Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2
2014
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 1 January, 2014 17:10

Ahoj lidi,
zdravím s nástupem roku 2014 a Abba ať vás pořád baví...když už Agnetha překvapila a taky pánská část skupiny pořád něco chystá, doufám, že Frida nezůstane stranou :-D. Pod stromkem bylo Abba Deluxe, a ješte bych teda moc přivítala právě něco nového od Fridy.
Mějte se krásně, a díky za všechny příspěvky.. Ivana

Re: 2014
Autor: René (IP zalogováno)
Datum: 4 January, 2014 16:18

Ahoj jsem tu poprvé a je fajn že ABBA má tolik fanoušků i unás. Poslouchám spíš
Rock,ale když Pop,tak jedině tahle kapela :-) Je to kus mého mládí a ikdyž už
vlastně nehrajou spolu,tak jejich skladby se dají poslouchat pořád.

Re: 2014
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 5 January, 2014 10:41

Já taky zdravím všechny, kdo těmto stránkám zůstávají věrní, i nové potenciální příznivce (jak vidět z předchozího příspěvku, pořád jsou :-)). Nechce se mi ani věřit, že už to tady táhneme 8 (slovy osm) let!

Agnetha opravdu nepřestává překvapovat, jakoby nám kompenzovala svůj dřívější rezervovaný přístup ke všemu okolo Abby. Teď to skoro vypadá, že by s chutí s ostatníma vyběhla na pódium... asi potřebuje vylepšit mediální obraz :-) Taky bych byl rád, kdyby se Frida připojila a věnovala nám ještě jedno poslední album. Uvidíme, uvidíme. Vzhledem k posledním událostem bych se už ničemu nedivil.

Přeju všem všechno nej v roce 2014!

Re: 2014
Autor: Václav (IP zalogováno)
Datum: 18 February, 2014 20:54

Zdravím všechny příznivce v roce 2014!
Závěr loňského roku a letošní rok pro fanoušky Abby byl a bude štědrý. V předvečer vydání jubilejního de luxe Waterloo se mi dokonce poštěstilo po několika letech propátrávání music bazarů sehnat první de luxe box Waterloo 30th anniversary a to v luxusním stavu!No, to bylo radosti! Po jeho vydání v roce 2004 jsem ho totiž prošvihl. Tak a tímhle jsem si asi splnil plán. I když ono se vždycky objeví něco dalšího, bez čeho člověk nemůže být, však to znáte! Připravovaný box 40th anniversary bude mít daleko bohatší obsah, hlavně DVD. Takže se máme zase na co těšit. Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo z našich řad jede do Londýna na ten slavnostní večírek?
Václav

Re: 2014
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 22 February, 2014 17:52

Tak to blahopřeju, vím, žes ho dlouho sháněl. A povedlo se Ti dostat ten digipack nebo tu plastovou verzi?

Re: 2014
Autor: Václav (IP zalogováno)
Datum: 24 February, 2014 18:37

Ahoj Michale,
myslím, že to je ta plastová verze. Má to stejný rozměr jako pozdější Deluxe verze, jen to je v plastové krabičce, uvnitř s bookletem. Vydal to Polar a na hřbetu to má stejné označení jako pozdější - papírové boxy. Jo a na titulní straně je samolepka "Sound+vision" CD+DVD.Tak nevím, jakou verzi vlastně mám. Myslel jsem, že se vydala jen jedna verze v téhle podobě? Každopádně jsem za to rád, hlavně, že původní - první majitel se k tomu choval kulturně a nepoužíval disky jako podšálky pod kafe nebo co s tím někteří lidi vlastně dělají.
Václav

Re: 2014
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 25 February, 2014 10:18

Áno, tak to je "plasťák" :-) Tahle verze vyšla všude, jenom ve Švédsku to vydali ve stejném provedení, jako pozdější Deluxe edice - tedy rozkládací digipack, jen oproti Deluxe verzím chybí ta ochranná fólie. Obsah je ale totožný.

Re: 2014
Autor: Václav (IP zalogováno)
Datum: 26 February, 2014 18:12

Tak dík za info! Já jsem rád i za tu verzi v plastu. Když jsem prohledával nabídky na Amazonu a Ebay, tak když se tam tenhle box náhodou objevil, chtěli za něj dost nekřesťanské prachy.A navíc člověk neví v jakém stavu to přijde. Takhle jsem měl kliku, na první pohled bylo jasné, že disky jsou nepoškozené a celé balení je netknuté - "hold dobrej majitel"

Re: 2014
Autor: prodigypro (IP zalogováno)
Datum: 16 March, 2014 23:12

No vidíš..já jsem koupil plastovou verzi deluxe Waterloo zhruba před sedmi lety zrovna od Isila grinning smiley ..tu papírovou nechtěl prodat ani za boha a i za ten plastˇák si řekl nějakých nekřestˇanských šest kil..ale samozřejmě nelituju grinning smiley

Re: 2014
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 17 March, 2014 07:46

Áno áno, dobře si vzpomínám. A jistě chápeš proč ;-)) Ovšem s tou nekřesťanskou cenou je to relativní... prodal jsem, jak jsem koupil, takže jsem na Tobě rozhodně nevydělal :-)

Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.