Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
Novinky 2013
Autor: Lele (IP zalogováno)
Datum: 17 April, 2013 21:25

Milí přátelé, nějak to tu vázne a tak jsem se rozhodl otevřít nové téma. Jak jsem zjistil chystá se na nás v letošním roce spousta novinek.
Jak již víme v březnu vyšly nové singly Agnethy: When You Really Loved Someone a The One Who Loves You Now. A v květnu vyjde celé album pojmenované jednoduše "A".
V březnu vyšel singl: Bortom Sol Och Mane v podání Sofie Pekkari a v dubnu nebo květenu má vyjít celé album s novým muzikálem: Hjälp Sökes
V květnu na Eurovizi bude mít premiéru nová píseň BB pod názvem: We Write The Story v podání Avicii.
No a to není vše, jenže jsem se již nedopátral co ještě chystají, tak pokud je někdo z Vás informovaný co nás ještě čeká dejte vědět ať něco nepropásnem ... pokud je to vůbec možné něco propásnout :-)
Tak se mějte hezky, přispívejte a krásný poslech novinek Vám všem přeji. Leszek



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Lele (17.04.2013 21:25)

Re: Novinky 2013
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 18 April, 2013 10:17

Ještě bych připomněl otevření ABBA The Museum ve Stockholmu v květnu. Jinak jsi to ale shrnul pěkně smiling smiley Omlouvám se, že nestíhám o všem informovat, ale jsem na to sám a mám teď fůru jiných povinností. Takže opět připomínám, že kdokoliv by měl chuť se podílet na tvorbě ABBA Wonder, je více než vítán - případně pište na Isil@seznam.cz a domluvíme se.



Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.