sraz příští rok v létě?

Re: 2014
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 22 December, 2014 20:58

Ve Znojmě? :-)

Re: 2014
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 17 January, 2015 13:52

Takže kde to bude? :-)

Re: 2014
Autor: René (IP zalogováno)
Datum: 12 March, 2016 16:46

Zdravím všechny,nevím jak moc tady pokračuje diskuse,jelikož aktualizace je zatím
přerušena. Už dřív jsem tady nadhodil téma možného srazu,pokud by byl zájem. Já mám
tedˇ běhání kolem nového bytu a hypotéku,ale pokud by se něco konalo,rád přijedu.
Co se týče Znojma,tak by taky nebyl asi problém někde zajistit prostory,ale záleží
jestli by někdo vůbec jel až sem.

Re: 2014
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 14 March, 2016 11:13

Pokud bude zájem, já se taky rád zúčastním. Ale probírali jsme to tady už mockrát a nikdy se nic neuskutečnilo. Prosím případné zájemce o setkání, aby se tu hlásili, ať víme, jestli je to vůbec reálné. Jinak všechny zdravím, stále nestíhám, takže návrat k aktualizacím ABBA Wonder je zatím nereálná. Ale ono se toho stejně mnoho neděje... To, že se ABBA poprvé od roku 1986 nechala společně vidět a vyfotit, jste asi zaznamenali, že?

Re: 2014
Autor: René (IP zalogováno)
Datum: 2 July, 2016 17:48

Ahojte,jo ABBA občas vykoukne s nějakým soukromým projektem,muzikál apod. Je to kus
mého mládí,nikdy nezapomenu,jak mě máma někdy začátkem osmdesátých letech vzala
do kina na ABBA ve filmu. To jsem byl asi ve třetí třídě :-) Jinak sraz snad někdy vyjde,pokud by jste během léta měli cestu kolem Znojma,tak zavítejte třeba na vinobraní. Je tu hezky :-)

Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.